Jump to content
Dogomania

SAMOPOMOC forumowiczów w kupowaniu mięsa dla psów


AM

Recommended Posts

[quote name='Cimi']Kaczka, geś - skrzydła, korpusy lub szyjki gęsie w gliwickim Tesco. Tanie.

Ogony wołowe (całe- dzielą na kawałki)- ok 6 zł, serca woł- jakieś 5 zł, wątroba, przełyki wołowe, płuca, same mięso z głowy woła- na targu (ale on jest chyba tylko we wtorki i piątki) koło Cmentarza Lipowego w G-ce. Najtańsza wołowina jaką udało mi się dostać. Nie mówię tu o szpondrach, żeberkach czy innych takich.

Dobrze zaopatrzony jest w mieso także sklep mięsno na rogu z Al. Korfantego i Wieczorka w G-ce. Mieli swego czasu jagnięcine, ale dość drogą, najtańsze było za jakieś 16 zł/kg. I ogólnie zaopatrzony dobrze jest mały targ koło rynku.

W makro w Zabrzu jest do dostania królik i skrzydła kacze.


Ale generalnie przez cały okres kupowania surowiwzny dla psów, to niestety ale podroby drobiowie, były znacznie droższe niż wołowe.[/QUOTE]

Bardzo duża różnorodność w asortymencie karmy mrożonej jest w Gliwickiej Klinice Weterynaryjnej Abacus, ul. Toszecka 19, gdzie znajduje się zamrażarka firmy As-Pol

Link to comment
Share on other sites

Czy wiecie, że karmę mrożoną firmy „As-Pol” na Śląsku, można zakupić w dwóch nowych punktach:

* Przychodnia Weterynaryjna „Zwierzak” ul. Dąbrowskiego 7, Tarnowskie Góry

* Klinika Weterynaryjna „Vetka” ul. Astrów 19, Jastrzębie-Zdrój

Czy takie informacje są dla was przydatne?

Czy kupujecie produkty tej firmy?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

KRAKÓW



Nie znam szczegółów, ale na facebookowej grupie barfowników, pojawił się taki post:

"Produkty wołowe prosto z rzeźni. Polecam mięso wołowe z mięśni; podroby mielone i w całości; żołądki z treścią; wołowinę de luxe rozdrobnioną i mieloną; zbilansowaną mieszankę wołowiny, chrzęści i kości dla psów dorosłych i szczeniąt. Pakowane po 5 kg i mrożone. Wszystko po 4 złote! Zamówienia min 100kg, transport gratis. Po więcej informacji zapraszam na priv. Moje psy są zachwycone"
Tu link do grupy: [url]https://www.facebook.com/groups/155571574634701/[/url]

Nie znam jeszcze szczegółów, ale może ktoś z Krakowa byłby chętny na jakieś wspólne zamówienie? :)

Link to comment
Share on other sites

Ja znalazłam w Żelisławicach k.Siewierza (Śląsk) przedsiębiorstwo handlowo-usługowe "PODROBEX"
skład : przełyki wołowe,tchawice,płuca wołowe,kawałki wątroby,tłuszcz z serc HURT 1,99/kg DETAL 2,20/kg
skład:tchawice wołowe,płuca wołowe,4 wołowa,wątroba wołowa,wątroba wołowa,serca wołowe HURT 2,52/kg DETAL 2,73/kg,
skład jak wyżej.....................................................................................pakowane po pół kg HURT 2,62 DETAL 2,83
skład: serca wołowe,wołowina HURT 5,25/kg DETAL 5,45/kg
skład: serca wołowe HURT 5,25/kg DETAL 5,46/kg
szczeniak skład: serca wołowe,wołowina 2 drobnomielone HURT 5,25/kg DETAL 5,46/kg
Gryzaki detal 5 zł

Nie prowadzą chyba sprzedaży wysyłkowej

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja kupuję w sklepie miesodlapsow.pl ASPOL. Wysyłają od poniedziałku do środy, mają naprawdę wysokiej jakości produkty, w dobrych cenach, ciągle pojawiają się ciekawe nowości :) Moja suczka uwielbia makrelkę w kawałkach, koninę oraz cielęcinkę.
Wiele osób zachwala ten sklep, więc gorąco polecam! Mają produkty przystosowane dla zwierząt karmionych także surowizną!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

[QUOTE=makot'a;22024457]KRAKÓW



Nie znam szczegółów, ale na facebookowej grupie barfowników, pojawił się taki post:

"Produkty wołowe prosto z rzeźni. Polecam mięso wołowe z mięśni; podroby mielone i w całości; żołądki z treścią; wołowinę de luxe rozdrobnioną i mieloną; zbilansowaną mieszankę wołowiny, chrzęści i kości dla psów dorosłych i szczeniąt. Pakowane po 5 kg i mrożone. Wszystko po 4 złote! Zamówienia min 100kg, transport gratis. Po więcej informacji zapraszam na priv. Moje psy są zachwycone"
Tu link do grupy: [URL]https://www.facebook.com/groups/155571574634701/[/URL]

Nie znam jeszcze szczegółów, ale może ktoś z Krakowa byłby chętny na jakieś wspólne zamówienie? :)[/QUOTE]

Klikając na podany link wyświetla się [I]"Nie można wyświetlić żądanej strony. Może ona być chwilowo niedostępna, wybrany link może nie działać lub możesz nie mieć uprawnień do wyświetlania tej strony" [/I]

Chciałabym dołączyć do tej grupy na FB ale nie mam jak :-(

Pozdrawiam
Justyna

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś wie gdzie można zakupić w Gdańsku jakąś fajną świeżynkę bo ten białasek na suchą to ma długie zęby ;-)


Polecam halę targową w Gdańsku. Kupuję tam rarytaski dla moich "maluszków" - skrawki wołowe, żeberka cielęce, przełyki cielęce, ogony wołowe....itp.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja i kilkoro moich znajomych z Warszawy Bemowa i Żoliborza kupujemy mięso na giełdzie na ul. Płochocińskiej, mamy jednego zaufanego dostawcę, mięso jest wołowe, wołowo-drobiowe, indycze do wyboru i bardzo tanie. Nasze psy jedzą z apetytem i nie chorują więc polecam. Bo uważam, że najgorsze prawdziwe mięso jest dla psa lepsze od najlepszej i najdroższej karmy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...