Jump to content
Dogomania

Borysek odszedł ... tak krótko cieszył się domem...


Szczurosława

Recommended Posts

Jest szansa , że uda mi się zabrać go w czwartek i wtedy w sobote pojedziemy do Warszawy.

Tylko,
-wykupienie psa-25zł
-bilety z i do Bydgoszcz-ok.30 zł
-bilety do i z Warszawy-ok.60zł
-bilet psa w pośpiesznym-15zł

Wychodzi około 120zł , a po prostu mnie jako studentki na utrzymaniu matki na taki odruch serca nie stać :-(
Więc jeśli to ma sie udać to niestety,ale musze prosić o wsparcie...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szczurosława, tak jak pisałam, mogę pomóc ale sama nie jestem w stanie pokryć kosztów hotelowania i przejazdu. Wobec tego mam propozycję- wpłacę Ci na konto kasę na zabranie go i dowiezienie do Megii a potem będziemy bazarkować, zbierać na niego kasę i intensywnie ogłaszać.
Jest w typie rasy, powinien szybko znelźc dom.
Podaj mi konto na pw.

Link to comment
Share on other sites

tez myślę, ze jak piesek będzie miał ladne zdjęcia to nie ma co zwlekać z ogłoszeniami - tylko odrazu gdzie się da- a myślę, ze w miesiąc znajdzie domek.
A wogółe jaki koszt miesięczny hotelowanie jest?
Tylko niepokoi mnie ten stan rzeczy tego miejsca- czemu nie mozna psów ogłaszać? robić im zdjęci itd - moze przydałoby się jakoś orgazniacje na nich nasłać- bo takie zachowanie jest bardzo dziwne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szczurosława']Jest szansa , że uda mi się zabrać go w czwartek i wtedy w sobote pojedziemy do Warszawy.

Tylko,
-wykupienie psa-25zł
-bilety z i do Bydgoszcz-ok.30 zł
-bilety do i z Warszawy-ok.60zł
-bilet psa w pośpiesznym-15zł

Wychodzi około 120zł , a po prostu mnie jako studentki na utrzymaniu matki na taki odruch serca nie stać :-(
Więc jeśli to ma sie udać to niestety,ale musze prosić o wsparcie...[/quote]

Wpłaciłam Ci 120 zł.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam parę godzin temu smsa od Szczurosławy - ma psiaka:) Jechała akurat z nim pociągiem - podobno bardzo się tym denerwował:( Jeżeli chodzi o jego stan to oprócz tego że troszkę śmierdzi:razz: i jest wychudzony to wszystko z nim w porządku. W niedzielę rano odbiorę ich z Dworca Centralnego:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...