Jump to content
Dogomania

Bullterriery z hodowli Co ty na to-oszustwo!!


marta89

Recommended Posts

[quote name='agasc']Co prawda,to nie ja na ten temat napisałam,ale ediiiii napisał/a prawdę.
Na stronie hodowli w historii jest ENGISEN Xandria która od 2000 do 2005r rodziła 6 razy:crazyeye:.[/quote]
Przepraszam :oops: :oops: :oops: :oops:
w ten sposób wyszedłem na głąba :evil_lol: i mogę śmiać się z samego siebie
pisząc o miotach zarzuciłem komuś brak rzetelności opierając się na swojej pamięci ale jak to bywa wiedziałem że dzwonią ale nie wiedziałem w którym kościele jeszcze raz przepraszam

Link to comment
Share on other sites

Tez nie zdazylam obejrzec zdjec szczeniat. Skoro jednak zniknely z internetu to znaczy, ze nie ma sie czym "chwalic". Poza tym P.ohisama nie reklamuje miotu na stronie hodowli, czy ten fakt nie daje do myslenia?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 9 months later...

Minął rok od urodzenia szczeniąt bullowatych w Co ty Na to.
Jak dzisiaj wyglądają i gdzie mieszkają:-( możecie zobaczyć tutaj:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/184455-3.05.2010-Kujawsko-Pomorska-WPR-Bydgoszcz?p=14581834#post14581834[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[quote name='Agappe']czy coś się zmieniło w kwestii tych szczeniąt???
będa one rodowodowe???
u nas właścicielka hodowli co ty na to (ohisama) znowu szaleje po forum -
już i tak część zostało ocenzurowane przez admina, bo ohisama używała niecenzuralnych słów
może coś by się dało zrobić wspólnie z tą hodowlą?[/QUOTE]

Na wstępie witam wszystkich, i od razu przepraszam za odpowiadanie w tak starym temacie, jednak sytuacja zmusiła mnie do działania i postanowiłem wam o tym opowiedzieć.
Otóż chciałbym zakupić szczeniaczka Akitę, w tym celu wysłałem maila o tej samej treści do kilku hodowli w tym też do niesławnej "cotynato"
Treść maila wklejam poniżej żeby nie było niedomówień:
[QUOTE][I]
[/I] [I]Witam
[/I]
[I]Poszukuję psa rasy Akita Inu w wieku do 3-6 miesięcy najlepiej pręgowany, aczkolwiek nie jest to wymóg gdyż z psem jak z człowiekiem, gdy będzie miał to coś w oczach to nie ważne pręgowany czy czerwony, w cenie do 2.500 zł, do odebrania niestety dopiero przed Nowym rokiem.
[/I]
[I]Jeżeli dysponują Państwo, lub będą dysponować w najbliższej przyszłości podobnym psiakiem, bardzo byłbym zobowiązany o taką informację z dołączonym zdjęciem szczeniaka i rodziców.[/I]
[I]Pozdrawiam serdecznie[/I]
[I]Marek[/I]

[/QUOTE]

Najpierw nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, więc ponowiłem moje pytanie, jednakże milczenie mnie zastanowiło więc wrzuciłem w Google hasło "hodowla cotynato opinie", i pojawiła się dokładnie ta strona na której przeczytałem o wyczynach właścicielki, o jej próbie oszustwa i wulgarności w stosunku do innych forumowiczów.
Postanowiłem więc nie kupować u tej Pani, wysyłając jej kolejnego maila o treści:

[QUOTE][I]Witam raz jeszcze.
Jednak nie zamierzam u Pani kupować psiaka ze względu na oszustwo jakiego próbowała się Pani dopuścić.
Nawet za 500zł bym nie wziął, bo może okazać się czymś całkiem innym.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/136951-Bullterriery-z-hodowli-Co-ty-na-to-oszustwo[/URL]!!
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184455-3.05.2010-Kujawsko-Pomorska-WPR-Bydgoszcz?p=14581834#post14581834[/URL][/I]
[/QUOTE]

Odpowiedź jaką otrzymałem nie była zbyt przyjemna, cytuję "Za to ja bym cie za 500 wzieła...kreca mnie debile :)"
A po chwili kolejny mail o treści: "Powiedziałam ci - won szmaciarzu :)"

Postanowiłem opisać ową sytuację, aby przestrzec innych chętnych na zakup psa z jej hodowli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...