Jump to content
Dogomania

kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']


_bubu_

Recommended Posts

  • Replies 585
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A my już dawno po pierwszym spacerku siku i qpka zrobione na dworze w domu po nocy żadnej niespodzianki nie było. Jak ze spacerku wróciłyśmy to Freli zebrało się na zwiedzanie mieszkania więc sobie obwąchała pomalutku zwiedziła łazienkę i kuchnię obwąchała wszystkie kąty i poszłyśmy się położyć na miejscu. Resztę karmy wciągnęła dzisiaj rano. Bidula popiskuje tylko co chwile jak widzi że pozostałe psiaki się bawią na łóżku pewnie chciałaby do nich dołączyć:-( ale mam nadzieje że dzięki rehabilitacji będzie dreptać o własnych siłach.

Link to comment
Share on other sites

Frelcia już pojechała na rehabilitację a po niej na zastrzyki do weta. Zrobiłam jej ze smyczki taką uprząż na tyłeczek całkiem nieźle się sprawia tylko te "ochraniacze" z polaru muszę jeszcze dodać by nigdzie nie obcierało i będzie jak ta lala. Dzisiaj pomasowałyśmy też sobie łapki widać że się Freli podoba i robiłyśmy rozciąganie łap co w przypadku Milki pomagało.

Link to comment
Share on other sites

Frelcia już wróciła tak długo to trwało bo w między czasie przyszły 3 inne psy na zabiegi. Na zabiegach była troszkę nie w sosie ale po zabiegu jak wyparowała do mnie z auta, nie zdążyliśmy jej założyć uprzęży i wiecie co sama szła o własnych siłach a jak przykucła by się wysikać to sama także się podniosła:loveu: szła takim troszkę chwiejnym krokiem ale ani razu nie upadła ani nic podobnego i doszła do klatki oddalonej jakieś 50m od samochodu. Na klatce było tylko jedno podknięcie bo mamy kafelki a dalej już bez najmniejszych problemów

Link to comment
Share on other sites

HebaNova ale ja nic nie robię tylko tymczas dałam to że panienka ma dużą wole życia i się nie poddaje to inna bajka. Poza tym nikt mnie nie ostrzegł że Frelcia jak śpi to chrapie i to dosyć głośno i sen ma twardy:evil_lol:. Przed chwilą troszkę poczłapałyśmy po pokoju jednak po 5 min Frelcia się zmęczyła więc po prostu usiadła. Tej puriny co dostała nie chce jeść, wybrałam jej nawet te większe kulki ale nic z tego powącha i odsuwa pychol ale puchę to wpierniczyła w zastraszającym tempie:loveu: Jutro zrobimy jakąś sesję zdjęciową co by panienka się pokazała.
A tak apropo jeśli może ktoś zrobić jakiś plakacik Freli to 23-24 maja są dni psa u nas w Silesii w Katowicach można by wywiesić na tablicy ogłoszeń nie zaszkodzi a może pomóc;)

Link to comment
Share on other sites

aparat mam zdjątka jak napisałam porobię tylko to zależy od moich akumulatorków czy raczą ruszyć dup*** i działać bo radz działają a innym razem od razu się rozładowują:mad: nie wiem czy wina aparatu czy nie ale nie mam czasu oddać go do serwisu zwłaszcza że czekać będę musiała minimum 2-3 tygodnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Sama zmiana otoczenia to dla psa szansa na lepsze życie. Na pewno widać to po Freli. Czy masz może aparat i byłaby szansa na jakieś zdjęcia suni?


Kto zrobi piękny plakat? :loveu:[/quote]

Jutro na rehabie Piter może zrobić zdjęcia, to jego pasja:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']ihabe ty mi lepiej powiedz gdzie takiego wspaniałego TZ znalazłaś:cool3: A zdjęcia jak najbardziej :loveu:[/quote]

Fan Club TZ? :lol::lol::lol:
Serce ma jak diament to prawda, jeszcze troche oszlifowac i gotowe:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No a jak TZ super zmęczony po pracy i poświęca swój czas bidą, mało takich jest, mój to mi na tymczas od czasu do czasu coś przyplącze, akceptuje to, że biorę coś na tymczas, od czasu do czasu gdzieś zawiezie ale to i tak nie to samo. A TZ ihabe to widać od razu że ma wielke serce do psów:loveu:

A wracając do Freli rehabilitacja kosztuje ine rzeczy też nie myślałyście o cegiełkach na allegro? Można sprzedawać mailowo zdjęcie Freli jako cegiełki tyle że w tytule aukcji nie może być "charytatywna" bo wtedy trzeba mieć pozwolenie etc ale tak to też parę groszy by wpadło.

A co do Freli byliśmy na wieczornym spacerku jednak dziewczyna zmęczona zrobiła tylko siku i pędem do klatki pognała bo nie miała ochoty na dalsze spacerowanie. I powiem wam że może to tylko moje wrażenie ale idzie o wiele pewniej i lepiej niż wczoraj jak do mnie trafiła, pewnie rehabilitacja działa cuda;)

Link to comment
Share on other sites

coś czuje , że Frela będzie nam niedługo biegać jak tak dalej pójdzie :evil_lol:
Jutro na 18 na rehabilitacje przyjeżdża Loluś to przywiezie Freli jedzonko . czy coś jeszcze jest jej potrzebne? a jaka puszka jej smakowała?
Cegiełki wystawimy niedługo , mam nadzieję że się będą dobrze sprzedawać bo koszty są spore i rachunek szybko rośnie.

Link to comment
Share on other sites

to prawda, że czasami wystarczy "tylko" odpowiedni domek tymczasowy i zaraz zwierzak odżywa, pewnie po prostu czuje, ze komuś jednak na nim zależy :roll:
ihabe i jej TZ coś o tym wiedzą :cool3:

Frela, Trzymaj tak dalej :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłyśmy z Frelą tylko na jednym spacerku o 9 rano chciałam ją teraz wyciągnąć ale nie chciała zaparła się łapkami i ani myślała się ruszyć a nie chciałam jej na siłę wyciągać spróbujemy za godzinkę. Ale mam a to niesamowitą wiadomość nawet nie wiecie jaka byłam szczęśliwa jak zobaczyłam: Frelcia nie chciała iść teraz na spacerek więc postawiłam ją tylko na łapki by chociaż po domku pochodziła ładnie podeszła do mnie do łóżka kilka kroków sama po chwili usiadła i podała łapkę, to wymiziałam wycałowałam i wstałam by iść do kuchni nasypać jej żarełko do miski i nie zdążyłam wyjść jeszcze z pokoju odwracam się a Frela już do miski podeszła i piła wodę...wstała z siadu sama i to szybciutko w kilka sekund bo ile mogło minąć jak zdążyłam tylko zrobić parę kroków w stronę kuchni i się jeszcze obrócić a ona już stała:multi: Później zrobiła jeszcze ze 3 kroki i się położyła spowrotem. Normalnie jestem z niej dumna:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...