Jump to content
Dogomania

Mirosław Redlicki


Solen

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Guest Lotty

Uważam,że to rzetelny i kompetentny sędzia. W opisie potrafi wyważyć zarówno wady, jak i zalety psa. Nawet w przypadku ras ozdobnych szczególną wagę przywiązuje do budowy i sposobu poruszania się psa. Nie szasta tytułami.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Ten pan oceniał Tamlina w klasie szczeniąt na mojej pierwszej w życiu wystawie, było to w Będzinie rok temu. Wiele osób z innymi rasami, które były przed nami schodziło z ringów ze złością lub rozpaczą. Pamiętam że po pewnym czasie stwierdziłam że ja na ring nie wchodzę tak mnie to przeraziło :). Ale weszliśmy...nie wiedziałam jeszcze wtedy jak się biega z psem więc zrobiłam to tak jak na szkoleniu uczyli nas by pies szedł przy nodze,cukierek przed nosem a ja na wpół schylona :D. Sędzia zademonstrował mi jak mam biec, rozładował napięcie i sprawił żestwierdziłam iż wystawy to jednak całkiem fajna rzecz ;) A mimo naszej kiepskiej prezentacji Tamlin i tak zdobył ocenę wo ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mogę dodać,że Pan Redlicki bierze pod uwagę wiek psa i adekwatnie do tego ocenia. Wiem to z własnego doświadczenia, bo oceniał mojego psa od szczeniaka do championa.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Kultura, rzetelność, życzliowość, kompetencja, wyczerpujący opis psa, zwrócenie uwagi na wszystko - sposób wystawiania, budowę, ruch, kondycję, charakter, temperament, wspaniała atmosfera i kontakt z wystawiajacym. Szacuneczek :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...

Niestety nie wiem jak sędziuje buldogi i sheltie, bo zetknęłam się z nim przy molosach,ale chętnie wyrażę moją opinię,bo spotkaniu z tym sędzią. Początkowo, gdy słuchałam jak ocenia inne psy byłam lekko przerażona, był naprawdę surowy w ocenie, chociaż jednocześnie bardzo miły i dowcipny w stosunku do wystawców. Po ocenie mam wrażenie ogromne pozytywne. Co prawda nie ma u Pana Redlickiego nic za darmo, ale ocenia bardzo dokładnie, potrafi wskazać zarówno wady i zalety psa, jest rzeczowy. Daje zróżnicowane oceny, ale sprawiedliwe, odpowiednie dla konkretnych przedstawicieli ras. Co najważniejsze myślę, że ma ogromną wiedzę, naprawdę zna wzorce psów, które ocenia. Przy tym wszystkim jest miły i kulturalny, do nas nawet podszedł po BiSach i zamienił kilka słów,bo zapamiętał nas z ringu. Szczerze polecam każdemu, kto chce zostać rzetelnie oceniony. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='InDogWeTrust']Niestety nie wiem jak sędziuje buldogi i sheltie, bo zetknęłam się z nim przy molosach,ale chętnie wyrażę moją opinię,bo spotkaniu z tym sędzią. Początkowo, gdy słuchałam jak ocenia inne psy byłam lekko przerażona, był naprawdę surowy w ocenie, chociaż jednocześnie bardzo miły i dowcipny w stosunku do wystawców. Po ocenie mam wrażenie ogromne pozytywne. Co prawda nie ma u Pana Redlickiego nic za darmo, ale ocenia bardzo dokładnie, potrafi wskazać zarówno wady i zalety psa, jest rzeczowy. Daje zróżnicowane oceny, ale sprawiedliwe, odpowiednie dla konkretnych przedstawicieli ras. Co najważniejsze myślę, że ma ogromną wiedzę, naprawdę zna wzorce psów, które ocenia. Przy tym wszystkim jest miły i kulturalny, do nas nawet podszedł po BiSach i zamienił kilka słów,bo zapamiętał nas z ringu. Szczerze polecam każdemu, kto chce zostać rzetelnie oceniony. :)[/QUOTE]
Nas ocenial w Bedzinie w puppy - podpisuje sie pod tym postem rekami dwoma , a moja El 4 lapkami! Chetnie powroce do Niego w 2014 roku!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Jest miły, pogada.. itd,, ale moim zdaniem za bardzo czepia się szczegółów. Odniosłam takie wrażenie,że u niego pies ma być idealny aby dostał oceny doskonałą.. więc jak kogoś pies ma jakaś wadę to tzreba liczyć się z tym,ze ocena poleci w doł. Ogląda wszystko dokładnie.. daje długi opis psa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...