Jump to content
Dogomania

Forumowiczka w potrzebie.Ona i zwierzaki potrzebuja wsparcia.


Anna_33

Recommended Posts

[quote name='dorcia44']mogło mnie już nie być...szybko to do mnie dotarło :oops: a co z moimi czworonożnymi dzieciakami ? syn ...mój ukochany jedynak,wiem cierpiał by ale dał by sobie radę ,futra są bezbronne .
Najgorsze że nie chodząc do pracy tracę pieniądze ,a jak nie pójdę w przyszłym tyg. mogę stracić pracę .:-(
Mam nadzieje że ten tydzień będzie przełomowy ,wszystko boli ,całe ciało..wychodzi upadek :oops:
i ta niemoc ,nic nie można zrobić lub prawie nic ,no żebym ja portek od spodni nie mogła zapiąć :placz:[/QUOTE]
Dorciu tak mi przykro,że tak cierpisz.Ale to minie...:glaszcze:
Tylko przetrwać to nie łatwo.

Mam nadzieję,że nie stracisz pracy.Trzymam za Ciebie kciuki.I prześlij mi numer konta to prześlę parę groszy dla Twoich zwierzaczków.Wiele nie mogę i wiem ,że to będzie kropla w morzu potrzeb.

I dla Ciebie wklejam zdjęcie mojej ukochanej Pciółeczki,którą mam nadzieję ,że poznajesz:lol: Może choć na chwilkę się uśmiechniesz..
[IMG]http://img703.imageshack.us/img703/3630/2012111339.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

jaka ona piękna :iloveyou: dziękuję :buzi:
po torach zawsze brykam lub pomykam :oops: myślę że tego dnia byłam zbyt zmęczona ,miałam półtorej godziny odpoczynku od fuchy ..a może byłam zbyt pewna siebie ,przecież tak dobrze znam tą drogę ,nawaliła prawa noga i za karę nie będę jej myła :angryy:;)
na kontrol miałam zgłosić się za 7 dni..taaaa udało mi się zapisać na 6 grudnia :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcia44']jaka ona piękna :iloveyou: dziękuję :buzi:
po torach zawsze brykam lub pomykam :oops: myślę że tego dnia byłam zbyt zmęczona ,miałam półtorej godziny odpoczynku od fuchy ..a może byłam zbyt pewna siebie ,przecież tak dobrze znam tą drogę ,nawaliła prawa noga i za karę nie będę jej myła :angryy:;)
na kontrol miałam zgłosić się za 7 dni..taaaa udało mi się zapisać na 6 grudnia :crazyeye:[/QUOTE]
Śmiem twierdzić,że jest najpiękniejsza na świecie:lol:

Wypadku nie da się przewidzieć więc się nie obwiniaj.Winna jest polska rzeczywistość.

A nogę prawą jak najbardziej należy ukarać:evil_lol:

No to faktycznie niezła kontrol po ptakach...Ja się w lipcu zapisałam do jednego specjalisty i ...też mam termin na 6 grudnia.
Trzymaj się dorciu,cieszę się ,że jesteś z nami,cała i (nie do końca)zdrowa:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ruda Zuzia też na 6 grudnia? tylko żałuje że nie na Barskiej :p byśma się spotkały .
Może masz rację może było by inaczej gdybym nie musiała z pracy lecieć do pracy...zapominam czasami że przecież jestem chora ,że mam grupę inwalidzką z całkowitą niezdolnością do pacy...zapominam z musu .
bo nawet gdybym miała mniej zwierząt to za 690 zł nie dała bym rady żyć .
Samo życie.

Baja ma zakaz wchodzenia na łóżko ,jak na razie lanie się skończyło ,a w sobotę na szwy...dziś zdjęłam jej kubraczek,próbowałam wyczesać ,ale kiepsko to idzie :oops:

Link to comment
Share on other sites

Ja też żałuję,że to tak daleko,gdyby było bliżej to chętnie bym Ci Amandę i Yoko (dobrze pamiętam?) świsnęła:evil_lol:
Do dziś pamiętam jak mi się obie wpakowały na kolana,nawet mam zdjęcie:lol:
I jeden kotek ale nie pamiętam imienia.

Baja to ta biała "oczasta"?
Jak znajdziesz chwilkę to wklej zdjęcia dziewczynek,chętnie je zobaczę:lol:

A jak się dzisiaj masz?Boli choć trochę mniej?
Pozdrawiam i trzymam kciuki.


