Jump to content
Dogomania

Suplementy firmy Fitmin


agnieska

Recommended Posts

Czy ktoś używał suplementów firmy Fitmin? Link do oficjalnej strony: [url=http://www.fitmin.com/index-pl.asp?start=650&idc=652]FITMIN[/url] . Zainteresował mnie głównie Gastro i Sierść. Przeglądając forum znalazłam opinie głównie o preparacie na stawy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...

Osobiście używam innych suplementów. Mój pies dostaje krople [B]DailyBasis i jestem w sumie zadowolony. Weterynarz też twierdzi, że pies jest w lepszej kondycji. Ja ze swoich obserwacji zauważyłem, że pies ma po prostu lepszą sierść i nie mamy problemów ze skórą.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ja używam Sierść w proszku. Stosowałem pierwszy raz jesienią 2010 przez 3 tygodnie, powtórzyliśmy po pół roku na wiosnę i teraz 3ci raz niedawno. Producent zaleca dłuższe stosowanie (do 2 miesięcy), ale Argo dostaje jeszcze Fitmin Stawy i nie chcę dawać mu za dużo witamin. Generalnie ma po niej bardziej błyszczącą sierść, ale przede wszystkim mniej "się sypie". Rok temu było dużo gorzej.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

U nas Fitmina kupujemy od niedawna, a to głównie dlatego, że dowiedzieliśmy (artykuły w gazetach), że tak naprawdę w karmach typowo zalewających rynek jest niewiele ub zero świeżego mięsa... a fitmin promuje się tym, że jako jeden "z bardzo nielicznych firm w Europie dzięki najnowszej technologii produkcji dodaje do karm świeże mięso!" - to cytat z [URL]http://www.krainapupila.pl/karmy-fitmin.html[/URL], żeby nie było, no i ogólnie odkąd pies dostaje tą karmę, to naprawdę i a)widać że mu smakuje b) jakiś taki bardziej zadowolony sie zrobił, albo ja już mam halucynacje. :)

A co do Fitmin sierść - to jeszcze nie mamy, ale to chodzi o te tabletki za ok. 30 pln? Chętnie bym w sumie spróbowała, bo z tą akurat u naszego psiura nie jest najlepiej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...