Jump to content
Dogomania

SAMOPOMOC forumowiczów w kupowaniu mięsa dla psów


AM

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

witam jestem z okolic Łomży i mam nadwyżkę wołowinki i wołowinki z indykiem w kostkach mielonych bez kości po 250g dobrej jakości sprawdzona na moim własnym psie alergiku cena 4zł za kilogram jeśli ktoś jest zainteresowany nawet większą ilością też da się załatwić

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

[quote name='Plutowa']Witam, słyszałam ze poznaniacy mają fajne cenowo i jakościowo źródła mięsa i w związku z przeprowadzką na studia proszę o podanie namiarów na lokalizację owych źródeł. Dziękuję z góry :D[/QUOTE]

Tez chetnie poznam takie zrodla :) ja jedynie w makro kosci cielece i porcje rosolowe wolowe kupowalam 4-5zl/kg, teraz wszystko przez internet kupuje, w wiekszych ilosciach

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mamy sielankę gdzie można kupić drób, wołowinę, cielęcinę z kością i bez za parę złotych, o innym tanim źródle nie słyszałam :) Jeśli ktoś chce wypróbować powinnam jeszcze mieć to cudo, moje kundlo nie chce go jeść. Mamy też mięso z aspolu kilka paczuszek, może ktoś jest chętny?

Link to comment
Share on other sites

Hej nera19, jeśli Skoczów/ Bładnice Dolne to okolice , polecam dobrej jakości wołowe mięso dla psów za 2,7 zł , mają też jakieś drobiowe , ale nie orientuję się w cenach , kupowałam tam mięso dla moich bokserów , bardzo im smakowało , nie śmierdzi i cena przystępna , tylko czasem mogą być problemy z transportem do klienta , dlatego szukam czegoś innego , ale jak nie znajdę to wrócę tam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...