Jump to content
Dogomania

Kowno LT, 7.06.09 CAC


pati1033

Recommended Posts

I FCIgr
Antanas Butkus ( Lithuania) Deutsche Schaferhund
Barbara Larska ( Poland) Other breeds


II FCI gr
Jelena Kruus ( Estonia) All Schauzers, Zwergpinscher, Deutsche Boxer, Dobermann


Marija Bruska (Poland)
Živilė Povilaitienė ( Lithuania)

III FCI gr
Magdalena Kozlowska ( Poland)
Liudmila Nikitina ( Russia)

IV FCI gr
Marija Bruska (Poland)

V FCI gr
Barbara Larska ( Poland)

VI FCI gr
Jelena Kruus (Estonia)

VII FCI gr
Živilė Povilaitienė ( Lithuania)

VIII FCI gr
Jelena Kruus ( Estonia) Labrador and Golden Retriever


Liudmila Nikitina ( Russia) Other breeds


IX FCI gr
Živilė Povilaitienė (Lithuania)
Svetlana Radiuk (Belarus)

X FCI gr
Barbara Larska ( Poland)

O gr
Svetlana Radiuk (Belarus)

oplaty:
do 25.05:
za 1 psa- 35 euro
za nastepnego 32 euro
baby, puppy, weteran 20 euro

[CENTER][CENTER][B]JUNIOR HANDLING – JUDGE LIUDMILA NIKITINA (Russia)[/B][/CENTER]
[/CENTER]

[B]Show committee keeps the right to change the judge if necessary[/B]
Advertisments in cataloque (page) -10 Eur

[CENTER][CENTER]Kauno kinologijos metodikos centras , code 193143068[/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER]Miško g. 30, Kaunas. Tel. +370 618 20434, tel/fax 00370 (37) 225265[/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][B]Swedbank bankas A/s LT 10 7300 0100 0224 8045 ,SWIFT code : HABALT22[/B][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][B]E-mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/CENTER]
[/CENTER]
jest jeszcze 2 adres e-mail :
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]



Czy ktos sie wybiera na ta wystawe i mialby miejsce dla 1 osoby i 1 psa rasy amstaff?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='narisowa']wróciliście ??? kowno blisko ;) co tu taka cisza... nikt sie nie chwali...
a trzymałam kciuki za dogulce i czarnego pudliszona.[/QUOTE]

Dobrze kciuki trzymałaś :cool3:

Pogoda MAKABRA :crazyeye:.Jechaliśmy te 8 godzin autem w deszczu... jak dojechaliśmy to żadnych przejaśnień, tylko co czasu deszcz się nasilał. Wszystko płynęło, opóźnienia na ringach po godzinie, sekretarze z papierami pochowani w autach. Wystawcy z psami w autach, wyjmowali je tylko przed oceną.
Mój misiu nie chciał mi wyjść na tą ulewę z samochodu. Myślałam, że może się stawka w związku z tym zmniejszy ;), a tu nawet wszystkie 3 bebiki dopisały :eviltong:. Tymczasem mój chłopak, ostatecznie wylazł z bagażnika i dygocząc jak osika przy opisie wywalczył :p:
[B]MARCELLO Moloseum I/3 dosk, CAJC, Best Junior i BOB [/B]:multi: i dzięki temu zaczęliśmy młodzieżowy championat. Bardzo się cieszę bo nasza konkurencja dużo starsza :lol: (mój dopiero 9 miesięcy skończył). Już nie mówiąc o tym że po tej podróży ponad 500km w ścianach deszczu miło coś przywieść.
Ciekawa jestem co było z finałami :razz:. Ja nie chciałam ryzykować zdrowiem psa, ale pewnie mocno przetrzebione stawki były na BISach. Ktoś został ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']no to wielkie GRATKI dla MARCUŚKA i BOB !!!:multi::multi::multi:
no poszalał chłopak
a mój ulubieniec Tofiś ???[/QUOTE]

Tofiś grzał kanapkę w domu :p. On już pełną kolekcję rozetek z Litwy ma :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Tofiś grzał kanapkę w domu :p. On już pełną kolekcję rozetek z Litwy ma :evil_lol:.[/quote]
narcyś też ma, ale wystawy na litwie superaśne, więc jedziemy do mariampola :)

a pudliszon - [COLOR=black][B]BIRINO[/B][/COLOR] Nontiscordardime - [COLOR=red]BOB BOG II :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

witam

czy mogłabym prosic stawke i klasy aussików
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2]Austral[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2]ų [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2]aviganiai (Australian Shepherd)[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2]były 4 sztuki - 7-10[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2]z góry bardzo dziekuje
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']narcyś też ma, ale wystawy na litwie superaśne, więc jedziemy do mariampola :)

a pudliszon - [COLOR=black][B]BIRINO[/B][/COLOR] Nontiscordardime - [COLOR=red]BOB BOG II :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/COLOR][/QUOTE]

