Jump to content
Dogomania

ZK w Katowicach i ON-y


adda

Recommended Posts

[quote name='AdamAgata']zwiazek owczarkow niemieckich długowłosych-na 99%[/quote]
Acha!
I jak się wystawia w ZOND to nie można w ZK? Czy na odwrót? Czy działa to w obie strony?
I jeszcze jedno. Jak to możliwe, żeby ta sama suka mogła być wystawiana jako długowłosy owczarek i krótkowłosy? Zgodnie z moją logiką na którejś z wystaw powinna dostać marną ocenę, bo przecież nie może być idealna z dwoma wzorcami?

Link to comment
Share on other sites

Działa wjedną stronę, czyli związkową. Ale zapewne kryć w dwóch związkach nigdzie nie można. Tylko tutaj też trzeba osoby, która widziała i ma katalog z wystawy ZOND-owskiej. To ze ZKwP też miałaby zdrową przeprawę. Ja mam tylko jedno ale, jak sunia (ewidentnie długowłosa) zrobiła uprawnienia w ZK, no chyba, że wystawiała za nią inną suczkę.

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego nabijacie sobie posty????????????????????

?? chyba nasza sprawa jak piszemy? a co za ruznica ile bedziemy mieli postow?? aaa chodzi ci o ten przydomek przy AdamAgata... wiesz co jakos to w tej sprawie jest naj mniej wazne!
Przeciesz zmieniam czasem post wczesniej!!! Wiec nauki nie potrzebne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AdamAgata']Prosze mi powiedziec co bym dokladnie musiala zrobic Jesli bym udala sie do zkw Katowicach... Jakies pismo itp..?
[/quote]
[quote][b]bachar napisał:[/b]Zawsze można (i napewno to doradzą) złożyć pismo do rzecznika sądu koleżeńskiego.[/quote]
Musicie opisać sytuację i złożyć w oddziale ZK.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedna drobna uwaga w sprawie ZOND. NIE mozna wystawiac tego samego psa u nas i w ZK, to działa w OBIE strony. Rejstrując psa właściciel jest zobowiązany dostarczyć ORYGINAŁ metryki lub rodowodu i otrzymuje w zamian rodowód wystawiony przez ZOND. Jeżeli ta pani wystawial psa w obu związkach to...no właśnie, znaczy to że już wtedy postępowala nieuczciwie.Co do wzorca..najprawdopodobniej na wystawy ZK sukę trymowano. Sprawdziłam- Omegę znad strumyka miała zarejstrowaną w ZK na siebie a w ZOND na swoją matkę. Za to właśnie została usunieta z ZOND.

Link to comment
Share on other sites

Przy okazji.

Będac wczoraj w związku spytałam o ta sprawę. Oczywiście powinni takie zawiadomienie złożyć na [b][u]piśmie[/u][/b] właściciele. Ale moga to zrobić inne osoby. Oczywiście pisemnie.

Tak jak mi powiedziano, wiele osób mówi o tej sytuacji ,nikt jednak nic nie zgłasza do rozpatrzenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...