Jump to content
Dogomania

SAMOPOMOC forumowiczów w kupowaniu mięsa dla psów


AM

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Informacja dla osób z poludnia podkarpacia. W Jaśle jest sklep przy ubojni bydła i koni i można kupić zcinki wołowiny i koniny po 2.20 za kg, mielone resztki kięsa z podrobami ( serca, nerki, wątoba) też po2.20 a serca, nerki i wątrobę po 3.50. Świerze, prosto z uboju. Sam tam się zaopatruję. Czynne wtorek - sobota.
[B]Jasan sp. z o.o.
[/B]ul.Szajnochy 28, 38-200 Jasło
tel. 013 446 26 29, 013 446 22 22

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Donald129... a skąd jesteś?? Trochę mi daleko samemu jechać po 3 kilo mięsa, może dałoby się większą paczką coś zakupić i na raz przywieźć??[/quote]
estem z Krosna, 25 km od Jasła. Ale nie jeżdżę po 3 kg, bo moja Luka zjada średnio 0.7 kg dziennie. Jeżdżę raz na miesiąć po 20 kg różności, porcjuję to na 30 dziennych porcji ( mieszanych) i zamażam, bo z czasów kartkowych, kiedy kupowało się pół świni, mam zamrażarkę 140 l. Co prawda moja lepsza połowa trochę mnie goni, że nie ma gdzie mrozić owoców na zimę, ale jakoś się mieścimy.
Pozdrowienia
Donald

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='donald1209']estem z Krosna, 25 km od Jasła. Ale nie jeżdżę po 3 kg, bo moja Luka zjada średnio 0.7 kg dziennie. Jeżdżę raz na miesiąć po 20 kg różności, porcjuję to na 30 dziennych porcji ( mieszanych) i zamażam, bo z czasów kartkowych, kiedy kupowało się pół świni, mam zamrażarkę 140 l. Co prawda moja lepsza połowa trochę mnie goni, że nie ma gdzie mrozić owoców na zimę, ale jakoś się mieścimy.
Pozdrowienia
Donald[/quote]



Ok, dzięki. Może kogoś namówię na wyjazd... a w ogóle to jak Igor skończy rok to przejdę na barfa to też odkopię zamrażarkę i będę tam jeździć. Pozdrawiam!!

Link to comment
Share on other sites

Witam,

przeszukalem watek i znalazlem we Wrocławiu tylko Auchana, i lokalne budki oraz coś tam na zachodzie.

niestety ja mieszkam po stronie wschodniej i tam musze cos znalezc. Moze ktos zna jakies namiary na tanie mieso w polnocno wschodniej czesci wroclawia? (ewent. centrum)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

pochwalę się, że kupiłam wczoraj w makro (konkretnie w Warszawie na Bielanach) łososiowe głowy (do tej głowy to się zalicza jeszcze spory kawał pięknego mięsa) za 3,99 zł/kg. Jak by ktoś był chętny z Wawy, to zapraszam na pw, kartę do makro mam, a pan sprzedawca był bardzo chętny, żeby się pozbyć wszystkich tych głów :razz:

Link to comment
Share on other sites

Ja kupuję najczęściej u nas w Katowicach w Leclercu, takież głowy + kręgosłupy (pół na pół ość i mięso) o połowę taniej, bo za 2 zł za kg ;) Kiedyś też bywały w innych marketach taniej (1-1,5 zł/kg) ale podobno nie wolno im już tego sprzedawać :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']A takie głowy po prostu się daje w całości? Z ośćmi i całą resztą?[/quote]
Głowa nie ma twardych i ostrych ości, można spokojnie podać. Ja czasem odcinam tą mięsną część z kręgosłupem za skrzelami jeśli zostawią tam dużo, bo wtedy są tam też spore ości. To wolę zmielić w maszynce dla świętego spokoju. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...