Jump to content
Dogomania

Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)


Rybc!a

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

przekleiłam z facebooka

 

 

[URL=http://s1178.photobucket.com/user/Lucyna09/media/1977300_1030860406941205_6609374798509102414_n.jpg.html]1977300_1030860406941205_660937479850910[/URL][URL=http://s1178.photobucket.com/user/Lucyna09/media/10624735_1030860403607872_8801144788652411341_n.jpg.html]10624735_1030860403607872_88011447886524[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Olu, nie zgadzaj się na to, by Anu podczas strzyżenia była w obroży. W wielu krajach jest to zabronione, bo były przypadki ,ze pies chciał zeskoczyć, zawisł na obroży i złamał kręgosłup.

A SPA ,na pewno jak każdej damie, wiosną się należy.

Poczytałam sobie o Anu TU i TU.Wzruszyłam się Olu Twoją mądrą miłością do Anu . Jesteś wspaniałą dziewczyną. Oby wsyzstkie psy miały takich właścicieli.

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie, Anu nigdy nie chciała zeskoczyć a ni nie kręci się tylko grzecznie czeka aż wszystko będzie po :)
Tu akurat siadziała bo nasza psia fryzjera zapisywała w kalendarzu termin, gdyby coś sie działo podeszłabym do Anu. Często jest bez smyczy na stole tu akurat miała robioną głowę i żeby nie kreciła głową miała założoną smycz bo Anusiaczek jest ciekawskim psiakiem i musi wszędzie sie rozglądać. Na stole zazwyczaj jest wpatrzona we mnie więc bez obaw :)

Dziękuje za tak miłe słowa ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

10271507_1070181173012866_88967171500809

 

Anu ma się dobrze, w Październiku spotka się z Rafałem Mroczkiem i jego psiakiem Lizakiem który był w programie Przygarnij mnie. Anu robi się celebrytką :D
Dziś byłyśmy na pobraniu krwi kontrolnym bo miała robione 2 lata temu i za tydzień powtórka pobrania krwi bo 2 parametry są nieciekawe, nie powinnam się tym martwić bo za tydzień może być wszystko ok ale nie musi bo może się potwierdzić diagnoza, mam się nie martwić ale się denerwuję. Anu nadal bryka kiedy idziemy na pole albo do lasu, lubi dużo zjeść ale od 3 miesięcy odchudzamy ją żeby nie kulała na łapkę przez dysplazję.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To już 6 lat z tym białasem  :loveu: 

Emotikon heart

Ten rok jest szczególnie zakręcony: zakończenie kariery agilitowej ze względów zdrowotnych, poszukiwanie czegoś nowego co terrier może robić i nie będzie to kolidować z jej zdrowiem, wgłębianie się w OBI i w pasienie, podróże, robienie pokazów, leniuchowanie.
I wyszło coś z kręcenia filmików przez 10 miesięcy - zapraszamy do oglądania :D 
Bardzo dziękuję za Anulke! 
https://youtu.be/qwEFM78wEu8Emotikon wink

Link to comment
Share on other sites

Witam Oleńko, tak jak pisałam na fejsie - dziękuję opatrzności, że stanęłaś na drodze Anulki, jesteś naszą dumą jupi2.gif

Za każdym razem jak spotykam Was na facebooku uśmiecham się i cieplutko robi mi się na serduchu, że Anu ma tak wspaniałą opiekunkę i przyjaciółkę meeting.gif

papa.gif532.gif

Link to comment
Share on other sites

Ale czas pędzi.Aż się wierzyć nie chce,ze to już tyle lat.

Obie dziewczyny miały szczęście ,że trafiły na siebie. ANU ,że ma tak wspaniałą, mądrą i oddaną pańcię,a pańcia ,że ma taką wspaniałą sunię, przyjaciółkę do tańca i różańca.

Oby ta symbioza trwała jak najdłużej.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...