Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Mamrot w piątek traci DT, nie wiem co dalej:(.

Prosiłam tutaj o pomoc w zrobieniu OLX na Kraków, chyba umknęło, było dużo rożnych informacji.

Ponawiam prośbę - czy ktoś mógłby pomóc, może Kraków będzie dla niego szczęśliwszy, bo z Warszawy nie miałam ani jednego zapytania.

 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Tola napisał:

Ponawiam prośbę - czy ktoś mógłby pomóc, może Kraków będzie dla niego szczęśliwszy, bo z Warszawy nie miałam ani jednego zapytania.

Może uda mi się wykroić chwilkę, tylko gdzie znajdę treść ogłoszenia i zdjęcia?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Havanka napisał:

Pięknie dziękuję serce-ruchomy-obrazek-0486.gif

Mam nadzieję, że ktoś go zauważy, bo na razie nie ma alternatywy:(

Jest też  wystawiony na Fb, było parę telefonów, głównie z okolic Skierbieszowa, ale nie ma nawet o czym pisać:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2020 o 20:46, Bogusik napisał:

Otrzymałam dobrą wiadomość od szafirki,że sytuacja z miejscówkami się unormowała i są gotowi na akcję pod kryptonimem "Zamość" :) Martunia powiadomiona i na dniach wybiera się do schroniska.Może i tym razem uda się pomóc jakimś bidusiom.....

Tak, bardzo bym chciała jechać, ale uda mi się to dopiero w sobotę lub w niedzielę.

Mamy z TZem trochę zajętego czasu przez te zabiegi kotów; dzisiaj kastrację miał Duszek (wszystko dobrze) , jutro trzeba zając się Brunetem i prawdopodobnie Dusią, a w piątek mamy nagły pogrzeb w rodzinie:(

A planowałam jechać właśnie w piątek:(

Link to comment
Share on other sites

Pisałam już, ze Mamrot traci DT w sobotę:(

 A dzisiaj okazało się, że syn opiekunki Bruneta miał wypadek i prawdopodobnie Brunet tez od soboty nie będzie miał gdzie dochodzić do zdrowia po kastracji:(

Co prawda są dwie rodziny, chętne go adoptować, ale do nowego domu może jechać dopiero w przyszłym tyg.

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Tola napisał:

Pisałam już, ze Mamrot traci DT w sobotę:(

 A dzisiaj okazało się, że syn opiekunki Bruneta miał wypadek i prawdopodobnie Brunet tez od soboty nie będzie miał się gdzie dochodzic do zdrowia po kastracjji:(

Co prawda są dwie rodziny, chętne go adoptować, ale do nowego domu może jechać dopiero w przyszłym tyg.

No to się porobiło naprawdę niewesoło....:(

Martuniu, macie teraz naprawdę mnóstwo zajęć,więc do schronu kochana podjedziesz jak znajdziesz czas.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Bogusik napisał:

No to się porobiło naprawdę niewesoło....:(

Martuniu, macie teraz naprawdę mnóstwo zajęć,więc do schronu kochana podjedziesz jak znajdziesz czas.

Podjadę Bogusiu najprawdopodobniej w sobotę - podjedziemy z TZem do Izbicy po Grafitkę, przekazemy dziewczynę p. Marioli w Zamościu i pojedziemy do schroniska.

U nas ma być słonecznie, oby pogoda sprawdziła się...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.02.2020 o 20:14, Tola napisał:

Wydaje mi się, że to męski boks, chyba nawet sprawdzałam to  dla kogoś...

Tak, sprawdzałaś przy okazji biało-rudego szpicowatego z tego samego kojca. To chłopaki. Ten, co go wypatrzyła Anula jest śliczny. 

Tolu, zaszczepcie więc kotkę na wszelki wypadek. Moje zaszczepione i jest ok. Ta u mnie w stodole to tez kotka niestety, wiec pewnie będą kociaki. Dała sie wczoraj przez moment poglaskać. Nie wiem, jak to wszystko ogarnąć. Jestem już zmęczona stale pojawiającymi się problemami, trudną sytuacją. O Freyę mam same beznadziejne telefony. wczoraj dzwoniła bardzo zaawansowana wiekowo, samotnie mieszkająca w kamienicy pani.  Nie powinna brać żadnego młodego psa. Sama odpusciła, kiedy usłyszała, że Freya jest czujna i szczeka.

