Jump to content
Dogomania

Galeria psów z Grupy 3 (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Yorkies

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czapla - jaką piękną sierść ma ta rasa.

Nie mogłam się opanować i wstawiam szkic mojego syna wykonany rok temu - odbiega od orginału kształtem. Pomimo, że bardzo kocha swoją Kiri, ale grafika wciąż wisi nad jego łóżkiem. :D

kp.jpg

Pozdro Ela

Link to comment
Share on other sites

Witajcie , to i ja znów coś tu wrzucę. Byłam pod żaglami , ale moj pies nie za bardzo nadaje sie do żeglowania. Podczas plynięcia cały czas biega po poładzie i boję sie że wpadnie do wody, dlatego pływa w kamizelce lub jest przymocowana do jachtu.

Na pierwszym zdjęciu jest z kawałkiem mojego syna.

_311021_n.jpg

A na drugim ze mną, oczywiście w kamizelce.

_311028_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ta kamizelka to jest asekuracyjna oczywiście. Gdy ludzie pływają jachtem mają podobne, a ktoś wymyślił również kamizelki dla piesków

Pani Bosmanko, a gdzie takie dają? Bo rozumiem, że to gotowa "konfekcja". Ja na jachcie to nie, ale do kajaka-składaka też by się takie dla piesków przydały. Można takie gotowe naprawdę gdzieś kupić?

Link to comment
Share on other sites

Kevisport na Batorego, przy Polach Mokotowskich, blisko skrzyżowania z Al. Niepodległości. Nie mam do nich telefonu, a pewnie radziłabym najpierw zadzwonić, bo kamizelka Misi była chyba ostatnią, a na pewno mogliby Ci zamówić. Właściciel jest bardzo miły, w czym nic dziwnego, bo to kumpel agi_ co się okazało przypadkiem.

A ja tę kamizelkę dla Misi kupiłam właśnie do kajaka-składaka (któy też z resztą w tym sklepie kupiłam, tyle że w zeszłym roku). Misia co prawda nieźle pływa, ale robiłyśmy dosyć ambitne wycieczki tym kajakiem, a ze środka dużego jeziora do brzegu to nie wiem, czy by dopłynęła...

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Flaire. Mój składak już dawno, dawno pełnoletni. Ze stelażem drewnianym. Ciężki. Jaką konstrukcję ma twój? I z czego poszycie?
Drewniany stelaż, pokrywa od spodu guma ze szkliwem, chyba nie do zdarcia, z góy jakiś breznet. Bardzo podobny do starych Neptunów - czyli sciąga Kleppera - tylko ten spód mocniejszy i znacznie cięższy.

Wygląda tak:

calykajakfordogo.JPG

Link to comment
Share on other sites

Wygląda pieknie i apetycznie.
Apetycznie to Twój szczeniak wygląda :wink: .
Neptun, właśnie tak...
To, co widzisz w tle tego zdjęcia to albo Neptun, albo Jantar moich przyjaciół (mają i jeden, i drugi).
A teraz to i kolor pewnie można sobie wybrać...
Teoretycznie można, ale ja nie mogłam, bo potrzebowałam kajak od razu, a to był jedyny egzemplarz. Ale i tak mi się podoba :D .

Na Wisłę? Hmmm.... Może się kiedyś umówimy na psie kajakowanie....?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...