Jump to content
Dogomania

SAMOPOMOC forumowiczów w kupowaniu mięsa dla psów


AM

Recommended Posts

[quote name='sangoma']u mnie na stronie jest już link do oferty, [url]www.sangoma.pl[/url] na dole pod menu jest ikonka Barf, po kliknięciu lista produktów z cenami. Produkty będą dostępne od połowy listopada.[/QUOTE]

an wysylacie dalej, poza Warszawe, to mieso? Bo ja bym byla zainteresowana bardzo:)

Link to comment
Share on other sites

Ty ze sląska jestes? To bliżej masz np Gliwice. Zajrzyj na strone producenta [url]www.barf-center.pl[/url] tam jest lista miejsc gdzie można kupić.

Ja mam w tej chwili (poza kostaki barfa z warzywami i bez) mielonego strusia z kosćmi. Jesli będzie zainteresowanie koniną czy baraniną to też moge sprowadzić, nie ma problemu.

Link to comment
Share on other sites

Posłuchajcie, a dałoby się skołować jakiś kontakt do osoby, która wysłalaby te kostki do Białegostoku?
Jest w ogóle taka możliwość? Ile taka wysyłka kosztuje?
I w końcu czy gdzieś jest tych kostek cennik?
Niestety barfu nikt w Białym nie rozprowadza a byłabym na prawdę zainteresowana jakimś ciekawym, mielonym mięchem.

Link to comment
Share on other sites

zajrzyj na naszą stronę [url]http://sangoma.pl/okolicznosciowe/barf/barf1.htm[/url] masz tam spis tego, co jest dostepne od ręki.
Jesli potrzebujesz baraninę czy koninę, to też mogę sprowadzić na zamówienie. Wysyłka to chyba jedynie pociągiem jako przesyłka konduktorska, bo to wszystko jest mrożone :)
Edyta

Link to comment
Share on other sites

Witam
Mieszkam koło Kolbuszowej czyli rzeszowskie okolice. Gdyby ktoś w najbliższym czasie coś wysyłał/ przywoził w moim kierunku to chętnie bym się dorzuciła do zamówienia. Kontakt za mna najlepiej przez maila na stronie [URL="http://www.nowofundland.net"]www.nowofundland.net[/URL] lub sms 667676411 ( rzadko mam czas wgłębiać się w posty na dogo i odczytywać skrzynkę ).
Pozdrawiam
zabajka

Link to comment
Share on other sites

dostałam maila z ofertą od firmy produkującej mrożonki mięsne dla psów. Niestety w moim rejonie nie prowadzą sprzedaży. Nie mam ich adresu www tylko maila, moze komuś się przyda, bo ceny są ok.

[email][email protected][/email].

(od razu mówię - nie jestem ich przedstawicielką ani innej firmy produkującej jakiekolwiek jedzenie dla psów, po prostu poszukuję czegoś dla swoich czworonogów i jak trafia się ciekawa oferta to informuję)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam serdecznie,
przepraszam, że niepokoję - poszukuję kurczaka mielonego razem z kością w duuuużych ilościach - dzienna dawka 1300 g. Czy ta hurtownia o której Pani pisała (na Okęciu) nadal funkcjonuje? Czy mogłabym prosić o jakiś bliższy namiar? Wkrótce moja rodzina powiększy się o nowofunlanda i wg hodowczyni kurczak jest istotnym elementem w jadlospisie niufa.

pozdrawiam
agnieszka&mateusz






[quote name='Genia']Cześć Ludek.Na Okęciu są hurtownie drobiu i tam piekne mielone korpusy
kupuję po 1.50 z kurcząt. :D :D[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Niemniej ja też bym się ucieszyła, jeśli ta hurtownia byłaby czynna nadal - mieszkam na Okęciu teraz, więc.. ;) A ceny korpusów zwykłych, niemielonych, są prawie dwa razy większe ;-)
U mnie w mieście - Białobrzegi - jest hurtownia mięsna i tam można korpusy dostać teraz akurat po 80gr za kilo. Tam zaopatruję burki jak są na wsi, ale tu w W-wie nie mam gdzie takich ilości trzymać - aczkolwiek teraz balkon to chyba najlepsze wyjście :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

a napisz na mail jaki kilka postów wyżej napisałam - karma miram. Moze akurat w Twoich okolicach oni coś mają??? Ceny maja bardzo ok i ja też bardzo żaluję, że u mnie nie prowadzą sprzedaży, bo za daleko.... Ta karma jest w mrożonych kostkach - dpbra do pakowania w zamrażalniku. Karmię podobnymi mrożonkami, ale z innych firm. I trochę drożej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']Jak najbardziej ok :) Bura nimi Igora też karmi :)[/QUOTE]


Tak, miałam ichnie kostki mięsne i mięsno kostne, teraz mieszane żywienie suche plus kostki i jest tak najlepiej. Ale znam takich co dają same kostki i ew warzywa. Polecam Miramowskie kostki bardzo.

[quote name='panbazyl']a napisz na mail jaki kilka postów wyżej napisałam - karma miram. Moze akurat w Twoich okolicach oni coś mają??? Ceny maja bardzo ok i ja też bardzo żaluję, że u mnie nie prowadzą sprzedaży, bo za daleko.... Ta karma jest w mrożonych kostkach - dpbra do pakowania w zamrażalniku. Karmię podobnymi mrożonkami, ale z innych firm. I trochę drożej.[/QUOTE]

Jeśli wybierasz się na wystawe w Reszowie to mogę Ci zostawić coś w zamrażalniku. :D Kupiłam nową lodówkę z 120 litrową zamrażarką w tym celu :)

Link to comment
Share on other sites

aj z tym Rzeszowem. Szukam nadal transportu. Jak juz będę pewna to dam znać, bo mam wielką ochotę na Rzeszów a bardziej na wyrwanie się choć chwilowe z domu :)
A przy okazji z chęcią bym wzięła trochę kostek, moje futra by popróbowały. Ja swoje karmię też kostkami, ale z innej firmy, praktycznie same kostki + warzywa i oliwa z oliwek (z pierwszego tłoczenia, źle u mnie nie mają). Też mam mega zamrażarkę, taka wielką. Stoi w piwnicy. Na psie żarcie właśnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']aj z tym Rzeszowem. Szukam nadal transportu. Jak juz będę pewna to dam znać, bo mam wielką ochotę na Rzeszów a bardziej na wyrwanie się choć chwilowe z domu :)
A przy okazji z chęcią bym wzięła trochę kostek, moje futra by popróbowały. Ja swoje karmię też kostkami, ale z innej firmy, praktycznie same kostki + warzywa i oliwa z oliwek (z pierwszego tłoczenia, źle u mnie nie mają). Też mam mega zamrażarkę, taka wielką. Stoi w piwnicy. Na psie żarcie właśnie.[/QUOTE]

No to jak tylko będziesz wiedzieć to daj znać to Ci zamówię o odłożę - do około początku lutego będzie transport u Azizy. Ile by Cie interesowało?? 10 kilo??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...