Jump to content
Dogomania

Forumowiczka w potrzebie.Ona i zwierzaki potrzebuja wsparcia.


Anna_33

Recommended Posts

[quote name='dorcia44']Moniko to bardzo wiele dla mnie znaczy.
Wczoraj też chodziłam po tamtej stronie torów,krzyczałam Yoko ,Yokusia...i odwracałam się co chwilę z nadzieją że jest za mną..to tak straszne uczucie :-(
[B]Mam wrażenie że coś robię nie tak ,że idę w złą stronę :roll: że ona gdzieś tu jest ...[/B][/QUOTE]

Idź za głosem intuicji

Link to comment
Share on other sites

Moja intuicja działa jak ja ,czyli mówi mi że żyje i nikt nie trafił na ogłoszenie i wtedy robi mi się lżej ,a za chwilę że Yoko nie żyje :-( i przeżywam wtedy koszmar.

Tłumaczę sobie że gdyby żyła to ktoś już by trafił na ogłoszenie ,to milczenie jest zabójcze :-(wręcz nieprawdopodobne :shake:

Link to comment
Share on other sites

Bez żartów: york za friko wart jest złodziejstwa. Z pewnością żyje.
Przepraszam, że tak obcesowo, ale nie mogę napisać: wyrzutów sumienia, bo jednak czasem tego sumienia nie ma.
I pewnie właśnie to się stało: ktoś nie ma sumienia i nie myśli, że na sunię gdzieś ktoś bardzo czeka.

Link to comment
Share on other sites

dzięki.
dziś pół dnia sms z facetem który twierdził że wie gdzie Yoko jest ,mam mu dać 300zł a on da mi adres ,przysłał nawet nr konta i adres bez nr mieszkania .
kręcił i kręcił ,pojechałam tam z Marcelibu ,nawet nie ma takiego numeru.
Oszukał mnie drań :-(
Zmokłysmy obie okropnie ,ciemna noc ,nie miło ...a nadzieja się tli.
zwykły naciągacz.:-(

Link to comment
Share on other sites

dzięki Ewanka.

u mnie bz. codziennie wieszam nowe ogłoszenia ,zero odzewu
ktoś widział yorka z bezdomnym na początku grudnia ,to mogła być Yoko ,ślad przepadł :-(
ręka krzywa ,bolesna i z dużymi przykurczami ,rehabilitacja za 2 miesiące ,jeszcze miesiąc muszę nosić stabilizator .
3 miesiąc bez pracy.
wszystko do bani.

Link to comment
Share on other sites

Czy można prosić o dopisywanie się też czasem na tym wątku w "Zagubione psy: - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236826-Warszawa-Włochy-ul-Świerszcza!-Zaginęła-suczka-york!-Bardzo-prosimy-o-pomoc!?p=20245801#post20245801"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236826-Warszawa-Włochy-ul-Świerszcza!-Zaginęła-suczka-york!-Bardzo-prosimy-o-pomoc!?p=20245801#post20245801

[/URL]

Link to comment
Share on other sites

u mnie nadal nic ,tylko smutek i wiara ze gdzieś gdzie jest Yoko jest ciepło ,miło i przyjaźnie .

dostałam dziś taką prośbę
OKOLICE LEGNICY SZYMANOWICE ,2 PSY NA METROWYM ŁAŃCUCHU ,WE WŁASNYCH ODCHODACH ,GŁODNE ,NIGDY NIE SPUSZCZANE Z TEGO ŁAŃCUCHA .
BYŁA INTERWENCJA POLICJI ,MIELI ZA DWA TYG. SPRAWDZIĆ WARUNKI PSÓW ,NIE BYLI NIE SPRAWDZILI PSY DALEJ CIERPIĄ .POMOCY !!!
GDZIE I DO KOGO SIĘ Z TYM UDAĆ ?
MAM PROBLEMY Z MOIM SPRZĘTEM ,WIĘC MOGĘ BYĆ DOSTĘPNA TYLKO NA TELEFON ,ALE JAK BY CO TO POMÓŻCIE DZIEWCZYNY ,PRZEKIERUJCIE DO MNIE .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RUDA ZUZIA']Policja znalazła w hodowli 17 kradzionych psów..
[URL]http://lodz.gazeta.pl/lodz/51,35136,13271344.html?i=0[/URL][/QUOTE]

tam nie ma Yoko ,już sprawdzałam.
za to zadzwoniła do mnie pani która miała wpis że ktoś znalazł sunię bez ucha i była fotka Yoko ! teraz próbuje znaleźć ten wpis i nie może :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcia44']tam nie ma Yoko ,już sprawdzałam.
za to zadzwoniła do mnie pani która miała wpis że ktoś znalazł sunię bez ucha i była fotka Yoko ! teraz próbuje znaleźć ten wpis i nie może :-([/QUOTE]
I nadal nic?
Smutno,ale nie trać nadziei Dorciu.
Wiem,że napewno nadal czekasz....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...