Jump to content
Dogomania

Borysek odszedł ... tak krótko cieszył się domem...


Szczurosława

Recommended Posts

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wieści są w dalszym ciągu dobre;)
"Nero bardzo zżył się z nami i myślę, że jest tu szczęśliwym pieskiem. Nie wyobrażam sobie naszego domu bez niego, jest kochanym, grzecznym i wesołym pieskiem :).":loveu:

Mam też fotki z działki, ale troche zabiegana jestem to wstawie innym razem.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Pamiętacie Nero? ;) Teraz Borys.
[I]Witam, nasz Borysek czuje się doskonale, jest naszym kochanym pieszczochem. Nabrał pewności siebie i wie, że jest bezpieczny, zaakceptował też wszystkie miotły i mopy. Niewątpliwie dostawał kiedyś lanie kijem, bo na początku reagował lękiem na widok takich przedmiotów. Dzisiaj pierwszy raz od dawna zareagował lękiem na długim spacerze na widok wędkarza rzucającego spinning. Do mężczyzn odnosi się nieufnie i wymachujący kijem jegomość przyprawił biedaczka o panikę. Jednak takich przeżyć sie nie zapomina. Zdjęć aktualnych nie mam, ostatnie jest "spod choinki", ale zrobię coś i oczywiście przyślę.[/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Zapomniałam wstawić zdjęcia a miałam rozmaite, ze wspólnych wycieczek, spacerów...

Muszę przekazać smutną wiadomość- 19 stycznia Borysek odszedł :( Pokonał go nowotwór.
Był wspaniałym przyjacielem, wiernym druhem, jak napisała jego Pani.
W swoim domu żył blisko 3 lata, bardzo przykro, że tak krótko i tak młodo zachorował :(
Pozostał po nim żal, bo to pierwszy pies Państwa, który odszedł tak wcześnie :(

Poproszę o zmianę tytułu wątku na taki, w którym będzie jego imię i informacja, że odszedł :(

Jedno z ostatnich zdjęć, jakie dostałam w ubiegłym roku. Na kolankach:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/821/nakolankach.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/8501/nakolankach.jpg[/IMG][/URL]

Żegnaj Borysku
[*] :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...