Jump to content
Dogomania

SAMOPOMOC forumowiczów w kupowaniu mięsa dla psów


AM

Recommended Posts

[quote name='netheter']Dla Poznaniaków - sielanka od rana, wołowina, drób (kura i indyk), wieprzowina, nutria w cenach 1,5 - 2,5 za kilogram.
Nutrię polecam. :) Mocno koścista, ale ok.[/QUOTE]

A znajdą się tam jakieś ciekawe podroby nie z kurczaka, indyka i nie z wołowiny?
Mniej popularne rodzaje mięsa zdobyć nie najtrudniej, ale podroby wszędzie mają głównie wołowe (również w gotowych mieszankach primex czy as-pol).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam wszystkich,

Mam psa ON alergika,który może jeść tylko jagnięcinę, królika i koninę. Dzięki Wam odkryłam metę z podrobami przy Hali Mirowskiej. Udało mi się zmówić dla Borysa - głowy jagnięce, aby piesek mógł poczuć radochę z obgryzania kości a nie sprzętów domowych . [IMG]http://barfnyswiat.org/images/smiles/icon_mrgreen.gif[/IMG]
Głowy są fajne tylko niestety z oczami - fuj [IMG]http://barfnyswiat.org/images/smiles/icon_twisted.gif[/IMG] ale radość psa przeogromna. Zjadł prawie cała- ząbki zostawił. [IMG]http://barfnyswiat.org/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG]

Cena 10 zł /szt. ale to całkiem ciężka główka.

W Hali Człuchowskiej mrożona kaczka po 15 zł/kg.

pozdrawiam
Ania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lantash']Na hali mirowskiej kacze szyje 5 zł/kg, gęsie, mrozona karma z kaczki, gęsi czy indyka w granicach 4,50 do 10 zł/kg.[/QUOTE]
a możesz powiedzieć w jakiej dokładnie budce są te szyje kacze i czy są zawsze czy w jakieś dni, ja kiedyś byłam i nie widziałam, ale nie mieszkam tam blisko, a z chęcią bym zakupiła swoim psiakom taki rarytas :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hallie']a możesz powiedzieć w jakiej dokładnie budce są te szyje kacze i czy są zawsze czy w jakieś dni, ja kiedyś byłam i nie widziałam, ale nie mieszkam tam blisko, a z chęcią bym zakupiła swoim psiakom taki rarytas :)[/QUOTE]


Hm, my byliśmy w poniedziałek albo wtorek dość rano, około 11, budka to chyba numer 2, tak jakby po prawej stronie od wejścia... Tak mi się wydaje, ja niestety nic więcej nie wiem, bo w Warszawie byliśmy przejazdem tylko! Mięsko i karma jest w jednej budce, w innych też widzieliśmy kaczynę, szyje gęsie itd.

Ale w Piasecznie jeszcze dopowiem, sklep Subun - super mięsne mostki wieprzowe po 0k 4 zł. Nie ma tam kosci, sporo chrząstki, mięsko, mniam :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']w carfour w arkadii są w bardzo fajnych cenach kości pieknie pocięte i na tackach (tak do 2 zł za tackę), no miamuśne z samego widoku :)[/QUOTE]

kurcze ja tam ostatnio kupowałam kości cielęce i wołowe ale po 7.99 za kg!!!! tych po 2 zł za tackę nie widziałam :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulka']kurcze ja tam ostatnio kupowałam kości cielęce i wołowe ale po 7.99 za kg!!!! tych po 2 zł za tackę nie widziałam :roll:[/QUOTE]
ja tylko raz tam byłam i to przelotem. Więc nie wiem czy to na stałe czy tylko czasowa ekspozycja.


[quote name='malowanka']Czy orientuje się może ktoś, gdzie w Radomiu znajdzie się miejsce, w którym kupi się fajne mięsko nieuderzające zbytnio po kieszeni?[/QUOTE]

[quote name='magda_z']Orientuje się ktoś może gdzie w okolicach Rybnika można kupić jakieś tańsze mięso?
U mnie najtańsze jest gulaszowe drobiowe (czyli takie akurat dla psa, ze skórami, tłuszczem itp.) za 8.99zł/kg. A tak to wszystko inne powyżej 10zł/kg :shake:[/QUOTE]
słuchajcie - barf to nie mięso. A przynajmniej nie samo mieso.

Link to comment
Share on other sites

Może to nie mięso, ale nabyłam ostatnio kapitalne tchawice dla suki, w Lublinie, na Targu pod Zamkiem, w cenie... 1,50 za sztukę :D Tchawica świeżutka, lekko miękka, pachnąca wędzonką, a nie zasuszona jak w sklepach zoo :)

Będę tam szukać jeszcze mrożonego mięsa w kostkach, bo ostatnio nie trafiłam z godziną najwyraźniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']ja tylko raz tam byłam i to przelotem. Więc nie wiem czy to na stałe czy tylko czasowa ekspozycja.





słuchajcie - barf to nie mięso. A przynajmniej nie samo mieso.[/QUOTE]
Wiem, tylko że mój pies ma chore nerki i nie może jeść zbyt dużo kości. Max 2 razy w tyg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']ja tylko raz tam byłam i to przelotem. Więc nie wiem czy to na stałe czy tylko czasowa ekspozycja.


[/QUOTE]

to może mieli promocję:)
ale carfur to pikuś! byłam wczoraj w auchan, a tam kosci cielęce po 13,99!! chyba im się na głowę rzuciło! za to obłowiłam się dziś w kości pod halą mirowską:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']

słuchajcie - barf to nie mięso. A przynajmniej nie samo mieso.[/QUOTE]

Ale też nie same kości. ;)

Ja ostatnio raz na jakiś czas kupuję swoim pręgę wołową z kością - zjedzą mięsko, obskubią kość (za twarda by ją gryźć), wyliżą szpik i zabawa fenomenalna. :) POLECAM!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem z zachodniopomorskiego (okolice Białogard, Koszalin) i powiem Wam, że jest masakra. Nigdzie nie mogę znaleźć w miarę fajnego źródła. W Koszalinie ktoś sprzedaje ale po 10-16 zł za kg. przy 4 psach (3 podhalany i 1 gończak) poszłabym z torbami przy takich cenach. Nie orientuje się ktoś, czy gdzieś znajdę mięso (mięcho, kości, wszystko co na barf) w rozsądnej cenie (mogę dojechać do 200 km po większą ilość - mam przyczepkę i zamrażalkę, więc nie ma problemu) ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...