Jump to content
Dogomania

Borysek odszedł ... tak krótko cieszył się domem...


Szczurosława

Recommended Posts

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pietrucha204']szczurosława a nie masz zupełnie gdzie go przechować?? przez tydzień/dwa? no właśnie zorganizujemy akcje itp a on już może być " w nowym domu" ://///[/quote]


Nie mam gdzie go przechować:shake:
Jeśli ktoś chce może przejąć piecze nad szczeniakiem, ja mam do schroniska około 100km, mam dosyć podejścia schroniska, nie daje rady i wycofuje się z adopcji.

Powinnam być w wielkopolsce w poniedziałek to wtedy sprawdziłabym czy pies nadal jest, i czy byłaby możliwość "zamówienia" go, tylko że tam nie ma telefonu, więc wszystko trzeba osobiście załatwiać


[b]Mysza[/b], to też miałam na myśli, że 10zł z karmą dostarczoną [b]Dobermanicy[/b], ale prawda, można opacznie zrozumieć;)

Link to comment
Share on other sites

No cóż, ja na pewno mam dalej:evil_lol:
W każdym razie dowiedz się jeśli mozesz po niedzieli jakie są opcje, pewnie marne, może dac komuś grosz w łapę (sama juz nie wiem to takie dziwne miejsce) i będziemy kombinować dalej. strasznie mało ludzi tu zagląda.

Link to comment
Share on other sites

to moze zmień tytuł wątku na coś z piłą? że pilnie ktoś poszukiwany z okolicy? a skoro to pseudo schronisko to juz jakaś kontrol tam była? powiatowy itp? toz z piły / poznania? - wiesz tak pisze co mi do głowy przychodzi ... ile tam wogóle psów mają? ktoś tam bywa częściej od ciebie?

Link to comment
Share on other sites

no to w takim razie trzeba rozdmuchać tak jak z np. krzyczkami było. z tego co wiem to np nasze lokalne media czy np tvn24 bardzo lubią takie tematy. może się ktoś odezwie z piły żeby tam zajrzał, co tam sie dzieje jakieś foty z ukrycia, nagrać rozmowy itp jak odmawiają wejścia i dzwonić po media.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ninka']A czy bylaby mozliwosc dowiezienia go do Poznania?

Sa jakies blizsze info na jego temat?

I co to w ogole za schronisko, bo sie gubie...;/[/quote]


okolice Piły,
pies jest młody, klatka go ogranicza to skacze po niej i szczeka żeby go wypuścić...

Jeśli jest to dla niego szansa to spróbowałabym go zawieźć do Poznania

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, troche malo informacji.

Jak pisalam, mam w domu mloa suczke i dwa koty. Musialabym wiedziec, jaki pies ma stosunek do innych psow i innych zwierzat; zeby sie zdecydowac.

Jak bedzie cos wiecej wiadomo-daj znac. Moze znajdzie sie jakis DTA, zeby cos sie wiecej o psiaku dowiedziec. Wtedy latwiej o DT by bylo, a moze i DS by sie znalazl od razu?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

To młody pies, myślę że można go ułożyć. Z suczka jeśli jest w takim wieku powinien się dogadać.
Może zabrać go do Poznania a jesli cos bedzie nie tak- znaleźć kogoś w Poznaniu kto pomoże go przetrzymać gdyby się nei powiodlo.
Ale myślę, że przy wyrozumiałości i odrobinie pracy będzie cudownym psiakiem, warto dać mu szanę- co Ty na to Ninka?

Link to comment
Share on other sites

Jasne, ze warto dac mu szanse!

W pewnym DT alb najlepiej stalym. Nie ma sensu tak go przewozic. Nie wiadomo co to za piesek. Trzeba go poznac, moze DTA, a potem DT.

Niestety u mnie taki zupelnie nie wiadomy piesek nie moze sie znalezc. Aicha i 2kotki i nowy pies, za duzo mozliwosci, zeby sie nie dogadac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ninka']Kurcze, troche malo informacji.

Jak pisalam, mam w domu mloa suczke i dwa koty. Musialabym wiedziec, jaki pies ma stosunek do innych psow i innych zwierzat; zeby sie zdecydowac.

Jak bedzie cos wiecej wiadomo-daj znac. Moze znajdzie sie jakis DTA, zeby cos sie wiecej o psiaku dowiedziec. Wtedy latwiej o DT by bylo, a moze i DS by sie znalazl od razu?

Pozdrawiam[/quote]



W schronisku nic się nie dowiem. Tyle mi powiedziano, że jest od niedawna i przywieziony przez SM...

To jeszcze szczeniak , troche więcej lub mniej czasu i zrozumie co i jak;)
W kojcu skacze, szczeka, ale wcale mu sie nie dziwie, jak 24/7 siedzi zamknięty

Link to comment
Share on other sites

Gdybyśmy tak mieli domy tymczasowe to pewnie, że tak najlepiej ale z tym bardzo krucho...

Szczurosława Ty go gdzieś do kolejki wpisałaś jesli dobrze pamiętam- jakies wieści? W razie czego zbiorę kasę byle tylko go tam zawieźć. Potem znalezienie domu to będzie łatwizna;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']O to miejsce mi chodzi.
Jesli jest wolne, do daj proszę pilnie znać, zorganizuję kasę. Mogłabyś go zawieźć?[/quote]

To był chyba bardziej odległy termin,
Na razie kundliszon jest w kolejce do hoteliku w Brodnicy, bliżej, i myśle,że jak coś to uda mi sie go zawieźć;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...