Jump to content
Dogomania

SAMOPOMOC forumowiczów w kupowaniu mięsa dla psów


AM

Recommended Posts

Intensywnie myślę nad przejściem na barf. Będę myśleć jeszcze bardziej kiedy będę miała gdzie takie mięso kupić. Czy we Wrocławiu lub bliskich okolicach jest możliwość załatwienia mięsa: jagnięcego, wołowego, cielęcego? Wszelki drób odpada.

edit:
Odpadają wszelkie gotowe paczki jak Aspolu itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jara']Intensywnie myślę nad przejściem na barf. Będę myśleć jeszcze bardziej kiedy będę miała gdzie takie mięso kupić. Czy we Wrocławiu lub bliskich okolicach jest możliwość załatwienia mięsa: jagnięcego, wołowego, cielęcego? Wszelki drób odpada.

edit:
Odpadają wszelkie gotowe paczki jak Aspolu itd.[/QUOTE]

Ponoć na hali targowej można się dogadywać ze sprzedawcami, mogą dowozić większe ilości na zamówienie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

a czy firmy Rasko ktoś brał kostki? znalazłam na tablicy kobietę z Lublina, która zamawia to mięso [url]http://tablica.pl/oferta/mieso-dla-psow-ID20N5J.html#265da224ef;r:;s:[/url] wychodzi 4 zł za kg to bardzo tanio, ale przeczytałam teraz o tym targu pod zamkiem o którym nie miałam pojęcia, czy tam jest ta sama karma srzedawana ? ciekawam w jakiej cenie , szkoda że nie wiedziałam, to bym dzisiaj kupiła. Poza tym też te karmy z aspolu są ciekawe i piesek stefanek.... co robić??? może osoby z Lublina byłyby zainteresowane wspólnym zakupem tych wysyłkowych, zawsze cena przesyłki będzie niższa.

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam wiadomość, zobaczymy. Mam też dwa telefony do dystrybutorów mięsa mielonego indyczo-wołowego w kostkach 250 g na Lublin, w jeszcze lepszej cenie, w dwóch wersjach (z kością i bez), ale jakoś się nie mogę zebrać do zatelefonowania, bo a to święta, a to późny wieczór, a to coś jeszcze innego :roll:

Link to comment
Share on other sites

odpisała mi ta dziewczyna z tablicy: Mięso które zamawiamy jest albo bez kości (wołowe i indyczo-wołowe) oraz wieprzowo-indycze z kością. Jest to mięso tzw. III kategorii rzeźnej: pochodzi od krów, macior, perlic, które nie są już wykorzystywane dalej w hodowli, ze względu na wiek tych zwierząt mięso nie jest przeznaczone dla ludzi lecz na karmę dla psów i kotów. Produkcja odbywa się pod nadzorem inspekcji weterynaryjnej (nie ma więc ryzyka zakażenia bakteryjnego czy pasożytniczego). Mięso jest w całości zmielone, zamrożone, można podać je na surowo (po wcześniejszym rozmrożeniu i podgrzaniu do tem pokojowej) lub ugotować (moje futrzaki pochłaniają to z buraczkami i ryźem:)Mięso jest w kostkach 250g, więc niewielkie zamówienie nie jest problemem, można kupić na próbę nawet 1 kostkę :) no ciekawe, chyba spróbuję, ale i ta karma z aspolu też jest interesująca, Evel a może warto zadzwonić do tych firm co masz namiar do nich? Aczkolwiek 4 zł za kg to i tak bardzo tanio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Wysłałam wiadomość, zobaczymy. Mam też dwa telefony do dystrybutorów mięsa mielonego indyczo-wołowego w kostkach 250 g na Lublin, w jeszcze lepszej cenie, w dwóch wersjach (z kością i bez), ale jakoś się nie mogę zebrać do zatelefonowania, bo a to święta, a to późny wieczór, a to coś jeszcze innego :roll:[/QUOTE]
nie gadaj tylko dzwoń. A jak znajdziesz coś tańszego to proszę o info.

Link to comment
Share on other sites

te kostki w papierze traktuję jako kości mielone. To same kości..

Na allegro jest jeszcze takie coś:
[url]http://allegro.pl/mieso-mrozone-dla-psa-wolowe-i-z-kurczaka-1kg-i2924096563.html[/url]
i takie:
[url]http://allegro.pl/mieso-mrozone-dla-psa-wolowo-indycze-kostka-4x250g-i2926628679.html[/url]

myślę, ze atrakcyjne:lol:

Edited by Karilka
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja byłam niedawno na giełdzie i trafiłam na te mięska pakowane po 1 kg.
Kupiłam chyba z 10kg, ale dziewczyny przekarmione to kości wolą, nawet ogony ładnie jadły :).
Korpusy kupiłam ale ktoś wziął dla wiejskich piesków z zamrażarki więc muszę nowy zapas robić bo dziewczyny chcą pogryźć sobie coś twardszego niż mielone.
Niestety doszło ostatnio do bójki na tle ogonowym ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...