Jump to content
Dogomania

SAMOPOMOC forumowiczów w kupowaniu mięsa dla psów


AM

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[quote name='sangoma']To dość drogo, w Primexie można dostac mielonego łososia za połowę tej ceny :)
A za kilka dni również królik i jeleń - mięsko mielone z kością w rozsądnej cenie. Zapraszam.[/QUOTE]

[quote name='ajeczka']Sangoma, Rino i my jesteśmy ogromnie zadowoleni z Waszych dostaw. Naszemu rudzielcowi nie smakują tylko szyje ze strusia, psy ze schroniska się ucieszą :-) Bardzo wygodny sposób odbierania zamówienia.[/QUOTE]

Mogę prosić o adres www? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']one sa super :) Gdzieś nawet w mojej galerii były foty jak moje futra sie tym zajadają.[/QUOTE]

Zastanawiam się tylko czy 8kg pies da sobie z nimi radę. I mój 6,5 letni pies nie połamie sobie nimi zębów. ;) Niby 6 lat to niewiele, ale lepiej zapobiegać niż leczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']Moj najmłodszy jak to jadl po raz pierwszy mial wtedy ok 15 miesięcy, najstarszy niecale 6 lat - tyle, ze to labki.
Możesz zawsze potraktować jako naturalny kong.[/QUOTE]

Dla mnie naturalnym kongiem są kości od pręgi wołowej - tak twarde, że psy nawet się nie wysilają, by to przegryźć, a szpik... mmm... marzenie!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmowego As-Pol [URL="http://www.sklep.miesodlapsow.pl/"]Mięso dla psów[/URL] na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Kielcach w dniach od 19-20 listopada na terenie Targów Kielce przy ul. Zakładowej 1.
Dla odwiedzających nasze stoisko przygotowaliśmy atrakcyjne promocje. W naszej ofercie pojawiły się nowe produkty z kością: [URL="http://www.sklep.miesodlapsow.pl/product/Dzik-z-koscia-1-kg,21"]dzik [/URL], jeleń, sarna.

Link to comment
Share on other sites

Zainspirowani wystawą kielecką informujemy, że u nas -niestety- nie można kupić mięsa za 2,50. Tyle nas kosztuje zakup pustego kartonu. Ale jeśli ktoś chce kupić odpady poubojowe, to zastanawiamy się nad nowym "produktem" o nazwie "Sklep u Magdy". Będzie tańszy, niż "Piesek Stefek" (z bioska za 2,50 zł), bo odpady poubojowe ubojnie chętnie oddają za 10 groszy :) Pozdrawiamy - Primex

Link to comment
Share on other sites

No kochana - ja jestem z Łodzi i powiem ci, że u nas mięsny raj - tylko oczywiście kaskę trzeba mieć. Ja robię zakupy na Rynku Bałuckim i w jego najbliższej okolicy - mięcha w bród, można dostać prawie wszystko, najczęściej kupuję mostki jagnięce, ogony cielęce, porcjowanego królika (ale psu słabo wchodzi), szyje indycze, koninę, wątróbkę cielęcą lub króliczą, żołądki gęsie, są też szyje, korpusy i różne elementy kurze, kacze i gęsie, ale tego zwierzątko do buzi nie weźmie... Oczywiście wieprzowych części na bogato, tylko ja surowego wieprza jednak nie daję...Tylko to wszystko w "ludzkich" sklepach, więc pewno nie jakoś bardzo tanio, jest nawet i różnoraka dziczyzna. Ale jeśli szukasz gotowego BARF-u, typu Primex, to niestety w naszej mieścinie nie znalazłam:) A o żwacze jakoś nie pytałam nigdzie, ale myślę że na Bałuciaku wszystko można załatwić:)

