Jump to content
Dogomania

SAMOPOMOC forumowiczów w kupowaniu mięsa dla psów


AM

Recommended Posts

U nas korpusy drobiowe kupuję w przedziale 0,89-1,99 zł/kg. Korpusy z indyka miałam dotąd po 2,99 zł/kg, niestety od nowego roku cena wzrosła do 3,99 zł/kg (lecz to i tak najtańsze co z indyka mogę dostać, a mięsa na indyczym korpusie jest zdecydowanie więcej niż na korpusie z kurczaka). A co do kości na zdjęciu, to u nas też w sklepach figurują jako kości rurkowe ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam, prześledziłam wątek, ale mam już tylko mętlik w głowie w związku z tym pytam:
Czy ktoś w okolicach Rzeszowa kupuje Primex i można się podłączyć do zamówienia?
Czy Pani od Igora nadal jeździ do Jasła?
Gdzie w Rzeszowie lub okolicach można kupić korpusy z indyka (nie z kurczaka)?
Z góry wielkie dzięki!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='sangoma']Witam, w soboty w okolicy 12 i 13.30 bedzie można odbierać kostki barf (Primexu) na Woli, na ul. Karolkowej, przed/po zajęciami szkoły Wesoła Łapka. Oczywiście po wczesniejszym zamówieniu - przywożę tylko zamówiony towar.[/QUOTE]
Sangoma, jak u Was wygląda dostawa, dowozicie zamówienia czy trzeba samemu odbierać?

Link to comment
Share on other sites

gdzie w okolicach miast Zawiercie, Dabrowa Gornicza Bedzin czy Sosnowiec lub Katowice mozna cos kupic tanszego dla psow? Cos z drobiu? A barfa na slasku mozna kupic? Szukalam dystrybutora ale jakos jak sie skontaktowalam z kims na slasku to za chiny ludowe nie moglam sie dowiedziec o cene.. jakas tajemnica czy co??? Wiec moze tu mi ktos odpowie gdzie kupic barfa w okolicach moiast o ktorych napisalam?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Plicha']Sangoma, jak u Was wygląda dostawa, dowozicie zamówienia czy trzeba samemu odbierać?[/QUOTE]

To zależy od lokalizacji, w dzielnicach w których bywamy - dowozimy. Na Bemowie raczej nie :) Można też zamówić w lokalizacjach gdzie sa zajęcia szkoły Wesoła Łapka i odebrać przed kursem. Najlepiej proszę o kontakt mailowy lub tel., to ustalimy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Chciałam spytać, czy ktoś korzystał z usług takiej firmy:

[QUOTE][B]FIRMA RAFMAR[/B] JEST DYSTRYBUTOREM REGIONALNYM HISZPAŃSKIEJ KARMY GLSdogs Z LINII PREMIUM.[...]W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ MIĘSO MROŻONE DLA PSÓW INDYCZE BEZ KOŚCI W CENIE 1,50 ZA KG,MIĘSO WOŁOWE BEZ KOŚCI W CENIE 2,00 ZŁ ZA KG ORAZ MIĘSO INDYCZO-WOŁOWE Z KOŚCIĄ W CENIE 1,60 ZA KG.TOWAR DOSTARCZAMY BEZPŁATNIE SWOIM TRANSPORTEM.ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY HODOWLE.[/QUOTE][URL]http://www.favore.pl/14282_glsdogs-karmy-dla-psow-premium-mieso-dla-psow-rypin-kujawsko-pomorskie.html[/URL]

Myślicie, że dowożą też do klientów indywidualnych mniej niż np. 100kg? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, jeśli jest tu ktoś z Bialegostoku i potrzebuje barfu to ja z taką sprawą:
Otóż mamy w Suwałkach przedstawicielkę barfu primexa. Sklepy zoologiczne w Białymstoku olewają ją i nie chcą kupować bo sądzą, że się nie sprzeda (nie wiedzieć czemu...).
Ja osobiście zamawiam u tej Pani jakieśtam ilości typu 7-8 kg, ale to jest mało, żeby owa Pani goniła z Suwałk do Białegostoku żeby przywieźć mi dostawę.
Jeśli ktoś byłby chętny do 'wspólnego' zamówienia to proszę do mnie pisać na gg: 1625025 lub na maila ([email protected]).
To dość pilne, bo niedługo chciałabym zamówić (kończy mi się powoli mięsko).

A apropo mięsa - są różne rodzaje, i jest bardzo dobrej jakości. Toleruje je mój pies z alergią i druga alergiczka na antybiotyki w drobiu - tuu w ogóle nie ma objawów alergii to znaczy że mięso najwyraźniej z dobrego źródła.
Ofertę można znaleźć na necie. Jak coś to pytać.

Nie wiem czy to dobry dział, ale do białostockiego wątku mało kto zagląda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Chciałam spytać, czy ktoś korzystał z usług takiej firmy:

[URL]http://www.favore.pl/14282_glsdogs-karmy-dla-psow-premium-mieso-dla-psow-rypin-kujawsko-pomorskie.html[/URL]

Myślicie, że dowożą też do klientów indywidualnych mniej niż np. 100kg? :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='panbazyl']napisze do nich - sprawdzę ;) choc teraz i tak doooooopa blada z zakupami[/QUOTE]

napisałam, oczywiście nie odpowiedzieli.... Ja to 100 kg na 1,5 miesiąca potrzebuję...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']aziza, wiem, i ona to wie, w końcu sucz jest leczona ;-).aktualnie na kreonie, ale własnie chodziło o to, żeby zamienić na trzustke i dlatego TU pytam, a nie na weterynarii ;-).[/QUOTE]
W Primexie możesz kupić trzustkę wołową na zamówienie. Daj znać Sangomie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Chciałam spytać, czy ktoś korzystał z usług takiej firmy:

[URL]http://www.favore.pl/14282_glsdogs-karmy-dla-psow-premium-mieso-dla-psow-rypin-kujawsko-pomorskie.html[/URL]

Myślicie, że dowożą też do klientów indywidualnych mniej niż np. 100kg? :evil_lol:[/QUOTE]

Widziałaś ofertę tej firmy? 2 zł za mięso wołowe bez kości. Więc na zdrowy rozsądek pytam - CZY WIDZIAŁŚ MIĘSO WOŁOWE ZA 2 ZŁ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...