Chciałam pomóc jeszcze temu szpicowatemu, ale raczej już nie dam rady.  Wystarcza kolejne dodatkowe 2 koty. Liczę tylko na to, żeby w końcu ktos normalny wypatrzył Freyę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.02.2020 o 13:16, Jaaga napisał:

Tak, sprawdzałaś przy okazji biało-rudego szpicowatego z tego samego kojca. To chłopaki. Ten, co go wypatrzyła Anula jest śliczny. 

Tolu, zaszczepcie więc kotkę na wszelki wypadek. Moje zaszczepione i jest ok. Ta u mnie w stodole to tez kotka niestety, wiec pewnie będą kociaki. Dała sie wczoraj przez moment poglaskać. Nie wiem, jak to wszystko ogarnąć. Jestem już zmęczona stale pojawiającymi się problemami, trudną sytuacją. O Freyę mam same beznadziejne telefony. wczoraj dzwoniła bardzo zaawansowana wiekowo, samotnie mieszkająca w kamienicy pani.  Nie powinna brać żadnego młodego psa. Sama odpusciła, kiedy usłyszała, że Freya jest czujna i szczeka.

Chciałam pomóc jeszcze temu szpicowatemu, ale raczej już nie dam rady.  Wystarcza kolejne dodatkowe 2 koty. Liczę tylko na to, żeby w końcu ktos normalny wypatrzył Freyę.

Tak, kotka będzie zaszczepiona, to już dawno uzgodniłam z wetką.

  W Izbicy było bardzo dużo kotów i  wiele z nich chorowało,  inne zarażały się,  więc teraz wszystkie są szczepione.

Freya u mnie teraz  na Łódź, oglądalność niby spora, ale bardzo mało odkryć telefonów:(

Szkoda, że tak się dzieje:(

Byłam dzisiaj w schronisku, sporo psów ubyło, zwłaszcza tych bardziej urodziwych, ale jest też sporo nowych psiaków:(

Link to comment
Share on other sites

W zagródce dwa szczeniaki, przywiezione wczoraj, malutka szorstka sunia i jasny piesek.

Czekają teraz na szczepienie i dopiero będzie je można zabrać.

57f5b21b6049732dmed.jpg

dd6983fb0254815bmed.jpg

Z tych psiaków, które pokazywałam poprzednim razem, nie ma tego po lewej stronie, był umieszczony w pierwszym boksie i od razu komuś się spodobał.

https://images89.fotosik.pl/314/04ac9cc050d4ec21gen.jpg

Biały cudny  Ptyś, pokazywany tutaj, jest zarezerwowany.

Mały po prawej podobno jest, ale na razie nie wiadomo, w którym boksie.

Link to comment
Share on other sites

Psy

Mini północniak, pokazywałam go poprzednio

84939432a4fc868dmed.jpg

3ae027928fc36ba6med.jpg

Nieduzy piesek w pierwszym boksie

4d162bcc9e3fc8famed.jpg

Zrównoważony, spokojny pies, też już go pokazywałam; zapada w serce ...

Jest w dawnym boksie mojego ukochanego Baja, który od wielu lat wiedzie szczęśliwe życie u Maciek777.

Baj tez tak kiedyś stał i przenikliwie patrzył...

13883fb6b8d08a83med.jpg

Link to comment
Share on other sites

W pierwszym boksie żeńskim, z którego najczęściej wyjeżdżają suczki, dzisiaj nie było nikogo, chyba wszystkie schowane były w budynku, prawdopodobnie było sprzątanie.

Nie było tez na wybiegu innych psów, o których były tutaj zapytania.

Podjadę jeszcze w ciągu tygodnia, może na wybiegu będzie więcej psów, ale chyba tym razem ciężko będzie zebrać grupę do wyjazdu. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...