Jump to content
Dogomania

BIO-GROOM


carotina

Recommended Posts

[quote name='hekate811']Tak, tylko tej paczki to już od roku oczekują :roll: chciałam zamówić litrowe opakowanie protein lanolin w lipcu tamtego roku i ponoć czekał już importer na dostawę[/QUOTE]

hmm tego nie wiedziałam, ja o oczekiwaniu na dostawę dowiedziałam się dopiero w styczniu

[quote name='Hawanka']mi sie udało zakupić naszczescie ;)[/QUOTE]

więc chcesz się może podzielić?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psyja']a jak w ogóle efekty po super creamie? do tej pory słyszałam same pozytywne opinie. możesz dokłądniej coś powiedzieć?[/QUOTE]
ja jestem jak najbardziej zadowolona bardzo ładnie mi odżywia włos...taka kuracje olejową robie 1-2 razy w miesiącu :)

Link to comment
Share on other sites

Ja używam gdy nie chce mi się nakładać szamponu i potem po spłukaniu znowu odżywki, czekać aż się wchłonie i znów spłukiwać. Wtedy stosuję mieszankę z szamponu i super cream tworząc tzw szampon 2w1. Raz zrobiłam kurację olejową i tak jak na opakowaniu pisali nie spłukiwałam tylko wytarłam psa ręcznikiem to miałam wrażenie ze pozostała tłusta warstwa. Tylko że ja niemam porównania z innymi renomowanymi markami.

[quote name='psyja']hmm tego nie wiedziałam, ja o oczekiwaniu na dostawę dowiedziałam się dopiero w styczniu[/QUOTE]
najpierw dostawa miała być po dwóch tygodniach więc pozostawiłam w sklepie zamówienie w oczekiwaniu bo głównie na kosmetykach mi zależało. Potem pamiętam dali mi ze sklepu znać ze ponoć okazało się zę protein lanolin nie przysłali w dostawie. I tak miał mi sklep dać znać jak się pojawi u importera, ale jak widać asortyment tylko się zmniejsza bo wycofali z oferty sklepu pozostawiając tylko jeden rodzaj szamponu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Czas odświeżyć stary temat ;) Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o kuracji Super Cream używanej bez spłukiwania?? Czy włos pozostaje tak tłusty jak po olejowaniu? Czy szybciej się brudzi? Jak z kołtunami, nawilżeniem włosa??
Nasz problem to suszy włos ze spora tendencją do kołtunienia i filcowania :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tiana']Czas odświeżyć stary temat ;) Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o kuracji Super Cream używanej bez spłukiwania?? Czy włos pozostaje tak tłusty jak po olejowaniu? Czy szybciej się brudzi? Jak z kołtunami, nawilżeniem włosa??
Nasz problem to suszy włos ze spora tendencją do kołtunienia i filcowania :([/QUOTE]
Cóż, włos jest tłusty (ale zależy, jaką proporcję SC zrobisz z wodą) - czasem tak jak po czystym oleju, czasem prawie nie widać, że coś na włosie jest.
Faktycznie włos znacznie mniej się kołtuni, ale mam wrażenie, że jednak nieco szybciej "łapie" brud. Jest nieźle nawilżony.
U nas pomagało, ale przy końcowym etapie wymiany włosa na dorosły, SC był już zbyt słaby - zmieniłam na inny produkt.

Generalnie byłam z SC bardzo zadowolona :)

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy kilka dni po pierwszym użyciu. Rozpuściłam łyżeczkę odżywki w szklance gorącej wody( mniejsze stężenie niż w instrukcji na opakowaniu) i jestem bardzo zadowolona :) Włos nie jest ani grama tłusty, nie ściąga do siebie brudu, jest mięciutki, obciążony. Kołtunki utworzyły nam się standardowo w pachwinach, ale rozczesały się bez problemu mimo iż nie użyłam żadnego odkołtuniacza :) Także na razie jestem na plus, na razie testujemy bo dostałyśmy w spadku troszkę tej odżywki, myślę ze starczy nam na chwile :)
Jesteśmy po testach wielu kosmetyków...myślę ,że jeszcze wiele przed nami, bo to lubię ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='hekate811']Ja używam gdy nie chce mi się nakładać szamponu i potem po spłukaniu znowu odżywki, czekać aż się wchłonie i znów spłukiwać. Wtedy stosuję mieszankę z szamponu i super cream tworząc tzw szampon 2w1. Raz zrobiłam kurację olejową i tak jak na opakowaniu pisali nie spłukiwałam tylko wytarłam psa ręcznikiem to miałam wrażenie ze pozostała tłusta warstwa. Tylko że ja niemam porównania z innymi renomowanymi markami.
[/QUOTE]

Proporcje szamponu+odżywka takie jak zalecają czy jakieś inne ?

[quote name='Hawanka']Co sądzicie na temat Odżywki [B]Bio-groom SILK ????
[/B][/QUOTE]

Jestem bardzo zadowolona :) Jak nie mam czasu to nakładam na włos na minutkę, jeżeli mam więcej czasu to nakładam na włos przed kąpielą na godzinę, a w czasie kąpieli koncentrat na 10 minut. Sierść wtedy dużo lepiej wyglądają.

[quote name='Tiana']Jesteśmy kilka dni po pierwszym użyciu. Rozpuściłam łyżeczkę odżywki w szklance gorącej wody( mniejsze stężenie niż w instrukcji na opakowaniu) i jestem bardzo zadowolona :) Włos nie jest ani grama tłusty, nie ściąga do siebie brudu, jest mięciutki, obciążony. Kołtunki utworzyły nam się standardowo w pachwinach, ale rozczesały się bez problemu mimo iż nie użyłam żadnego odkołtuniacza :) Także na razie jestem na plus, na razie testujemy bo dostałyśmy w spadku troszkę tej odżywki, myślę ze starczy nam na chwile :)
Jesteśmy po testach wielu kosmetyków...myślę ,że jeszcze wiele przed nami, bo to lubię ;)[/QUOTE]
My jesteśmy przed pierwszym testem :)


Troszkę odświeżyłam temat :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam, kosmetyki Bio Groom są dostępne w moim sklepie internetowym Jeżozwierz
[URL]http://jezozwierz.com.pl/s/0/11/0/0/0/0/0/0/0/0/Bio-Groom/0/0/0/0/0.html[/URL]. W razie problemów z doborem odpowiednich produktów proszę o kontakt, chętnie pomogę w wyborze.

Od siebie dodam, że kosmetyki Bio-groom są kosmetykami do profesjonalnej pielęgnacji i należy ściśle przestrzegać zaleceń producenta jeśli chodzi sposób użycia i rozcieńczania produktów. W przeciwnym wypadku mogą pojawić się problemy, a efekty kuracji nie będą zadawalające.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...