Jump to content
Dogomania

Galeria psów z Grupy 3 (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Yorkies

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wstaje sobie wczesnym rankiem ;) a tu taka niespodziewanka :-)

INA,

to nie moja zasluga tylko modelki ;) Zdjecia z Czika to nic w porownaniu do pozostalych zdjec samej agi :-)

aga,

Jakos najbardziej przypadly mi do gustu te z graffiti i rumiankami :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich po kilkudniowej nieobecności. :D

Urlop udany, aga i jborowy dzięki za życzenia pogody. Pomogły. Może nie było wielkich upałów, ale pokazywało się słoneczko i dzięki temu zimowe kurtki nie były potrzebne.Teraz czas nadrobić zaległości..

Czapla dla Niunka spóźnione ale gorące życzenia urodzinkowe.

Wszystkie wklejone przez was fotki są extra, Flaire rozczuliła mnie śpiąca Misia.. Aga zgadzam się z Iną - powinnyście wspólnie z Cziką rozpocząć karierę modelek - jakiś kalendarz może Dogomaniakowy?

Dobra, koniec gadania czas na zdjęcia. Klakiera w fazie lotu wam zaprezentuję na początek..

_301584_n.jpg

_301586_n.jpg

_301588_n.jpg

_301589_n.jpg

_301590_n.jpg

_301591_n.jpg

Tyle na początek, plażowe szaleństwa nie ograniczały się oczywiście do prób lotu, ale o tym już później..

Pozdrawiam cieplutko. Myszka Plegowa

Link to comment
Share on other sites

Myszka - gdzie byliście nad morzem?

Na pewno nie w zatłoczonych kurortach 8)

Widzę piękną plażę gdzie psiak może pobiegać, poskakać i "polatać" :wink:

Ja najczęściej jeżdze do Władysławowa ale tam teraz takie tłumy :o

Link to comment
Share on other sites

aga, cieszę sie że ci się podobają.. Te wrzucam tu specjalnie dla ciebie:

_301599_n.jpg

_301574_n.jpg

_301575_n.jpg

Ina, nad morze jeździmy tradycyjnie w moje rodzinne strony - a urodziłam się i wychowałam w Kołobrzegu. Moja mama mieszka kilkanaście kilometrów od miasta - na plażę jeździmy do Bagicza - to dawna baza wojsk radzieckich - wczasowicze są, ale jest dosyć luźno i pieski mogą szaleć - w Kołobrzegu niestety zakazano wprowadzania piesów na plażę...

A tu piaskowe szaleństwa mego maleństwa..

_301596_n.jpg

_301597_n.jpg

_301598_n.jpg

Pozdrawiamy. Myszka i Klakier

Link to comment
Share on other sites

Wind powiem krótko jesteś mistrzynią :D

Aga może jeszcze jakieś fotki wyciągniesz z rękawa :D

Pleg no ładnie się bawiliście, czy woda czasem nie była za zimna dla naszego Klakierka :wink: kurcze a ja mieszkam nad morzem - no prawie - a jeszcze nad nim nie byłam :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Kiri: To sa wszystkie fotaski na ktorych jestem ja z Czika. Wind przyslala mi narazie tylko kilkanascie, reszte dostane na plytce i obiecuje, ze jeszcze jakies wsatwie :D Wind robila mi glownie indywidualne zdjecia i 2 z nich mozna zobaczyc na topicu Cavano (wstawilam je tam po to, zeby narobic smaku Cavanowiczom 8) )

pleg: Dziekuje za dedykacje :D Fotki nadmorskie ogladam z nieklamana przyjemnoscia...

Link to comment
Share on other sites

Ina, Klakier zasadniczo też za morzem nie przepada - nie lubi fal. W tym roku udało nam się trafić na wyjątkowo spokojną wodę - tafla była niemal nieruchoma - Klakier mógł więc poszaleć - jak są fale nie pływa tylko je obszczekuje..

Kiri , zimna woda zdrowia doda.. Nie było tak źle - nawet ja swoje stare (w porównaniu do Klakiera) kości trochę odważyłam się pomoczyć.. Zresztą naszemu psu zdarza się kąpiel już pod koniec marca - rozbija wtedy łapami resztki lodu.. Wybierz się nad wodę koniecznie - warto.. Mi na mazowszu najbardziej brakuje morza.. i tego wiatru..

aga - cała przyjemność po naszej stronie..

Dobranoc wszystkim.

Myszka Plegowa

Link to comment
Share on other sites

Wasze fotaski są super, pieseczki również nic dodać nic ująć. Ja również postanowiłam dodac kilka zdjęć do tej wspaniałej galerii :D Nie wszyscy mnie tutaj znają więc się przedstawię. nazywam się Agata i posiadam psa rasy yorkshire terrier, który wabi się Czips.Mam jeszcze jednego pieska który przebywa u dziadka, ale on jest z innej grupy. Oto zdjęcia Czipsa:

_300107_n.jpg

_300125_n.jpg

_260860_n.jpg

_265105_n.jpg

No i zdjęcie ze zlotu- zabawa Czipsa i Maji:

_265101_n.jpg

Pozdrawiam serdecznie i przesyłam całuski dla piesków.

Link to comment
Share on other sites

aga - dla Cziki serdeczne życzenia urodzinwe

od całej plegowej rodzinki, a szczególnie od Klakiera ':new-bday:'

Aga&Czips Czips jest super!

Dla odmiany po morskich krajobrazach teraz zdjęcia ze wsi..

Kojący odpoczynek na trawce

_301595_n.jpg

_301594_n.jpg

z kuzynką Berą

_301718_n.jpg

i z ukochanym Panem po rowerowej wyprawie

_301721_n.jpg

Pozdrawiamy i jeszcze raz wszystkiego naj dla Cziki ':tort:'

Myszka i Klakier

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za miłe słowa skierowane do Czipsika.

aga - my również przyłączamy się do życzeń dla Cziki. Wszystkiego naj naj naj najlepszego :new-bday: :BIG: :bday:

pleg - zdęcia ze wsi są świetnte. Ach, ja też bym sie wybrała na wieś-cisza spokój. Widać, że piesek zadowolony z pobytu. Pieski śliczne.

Pozdrawiamy Aga & Czips

Link to comment
Share on other sites

WSZYSTKIM ZA ZYCZENIA I PAMIEC, SERDECZNIE DZIEKUJEMY!

Czika dostala wczoraj cala tone smakolykow, a dzis spi i odpoczywa po przejedzeniu :wink:

Jutro jezdiemy do Flaire dokonczyl trymowanko i korzystajac z tego, ze PANI NAUCZYCIELKA ma aparacik cyfrowy, to trzasniemy fotke wystawowa i zaprezentujemy efekty!

Link to comment
Share on other sites

Wracając na temat - czyli galeria terrierków :D

Spacerek z gośćmi po Gdyni - strasznie gorąco!!!! i parno :o

gd1.jpg

a tu Kircia po niewielkiej korekcie futerka :wink: fotka niezbyt wyraźna (za duże powiększenie), ale można coś już zauważyć

gd2.jpg

Pozdrowienia :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...