Jump to content
Dogomania

Draka (weimar)... i wiele innych stworzeń


szaraduszka

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

PILNE!
Cioteczki dzisiaj znaleziono w Szczecinie młodą BOKSERKE! Pilnie potrzebny DS!!! Ponizej link...
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/szczecin-znaleziono-mloda-suczke-boksera-w-dt-u-lazy-potrzeba-ds-148466/#post13122865[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 months later...

Witam w Waszej galerii- która jest bardzo ciekawa i urozmaicona. Super zwierzyniec-mogę tylko pozazdrościć... Szczególnie podoba mi się weimarka- uwielbiam tę piękną rasę:loveu: Podobają mi się też kózki- i tu mam pytanie- bo mąż mojej mamy chce taką kózkę kupić za jakiś czas. Że obgryza wszystko to wiem, bo to główna bolączka mamy, ale ojczym się uparł, bo jako dziecko miał kozę i króliki- a królików mieć nie mogą, bo ich pies- kundelek o silnym instynkcie myśliwskim- po prostu by je zagryzła- gdyby tylko były poza klatką...
Czy taką kózkę można trzymać pojedynczo, czy lepiej od razu dwie? Czy naprawdę tak obgryzają wszystkie roślinki? I ogólnie- mają jakieś specjalne wymagania?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ano hula... :roll:

Nie ogarniam wszechświata:(

Pewnie już za późno... ale jeśli pies zagryzie królika, to na kozy polować nie będzie?

Koza może być sama, ale w towarzystwie zawsze milej. Wszystko o niszczycielskich zapędach kóz jest prawdą, w odróżnieniu od koni czy owiec zaczynają od krzewów, kończą na trawie. Są zarazem wszystkożerne i wybredne, np. nie chcą zjeść czegoś co upadło na ziemię lub jabłka, które zostało ugryzione...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...