Link to comment
Share on other sites

A może ktoś z Warszawiaków chciałby coś zamówić z ekozwierzak.pl ? Zamawiamy z betty_labrador algi, olej z łososia i drożdże, a do darmowej przesyłki brakuje nam 20 zł. ;) Więc jakby ktoś chciał coś kupić i nie płacić za przesyłkę - zapraszamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ashley']No kochana - ja jestem z Łodzi i powiem ci, że u nas mięsny raj - tylko oczywiście kaskę trzeba mieć. Ja robię zakupy na Rynku Bałuckim i w jego najbliższej okolicy - mięcha w bród, można dostać prawie wszystko, najczęściej kupuję mostki jagnięce, ogony cielęce, porcjowanego królika (ale psu słabo wchodzi), szyje indycze, koninę, wątróbkę cielęcą lub króliczą, żołądki gęsie, są też szyje, korpusy i różne elementy kurze, kacze i gęsie, ale tego zwierzątko do buzi nie weźmie... Oczywiście wieprzowych części na bogato, tylko ja surowego wieprza jednak nie daję...Tylko to wszystko w "ludzkich" sklepach, więc pewno nie jakoś bardzo tanio, jest nawet i różnoraka dziczyzna. Ale jeśli szukasz gotowego BARF-u, typu Primex, to niestety w naszej mieścinie nie znalazłam:) A o żwacze jakoś nie pytałam nigdzie, ale myślę że na Bałuciaku wszystko można załatwić:)[/QUOTE]

Wlasnie na taka odpowiedz liczylam ! :p Od dluzszego czasu mi babcia doradzala wlasnie Balucki Rynek ale jakos tak nigdy sie tam wybrac nie moglam tym bardziej, ze to nie moje rejony. Skoro juz mam potwierdzenie, ze asortyment tam jest godny uwagi to juz wiem gdzie sie teraz bedziemy w miecho zaopatrywac. Wczesniej zakupy glownie na placu Barlickiego robilam ale tam glownie wolowina, drob, wieprzowina, takich typowo psich odpadkow-rarytasow to tam zbyt wiele nie ma. Dzieki za informacje :multi:

Link to comment
Share on other sites

Poszukuję BARFiarzy z [B]Krakowa. [/B]

Moje info:
Jak na razie najlepsze ceny odkryłam na [B]Hali Targowej[/B] - kupuję: korpusy z kurczaka za 1zł-1,50zł kg; szyje indycze 6 - 6,50zł kg; skrzydełka z kurczaka 4-4,50zł kg; poza tym ścinki cielęco-wołowe za 8zł kg. Sporo podrobów można dostać, w tym całe wielkie tchawice wołowe za grosze. Czasem zdarzają się królicze głowy, porcje rosołowe z indyka i kaczki. Znalazłam jeden sklep z koniną (obrzeża Hali, wylot na ul Metalowców) - ale stosunkowo drogo - czasem kupuję ogony końskie lub porcje na rosół. W każdym razie hala spora i trzeba z 15 sklepików przejść, żeby znaleźć promocje i inne dobre ceny w danym tygodniu.

Pytanie - Czy gdzieś dostanę części gęsie - szyje itp. Czy gdzieś dostanę kości, ścinki jagnięce lub baranie? Czy gdzieś jeszcze dostanę koninę? Czy gdzieś można dostać dziczyznę?

Będę wdzięczna za każde info. Mieszkam tu 3 miesiące i dopiero odkrywam rynki, ryneczki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PumaD']Wlasnie na taka odpowiedz liczylam ! :p Od dluzszego czasu mi babcia doradzala wlasnie Balucki Rynek ale jakos tak nigdy sie tam wybrac nie moglam tym bardziej, ze to nie moje rejony. Skoro juz mam potwierdzenie, ze asortyment tam jest godny uwagi to juz wiem gdzie sie teraz bedziemy w miecho zaopatrywac. [/QUOTE] Największy wybór jest w czwartki, dużo też w piątki i sobotę - w dużej hali na Bałuckim i w małej hali przy Dolnej znajdziesz wszelkie szeroko rozumiane drobiowe, wołowe, wieprzowe, jest jeszcze budka przy małej hali przy Dolnej - tam znajdziesz poliki wołowe, podroby, serca i różne inne paskudztwa :) Konina, jagnięcina i inne, bardziej "ekskluzywne" mięsa znajdziesz w sklepie [URL]http://www.zyga-smak.pl/index.php?link=tekst&tresc=sklep[/URL] tutaj, czyli przy hali Bałuckiej. No i oczywiście, jak to na rynku, możesz też kupić prawdziwie podwórkowe kurczaki i kaczki u pań ze wsi - siedzą na rynku przy Dolnej. Smacznego :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...