[B]zuzia_kuzik[/B]melduję,że paczka stoi spakowana i wyleci ode mnie w poniedziałek

Link to comment
Share on other sites

Łapa boli ,chyba żebym dłużej pamiętała :oops:
Boję się poniedziałku bo wtedy idę do pracy ,jak ja sobie dam radę :roll:
Baja to oczatka ;) kot co cię molestował to jednooki Tytek .
U mnie wszystkie to pieszczochy :loveu:
Przez Baje szczarza mają szlaban na łóżko ,no troszkę się łamię ale tylko troszkę .

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny jesteście Wielkie :kiss_2::kiss_2::kiss_2::kiss_2:
W poniedziałek idę już do pracy ,czy dam radę jedną ręką? muszę ,chociaż teraz sobie tego nie wyobrażam:oops:
Jest mi źle bo wiem że to moja wina ,gdybym grzecznie czekała na peronie na kolejny pociąg ........................:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcia44']Łapa boli ,chyba żebym dłużej pamiętała :oops:
Boję się poniedziałku bo wtedy idę do pracy ,jak ja sobie dam radę :roll:
Baja to oczatka ;) kot co cię molestował to jednooki Tytek .
U mnie wszystkie to pieszczochy :loveu:
Przez Baje szczarza mają szlaban na łóżko ,no troszkę się łamię ale tylko troszkę .[/QUOTE]
Aaa Tytek.Tak zgrabnie wszedł mi na rękę i zamontował się kołami do góry ani się spostrzegłam:lol:
A to Twoje panny u mnie na rękach:lol:
[IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9563/schowek015.jpg[/IMG]

[quote name='dorcia44']dziewczyny jesteście Wielkie :kiss_2::kiss_2::kiss_2::kiss_2:
W poniedziałek idę już do pracy ,czy dam radę jedną ręką? muszę ,chociaż teraz sobie tego nie wyobrażam:oops:
Jest mi źle bo wiem że to moja wina ,gdybym grzecznie czekała na peronie na kolejny pociąg ........................:-([/QUOTE]
Zupełnie sobie nie wyobrażam jak będziesz pracować ze złamaną ręką:roll:
Dorciu będę jutro o Tobie myśleć.Trzymaj się...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RUDA ZUZIA']Aaa Tytek.Tak zgrabnie wszedł mi na rękę i zamontował się kołami do góry ani się spostrzegłam:lol:
A to Twoje panny u mnie na rękach:lol:
[IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9563/schowek015.jpg[/IMG]


Zupełnie sobie nie wyobrażam jak będziesz pracować ze złamaną ręką:roll:
Dorciu będę jutro o Tobie myśleć.Trzymaj się...[/QUOTE]

ja mam takie cudne panienki :roll::loveu:

Ciemna to Yoko ,jakieś 4 lata wstecz była do adopcji ,nie ma jednego ucholka ,zjedzone :shake: absolutnie w niczym jej to nie ujmuje i nie przeszkadza
Amanda to moja najstarsza skończyła 11 lat,własnoręcznie kupiona z małej hodowli w Nadarzynie ,jakie to były wtedy pieniądze .:cool3:
muszę powstawiać troszkę fot swoich dziewczyn.
dziękuję kochani że ze mną jesteście ,ja już wiem że nie dam sobie rady w pracy ,będę rozmawiała z ważniejszymi czy znajdą za mnie zastępstwo i czy będę mogła wrócić ,boję się okropnie :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcia44']ja mam takie cudne panienki :roll::loveu:

Ciemna to Yoko ,jakieś 4 lata wstecz była do adopcji ,nie ma jednego ucholka ,zjedzone :shake: absolutnie w niczym jej to nie ujmuje i nie przeszkadza
Amanda to moja najstarsza skończyła 11 lat,własnoręcznie kupiona z małej hodowli w Nadarzynie ,jakie to były wtedy pieniądze .:cool3:
muszę powstawiać troszkę fot swoich dziewczyn.
dziękuję kochani że ze mną jesteście ,ja już wiem że nie dam sobie rady w pracy ,będę rozmawiała z ważniejszymi czy znajdą za mnie zastępstwo i czy będę mogła wrócić ,boję się okropnie :-([/QUOTE]

Z ucholem czy bez i tak jest cudna:loveu:
Wstaw zdjęcia,wstaw:lol:

[quote name='dorcia44']no i już popracowałam :-(
obym tylko miała gdzie wrócić .[/QUOTE]

