Jump to content
Dogomania

Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .


arima

Recommended Posts

Fajniutkie :) jeszcze łapki ich nie słuchają.

Pele stoi przy samym kojcu ale postęp :)

Słuchają, tylko w kojcu są pewniejsze ;) No i na śliskim się rozjeżdżają. 

 

Jak śmiesznie szczekają , czy bardziej miauczą może :P

 

Już pierwsze walki o władzę są :P

Czasami się zastanawiam, czy mam koty czy psy ;) 

 

3 są mega odważne. Jeden jest mały straszek delikatesik. Ale z kolei on najszybciej załapał jak się je :)  Jest najładniejszy i bardzo słodki. Ale będę musiała mu więcej niz innym w socjalu czasu poświęcić. 

 

Dzisiaj przesiedziałam przy nich większość dnia :)  Nie sprzątałam nawet w domu....  One się ze mną bawią nawet juz :) A jak śmieśnie zaczepiają Pele do zabawy :) Ten zaszokowany ale ośmiela się coraz bardziej. Chociaż na razie jest na etapie " Trzeba wymyć, wymyć, wymyć i jeszcze raz wymyć szkraby". 

Link to comment
Share on other sites

hihihi kto to tak ręcznik atakuje? :D

 

BOSKIE... ale kurde rozgadane hihi

 

Celebryta w kojcu atakuje recznik :)  Poza kojcem rozkładam im na podłodze koce aby sie nie ślizgały smarki. No ale łapią koce i robią demolke :) Dzisiaj mi dały popalić :)  Co chciałam się przespać to one zaczynały rozraniać. Ja nie mogę odezwac się w domu. Co zadzwonił telefon i zaczynałam mówić to smarkactwo już obudzone i gotowe na zabawy :) Fakt- te zabawy to 15 minut, ale jednak trzeba zamiast spac :) Potem sprzątanie, lulanie i....zabawa ze Zdzirą i Pele no bo prtzecież nie mogę tylko ze smarkami. Coś na ząb i...kolejny telefon. I zabawa od nowa :) Ale super jest to, ze jak je zawołam to zapitalają do mnie w podskokach <3

Słodziaczki :)

Nawet nie wiesz jakie <3

Link to comment
Share on other sites

Gaduły to chyba wszystkie szczenięta są. W miocie Seti była sunia którą syn nazwał Balladą. Darła sie w dzień i w nocy. Nic jej nie było tylko chciała być zawsze tam gdzie nie powinna ;) I co ciekawe, miała najfajniejszy charakter :) Gryzła, łobuziła itd, ale z czasem stała się najstabilniejszym psem w miocie. Odwazne szczenięta są super do szkoleń! 

Chuligan wiadomo- drze się, jest najodważniejszy, niczego sie nie boi i marzę o domku szkolącym dla niego.

Ciri jest odwazna, ale czasami musi p[rzemyśleć. I jak na filmiku - ma swoje zdanie. Też nadaje sie cudnie do szkolenia. 

Chmurka tez odważna dziewczyna. Przy czym ona jest najbardziej przychlast. Nie można jej zrobić zdjęcia normalnego bo ciągle mnie zaczepia :) I lizak z niej fajniutki. Też do szkoleń dziewcze fajne.

Celebryta jest nieśmiałym chłopcem. Najmłodszy i najmniejszy z rodzeństwa jest przez nich dominowany. Powinien szybko iśc do nowego domku bo go zadręczą szkity. On musi mieć czas aby poznać nowość. Tu potrzebny domek bez małych dzieci i dominujących psów to też będzie fajny chłopak. IO najlepiej do miasta gdzie socjal będzie dobry ;)  I jak to bywa w moich miotach ten najbardziej nieśmiały jest najpiękniejszy.  

 

Gówniarzom zaczynają rosnąć zęby. Dzisiaj wyczułam pierwsze .... Ratuj się kto może hahaha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...