Jump to content
Dogomania

BIO-GROOM


carotina

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

hmmm ja się zainteresowałam w grudniu tymi kosmetykami.
powiem tak,że od stycznia dopiero jest udostępniony w Polsce i dystrybutor jest w warszawie. jednak ceny kosmetyków przechodzą ludzkie pojęcie(w porównaniu ze Stanami).. więc ja narazie czekam,kupię tylko jeśli mi się uda sprowadzić bo różnica jest ogromna.polecano mi,szczególnie olej. narazie stosuję KW i sobie tę firmę chwalę. :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

[quote name='kattka']Na kazdej wystawie są do kupienia, ale ogolnie nie polecam.[/quote]

że na wystawach to wiem, ale tam się nie opłaca :wink:
ogólnie mam już punkt z którego zamawiam :P
a co do jakości, to od pół roku już używam i jestem bardzo zadowolona :D .... a musze dodać, że mam dosyć dużą skale porównawczą :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

ja własnie czekam na przesyłkę
szmpon z proteinami za 39zł, Super Creme = to chyba to o czym piszesz carotina? 450 ml olejku. za 61 zł i Natural Oatmeal Conditioner za 37 zł
ceny w miare przystepne
zobaczymy
napisze jak juz dotrą
bardzo jestem ich ciekawa do tej pory stosowałam KW, JP HERY i All System, no i St Bernard
ale kazdmu kosmetykowi moge "cos" zarzucic, no w sumie nie KW :D

Link to comment
Share on other sites

A czy ktos z Was uzywal szamponu, ktory jest opisany jako ten, ktorego mozna uzyc juz na dzien przed wystawa?(dla psow podszerstokych i puchatych) :roll:
Bo nie wiem, czy qmpela musi zrezygnowac z treningu agility i wykapac sucz tydzien przed wystawa zwyklym szamponem(chpociaz ona i tak b.szybko sie brudzi), czy mozna ja poprostu w sobote po treningu wykopac i w niedziele wystawic?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina'][quote]Super Creme = to chyba to o czym piszesz carotina? [/quote]

tak, dokładnie to :D
a z kąd zamawiasz? z e-pet? czy bezpośrednio od dystrybutora?[/quote]

nie , zamawiam z naszego pupila, tam pani Rusecka ma fajne promocje i super sie u niej kupuje wogóle:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • 10 months later...

odświeżam temat
Kupiłam odżywkę Silk i co prawda na drugi dzień włos się elektryzuje, co sprawia, że średnio jestem z niej zadowolona, ale zachwycił mnie sam moment suszenia psa. Ona błyskawicznie wysycha, dzięki czemu, suszenie psa skróciło się o godzinę. Mam pytanie do osób, które też używają Bio groomu, czy inne odżywki tej firmy też skracają proces suszenia? Bo chętnie bym tę odżywkę zmieniła, ale też na szybkoschnącą. Jeśli macie jakieś doświadczenie, to proszę podzielcie się swoją wiedzą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ato']Dzięki za odpowiedź! A czy po Natural Oatmeal też elektryzował się włos? Jak Silk mi się skończy to wypróbuję.[/QUOTE]

Oatmeal to odżywka bardziej nawilżająca na skórę i włos, ale nie tłusta, przynajmniej u nas, włos wygląda inaczej niż po Silku, nie elektryzował się.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Czy ktoś wie co się dzieje z produktami bio grooma? od jakiegoś czasu znika z rynku, a to co można znaleść to jakby pozostale resztki z zapasów importera :roll:

Ja za sprawą znajomej groomerki urzywałam do mojego berneńczyka szamponu protein lanolin i odżywki silk. Lub tworzyłam mieszankę do kąpieli z tego szamponu i odżywki super cream tworząc takie 2w1. I z tego drugiego sposobu jestem zadowolona.

Kupiłam też swego czasu odżywkę vita oil bo potrzebowałam czegoś do łatwieszego rozczesywania kołtuniącej sie szybko sierści na białej krawatce, niestety mam wrażenie że te sierść potem szybciej łapie brud :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tak, tylko tej paczki to już od roku oczekują :roll: chciałam zamówić litrowe opakowanie protein lanolin w lipcu tamtego roku i ponoć czekał już importer na dostawę :roll:
Chyba wypróbuję teraz mr.grooma proteinowego. Zastanawiam się ciągle do jakiego poziomu ceny inwestuje się w jakość, a od którego przepłaca :-> Większość salonów groomerskich używa Ostera, jakość ok a dość tani. Znajoma groomerka bardzo zachwala, jak robiłam kurs też w nim psiaki kompałam i efekt był ok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...