Tak myślałam,że bez ręki nie da rady:-(

Wiesz,tak sobie dzisiaj o Tobie myślałam.Musiałabyś pomyśleć teraz i na przyszłość o jakiejś lżejszej pracy n.p.jako rejestratorka w przychodni,pomocnik w klinice wet albo coś z odbieraniem telefonów.Może warto o tym pomyśleć i rozesłać CV po wszystkich lecznicach/przychodniach w Wa-wie.Byłoby Ci o wiele lżej i ...przyjemniej pracować.Mogłabyś zrobić kurs czegoś... no nie wiem,warto by pomyśleć.Komputer przecież umiesz obsługiwać to i z programem do rejestracji dałabyś radę.

Link to comment
Share on other sites

Dorotko mówię Ci damy jakoś radę!! :calus:

A wątek do góry, może ktoś ma zbędny grosik? :cool3:
Zuziu zazdraszczam, że byłaś u Dorci w domu:loveu:
My się poznałyśmy w innych okolicznościach, też przy dużej ilości psów, ale takim, którym trzeba było pomóc i nie miałam okazji poznać jej osobistych futer i tymczasowiczów:placz:
Ale za to jaką piękną gwiazdeczkę dzięki Dorci ma moja koleżanka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RUDA ZUZIA']Z ucholem czy bez i tak jest cudna:loveu:
Wstaw zdjęcia,wstaw:lol:



Tak myślałam,że bez ręki nie da rady:-(

Wiesz,tak sobie dzisiaj o Tobie myślałam.Musiałabyś pomyśleć teraz i na przyszłość o jakiejś lżejszej pracy n.p.jako rejestratorka w przychodni,pomocnik w klinice wet albo coś z odbieraniem telefonów.Może warto o tym pomyśleć i rozesłać CV po wszystkich lecznicach/przychodniach w Wa-wie.Byłoby Ci o wiele lżej i ...przyjemniej pracować.Mogłabyś zrobić kurs czegoś... no nie wiem,warto by pomyśleć.Komputer przecież umiesz obsługiwać to i z programem do rejestracji dałabyś radę.[/QUOTE]


kochana ja nie mogę inaczej pracować :oops:[SIZE=1]przecież jestem na rencie z całkowitą niezdolnością do pracy ,więc pracuje na lewo[/SIZE]:oops:[SIZE=2]
a że życie jest jakie jest ...dzięki że o mnie myślicie ,że jesteście ze mną...[/SIZE]:buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcia44']kochana ja nie mogę inaczej pracować :oops:[SIZE=1]przecież jestem na rencie z całkowitą niezdolnością do pracy ,więc pracuje na lewo[/SIZE]:oops:[SIZE=2]
a że życie jest jakie jest ...dzięki że o mnie myślicie ,że jesteście ze mną...[/SIZE]:buzi:[/QUOTE]
Toteż,myślałam o prywatnych klinikach.Sama znam jedną(ludzką),która rejestratorki zatrudnia tylko tak...I wcale się tym nie chwalą. W dzisiejszych czasach ktoś za kogo nie trzeba odprowadzać zusu to skarb.Zawsze warto popytać.Może Twoi weci popytają koleżanek,kolegów.... Zawsze warto spytać.:fadein:


No nie wiem.Dziewczynki,Rami,Gosia wpadnijcie tu i zróbcie burzę mózgów.:fadein:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcia44']Pytałam ,wielokrotnie ,marzenie ściętej głowy :shake: zdecydowanie ta paca nie sprawia że czuje się lepiej :oops: muszę pracować i tyle ,a lepsza taka niż żadna.
W tym .tyg.Blusia idzie do swojego domku.[/QUOTE]

Pewnie,że lepsza taka niż żadna.Mi chodziło o to żebyś nie musiała tak ciężko pracować.Ale i tak będę trzymać kciuki abyś znalazła coś lżejszego:lol:

Za Blusię też trzymam choć nie wiem kto to(pies,kot?):cool2:

Jak się masz dzisiaj?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzia_kuzik']Ja mogłabym jesli zechcesz.[/QUOTE]

Zuziu,napisałam do Ciebie pw ale nie odpisujesz,może nie doszło?
Piszę więc tutaj.
Potrzebuję Twój nr.tel. bo chcę nadać paczkę kurierem i potrzebna mi informacja w jakich godzinach jesteś w domu.(przed południem,po południu,wieczorem)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...