Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
szaraduszka

Draka (weimar)... i wiele innych stworzeń

Recommended Posts

PILNE!
Cioteczki dzisiaj znaleziono w Szczecinie młodą BOKSERKE! Pilnie potrzebny DS!!! Ponizej link...
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/szczecin-znaleziono-mloda-suczke-boksera-w-dt-u-lazy-potrzeba-ds-148466/#post13122865[/url]

Witam w Waszej galerii- która jest bardzo ciekawa i urozmaicona. Super zwierzyniec-mogę tylko pozazdrościć... Szczególnie podoba mi się weimarka- uwielbiam tę piękną rasę:loveu: Podobają mi się też kózki- i tu mam pytanie- bo mąż mojej mamy chce taką kózkę kupić za jakiś czas. Że obgryza wszystko to wiem, bo to główna bolączka mamy, ale ojczym się uparł, bo jako dziecko miał kozę i króliki- a królików mieć nie mogą, bo ich pies- kundelek o silnym instynkcie myśliwskim- po prostu by je zagryzła- gdyby tylko były poza klatką...
Czy taką kózkę można trzymać pojedynczo, czy lepiej od razu dwie? Czy naprawdę tak obgryzają wszystkie roślinki? I ogólnie- mają jakieś specjalne wymagania?
Pzdr.

Ano hula... :roll:

Nie ogarniam wszechświata:(

Pewnie już za późno... ale jeśli pies zagryzie królika, to na kozy polować nie będzie?

Koza może być sama, ale w towarzystwie zawsze milej. Wszystko o niszczycielskich zapędach kóz jest prawdą, w odróżnieniu od koni czy owiec zaczynają od krzewów, kończą na trawie. Są zarazem wszystkożerne i wybredne, np. nie chcą zjeść czegoś co upadło na ziemię lub jabłka, które zostało ugryzione...