Jump to content
Dogomania

SAMOPOMOC forumowiczów w kupowaniu mięsa dla psów


AM

Recommended Posts

[quote name='dexterka']a gdzie kupujesz?? ja chyba mieszkam w miejscu gdzie znalezienie taniego mięsa dla psów graniczy z cudem...[/QUOTE]
na targu na podlubelskiej wsi zwanej przez miejscowych "miastem"... podejrzewam, ze na giełdzie w Lublinie bylo by znacznie taniej jeszcze (za kg mrożonek wołowych bez kości po 250 g placę 2.40 )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']coś drogo mają te karmy. Ja takie same kupuję prawie o połowę taniej - chodzi mi o te pakowane po 250 g.[/QUOTE]

O których karmach piszesz? :)
Bo jak dla mnie ceny z ASPOLu są calkiem fajne... owszem, zwykle kupuję jedzenie dla psów (dorosłych) za ok. 2zł/kg, ale młodemu muszę dawać regularnie coś innego niż hormonalne kurczaki. W takim wypadku sarenka za ok. 10zł/kg to super cena moim zdaniem :D

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=makot'a;19806721]O których karmach piszesz? :)
Bo jak dla mnie ceny z ASPOLu są calkiem fajne... owszem, zwykle kupuję jedzenie dla psów (dorosłych) za ok. 2zł/kg, ale młodemu muszę dawać regularnie coś innego niż hormonalne kurczaki. W takim wypadku sarenka za ok. 10zł/kg to super cena moim zdaniem :D[/QUOTE]
jutro (jak nie zapomnę) wrzuce fotę - tak będzie najprościej i nie są to kuraki.

Link to comment
Share on other sites

Witam,
podpinam się z pytaniem - gdzie kupić baraninę albo cielęcinę dla moich alergików? Jestem ze śląska, gicze cielęce udało mi się kupić w selgrosie, ale baranina była w wielkich kawałach i zamrożona.
Albo jakieś inne mięsko, które jest z tych mniej uczulających :)

Link to comment
Share on other sites

ale nie ten na Narutowicza :)
a ja już się z panem z tej firmy zaprzyjaźniłam - i mam w Piaskach na targu co tydzien fajne dostawy tak do 2-2.20 za kg mięsnych kości. Albo serducha wołowe za 3.80 (tydzien temu nie było co prawda serduch). Specjalnie dla moich sierściuchów.
no czasem za 2.60 jak super mięsne kości - np schabowe

Link to comment
Share on other sites

ja kupuję tylko bez kości, bo gnaty daję "żywe" czyli całe. Ale kiedyś kupowalam tez i z kością - kość jest tam dość ładnie przemielona na male fragmenty - przynajmniej w tych co ja kupowałam.
za to w tej co fota powyżej są chrząstki zmielone a co więcej????? nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

na targu :diabloti: przyjeżdża co tydzień pani lub pan tylko z żarcierm dla psów i właśnie ma takie smaczki. W Lublinie mozna też kupić raz w tygodniu na zoogiełdzie - jest chyba na placu przed Zamkiem w sobotę rano lub w niedzielę - nie pamiętam. Ja jak kupuję to od razu ok 100 kg i mam na 1.5 miesiąca lub dłużej - w zależności jakie mam inne jedzenia dla psów (kości, serca - z reszta też kupowane na targu - co tydzien przyjeżdża buda z mięsem - normalnie mają sieć sklepów, bardzo fajnych z resztą - i tam zamawiam jakieś mięsne kości takie do 2.60 za kg)

Link to comment
Share on other sites

Najpierw musisz załadować zdjęcia na jakiś serwer np. [url]www.imageshack.us[/url] , wybrać rozmiar najlepiej 640/480, a później użyć ikonki z paska - najpierw masz jakieś narzędzia tekstowe, literki, czcionki, rozmiar, uśmieszki, a obok globusów - takie okienko z obrazkiem, za nim jest jeszcze klatka filmowa i dymek. Kopiujesz sobie link do swojego obrazka z imageshack (direct link) i naciskasz guziczek-obrazek, wklejasz adres zalinkowanego obrazka i powinno się udać ;)

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=5604e9f0d9f5a5d5][IMG]http://images43.fotosik.pl/1603/5604e9f0d9f5a5d5m.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=9da388b23545396f][IMG]http://images50.fotosik.pl/1723/9da388b23545396fm.jpg[/IMG][/URL]
Tym karmię mojego nowofundlanda i owczarka niemieckiego. Są to skrzydła, niekiedy podudzia z indyka. W czasie łapania indyków do uboju, złamana kość robi krwiak, zasinienie. Nie trafia to do sklepów. Dalszy znajomy, który tam pracuje, przywozi mi to w cenie 60zł za skrzynkę 20kg. On może przywieźć więcej, a ja się podzielę. Mieszkam przy trasie 94, między Olkuszem a Dąbrową Górniczą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...