Jump to content
Dogomania

Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)


Rybc!a

Recommended Posts

Anusia się psuje dalej :( 
Od pewnego czasu zauważyłam że Anu czasem ciężko jest się załatwić, czasem długo się załatwia przez to więc dawałam jej siemie lniane ale nie pomagało. W poniedziałek zabrałam ją do pracy i wyczyścicliśmy jej gruczoły które trzeba co miesiąc Anu opróżnić i na przegląd uszka które było chore. Ucho wyleczone ale za to mam złą wiadomość, Anu zrobił się mały uchyłek jelita grubego. Teraz musi brać syrop żeby mogła z łatwością się załatwić i żeby nic nie uciskało na jelito, niestety teraz będzie brać cały czas syrop żeby uchyłek się nie powiększał, operacja jest bolesna i ciężka dlatego podjeliśmy decyzje żeby jeszcze nie operować kiedy uchyłek nie jest duży i żeby Anu nie cierpiała po operacji. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 months later...

Dawno nic tu nie pisałyśmy, ale częściej jestesmy na facebooku - www.facebook.com/anu.dog 
W niedziele byłyśmy na owieczkach i mamy kolejny filmik  
A jutro Anu będzie mieć zabieg na 3 powiekach bo ma grudki i trzeba je usunąć, będę jej czyścić zęby bo znów ma mocny kamień i przy okazji jednego znieczulenia 2 zabiegi będą zrobione :)

Link to comment
Share on other sites

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/37021_1301007683259808_5244102455341573447_n.jpg?oh=8ff9bc5e30943981ee20ceb2f982cce2&oe=5788721D

Anu od wczoraj wieczorem już po zabiegach, ząbki czyste, białe i nie śmierdzące :D 
Podejrzana brodawka usunięta, grudki na powiekach też. Przez 2 tygodnie Anu z kloszem będzie chodzić.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Takie moje przemyślenia ostatnio :)

Kiedy masz psa który nie pozwala położyć się innemu psu bardzo blisko siebie bo burczy albo odchodzi obok żeby leżeć samotnie bez towarzystwa innego psa, co jakiś czas masz u siebie różne psy, twój pies już się tym nie przejmuje bo to już standard ale jest to samo zachowanie. Masz kolejnego psa na tymczas i widzisz po tygodniu takie coś. Po 7 latach widzisz podobny obrazek jak ze zdjęcia które masz z ogłoszenia twojego psa który w schronisku tak leżał ze swoją siostrą. 
Bezcenne


13012851_1325498124144097_55608286728825
 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziwną rzecz zauważyłam na safe animal, Anu chip jest w bazie identyfikacja.pl i jest tam zapisana na Wrocław, od dłuższego czasu chciałam ją zapisac do safe animal ale zapominałam o tym żeby zarejestrować się. Teraz zarejestrowałam się i wpisałam Anu nr. chip jest juz w bazie o dziwo nie wiem jakim cudem bo nigdy tam nie była zapisana bo kiedyś sprawdzałam. Jej chip jest zapisany na psa o imieniu Anu, płeć samiec, maść biało brązowa, data urodzenia 10.2007, rasa mieszaniec, kraj Polska, województwo poza krajem, dane o właścicielu zastrzeżone, data rejestracji 15.05.2014 zrobione to przez Gabinet Weterynaryjny "Dolittle" Szczepan Kawski lekarz weterynarii i data wszczepienia chipa 13.03.2013 . Data prawie się zgadza bo 2007 a date sami wybraliśmy 10.10.2007, data wszczepienia czipu nie zgadza się, no i Anu to suczka nie samiec. Dziwne to bardzo, jak zaksięgowana będzie moja wpłata to zadzwonie do safe animal. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...