Jump to content
Dogomania

Galeria psów z Grupy 3 (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Yorkies

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to ja też muszę się choć trochę pochwalić.

W czasie urlopu pierwszy raz w życiu pływałam kajakiem.

Zresztą nie tylko ja, Wikusia także. :wink:

No---- ja to mialam pożyczony z wypożyczalni :wink:

Ale pływało się super! Tylko Wiki na początku musiałam trzymać za kołnierz :wink: bo na okrągło wypatrywała kaczek, mewek i innego ptactwa, a jak juz wypatrzyła to gotowa była rzucić się na szeroką wodę

i płynąć wpław. Oprócz tego tak niesamowicie denerwowała się jak zobaczyła ptaka, że trzęsła całym kajkiem ....

Trzeciego dnia już pływała w kajaku jak stara.

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia mam w aparacie.

Aparacik niestety zwykły a zostało jeszcze trochę filmu ( część zachowałam na wystawę i część na wizytę u Elizy :P :D )

Acha chyba złapałam bakcyl wystawowy. Eliza opowiadała, że to sama przyjemność wystawiac swojego pupila.

Bacznie przyglądałam się wszystkim psiakom i właścicielom.

Zawsze uważłam, że zwierzak przechodzi straszne katusze w czasie wystaw......

Link to comment
Share on other sites

Na Wisłę? Hmmm.... Może się kiedyś umówimy na psie kajakowanie....?

Chętnie!

... Ale prędzej pewnie spotkamy się gdzie indziej... Tak tu sobie obserwuję jeden topik po sąsiedzku... I macie klasę small...

:klacz: zapraszamy!

Link to comment
Share on other sites

No własnie od przygotowań począwszy- wystawiana jest na próbę psia cierpliwość 8) :) a same wystawy... czasami długa droga samochodem

i czekanie na prezentacje czasami w upale czasmi w deszczu tłum ludzi,

psi sąsiedzi poszczekujący nerwowo co może lekliwego psa- szczególnie nowicjusza doprowadzić do szału a jeszcze podenerwowany własciciel...

Jednak w niedziele była taka fajna atmosfera- oczywiście stałam koło ringu dla terierów miedzy serdelkami.

Poznałam kilku fajnych właścicieli serdelków ( niestety nie dogomanaków)

Fajnie... :P

Mam zdjątko grupowe. Jak będzie gotowe to pokaże :P

Link to comment
Share on other sites

No to ja Wam pokaże śmieszne zdjecie. To jest ulubiona pozycja siedząca Samanty. Nie patrzcie tylko na to ze jest potargana, bo właśnie jest przed czesaniem, no i muszę jej znaleśc dobrego fryzjera, bo sama sobie nie radzę. Chciaąłbym żeby była ładniejsza. Ale wydanie 170 zł za wytrymowanie jej jest dla mnie trochę za dużo.

_320931_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

A tu niespodzianka! Zdjęcie niby normalne: Pani Borowa z pieskiem Astorem, przedzierają się przez haszcze Bieszczadów. Jest jednak coś niezwykle intrygującego w tym ujęciu, pomijając oczywiście wrodzony urok Pani Borowej i psa Astora. Płaskość głębi ostrości spowodowała bardziej "urokliwy" klimat zdjęcia.

Fotka została zrobiona aparatem zenit E, kupionym na giełdzie za kwotę 17,50 zł, pstrykałem z odległości ponad 1000 m !!!! przy zastosowaniu obiektywu Zeiss Sonar 180 + telekonwerter x2 i filmu kodak V200. To co widzicie jest skanem (wtórną fotką) zrobioną aparatem Medion wprost z negatywu. Cyfrowo jest "czyste" czyli , że nic nie jest zbajerowane. Wstawiam to zdjęcie dla przypomnienia, że naturalne zawsze jest lepsze od wirualnego, czegokolwiek by to dotyczyczyło.

_323372_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hejka - wpadam do Was w biegu -

Poza tym pozdrowienia dla WAS i waszych pociech

Oto jedna mała fotka z ostatniego wypadu. W Kiri obudził się instynkt myśliwski - czatowała na tego kota z 2 godziny. :wink: w końcu musieliśmy gościa wyprosić za ogrodzenie i był spokój.

kot.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...