Ja też bardzo lubię te wystawy, ale niestety muszę się ograniczy ze zgłaszaniem obu futrzaków :shake: (finanse :razz:...ehhh).
Gratulacje dla pudliszona :multi::multi::multi:, a poznałam też właścicielkę dobermanów z Lublina. Wiesz jak im poszło?

[quote name='Coyote Ugly FCI']mogę prosić stawkę astów z góry dziękuję[/QUOTE]

[B]AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER
PSY[/B]
Kl.baby
KANAS HAGA ZANAVYKAS
Kl.młodzieży
EXCELLENT BOY SKAUDULYS
RIBISKELIU CADIS
[B]SUKI[/B]
Kl.młodzieży
BAJER STAFF FRAJDA
FRIDA HAGA ZANAVYKAS
WONDER OF THE WORLD FROM LAIMES VEJAS
Kl.otwarta
ATENE RINOS SLENIS
JESSY'S JEWEL SENTINEL

[quote name='Musiałek']witam

czy mogłabym prosic stawke i klasy aussików
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2]Austral[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2]ų [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2]aviganiai (Australian Shepherd)[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2]były 4 sztuki - 7-10[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2]z góry bardzo dziekuje
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

[B]AUSTRALIAN SHEPHERD
SUKI[/B]
Kl.szczeniąt
ALYVA KALNARUTE (nr.616 była w erracie)
ARABESKA KALNARUTE
AZALIJA KALNARUTE
MOMENTO ATHENA
Kl.otwarta
AUSSIE MERA PARACORTUS

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik'] a poznałam też właścicielkę dobermanów z Lublina. Wiesz jak im poszło?

niestety nie wiem. osobiście nie znam, ale jak to ta osoba o której myslę, to raczej dobrze ;) bo mają cudo dobermany:)

to możesz zerknąć jeszcze na gordony. stawkę ilościową mam i wiem, że były psy z sarmando dream, ale nie wiem jakie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']


[B]AUSTRALIAN SHEPHERD[/B]
[B]SUKI[/B]
Kl.szczeniąt
ALYVA KALNARUTE (nr.616 była w erracie)
ARABESKA KALNARUTE
AZALIJA KALNARUTE
MOMENTO ATHENA
Kl.otwarta
AUSSIE MERA PARACORTUS[/quote]


prosze sprawdz mi tylko czy wszystkie te szczeniaki sa u tej samej wlascicielki ?? co aussie mera ??

strasznie ci dziekuje !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa'][quote name='simbik'] a poznałam też właścicielkę dobermanów z Lublina. Wiesz jak im poszło?

niestety nie wiem. osobiście nie znam, ale jak to ta osoba o której myslę, to raczej dobrze ;) bo mają cudo dobermany:)

to możesz zerknąć jeszcze na gordony. stawkę ilościową mam i wiem, że były psy z sarmando dream, ale nie wiem jakie.[/QUOTE]

[B]GORDON SETTER :lol:[/B]
[B]PSY[/B]
Kl.młodzieży
BAKAS BASTUNAS
BOSAS BASTUNAS
Kl.championów
CH LT, LV, EST GOANGO BLACK BRANDY
[B]SUKA[/B]
SARMANDO DREAM BLACK BALLERINA
[quote name='Musiałek']prosze sprawdz mi tylko czy wszystkie te szczeniaki sa u tej samej wlascicielki ?? co aussie mera ??

strasznie ci dziekuje !![/QUOTE]

one są z jej hodowli (te z przydomkiem KALNARUTE); a wł. to po kolei: D. Grubiene (LT); A.Rekertaite (LT); N.Federiene (LT); i ten z innym przydomkiem znowu D. Grubiene (LT)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']a mogę prosić o setery irlandzkie?[/QUOTE]

[B]IRISH RED SETTER :lol:[/B]
[B]PSY[/B]
Kl.championów
CH LT FIELD OF DREAMS BOOGIES NIGHTS
CH LT KARMINO MADE DYNAMITE
[B]SUKI[/B]
Kl.otwarta
KARMINO MADE INBORN BEAUTY

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...