Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

2 godziny temu, agat21 napisał:

Ja zrozumiałam, że trzeba na gwałt wyciągać tego smutnego, co boi się wychodzić na wybieg, i że to on mógłby jechać do Warszawy

I dobrze zrozumiałaś.

Rudasek, ten pokazany jako pierwszy, ma ewentualnie mieć DS w Holandii za około 5 tygodni. Zarezerwowała go znajoma tej pani i ma mu dać DT pod Zamościem do czasu, jak jej znajoma przyjedzie z Holandii.

Tym drugim psiakiem, którego podjęłaś się bezpłatnie przewieźć do Warszawy, a do tego czasu prosiłaś, żeby dać go choćby do lecznicy, zainteresowała się i wystąpiła do Kasi (z fb) jakaś dziewczyna (nie znam szczegółów). Podjęła się, jak napisała Tysia, być odpowiedzialna za niego. Ale ta dziewczyna nie skontaktowała się z Kasią do momentu, zanim Kasia rozpoczęładzisiaj pracę. Nie wiem czy nadal  chce zaopiekować się tym psiakiem, czy zrezygnowała.

Efektywne działanie utrudnia, żeby nie powiedzieć uniemożliwia, brak koordynatora działań na fb i  dogo.

 

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, elik napisał:

Tym drugim psiakiem, którego podjęłaś się bezpłatnie przewieźć do Warszawy, a do tego czasu prosiłaś, żeby dać go choćby do lecznicy, zainteresowała się i wystąpiła do Kasi (z fb) jakaś dziewczyna (nie znam szczegółów). Podjęła się, jak napisała Tysia, być odpowiedzialna za niego. Ale ta dziewczyna nie skontaktowała się z Kasią do momentu, zanim Kasia rozpoczęładzisiaj pracę. Nie wiem czy nadal  chce zaopiekować się tym psiakiem, czy zrezygnowała.

Efektywne działanie utrudnia, żeby nie powiedzieć uniemożliwia, brak koordynatora działań na fb i  dogo.

 

Oby pani nie zrezygnowała, bo dla tego psa zabranie ze schroniska to ostatnia szansa na przeżycie. Tu szukanie wsparcia dla niego zostało przerwane, ucieszyłam się, ze już tam bedzie zabezpieczony i jedzie do Warszawy. Dajcie znac, jak jego wyjazd będzie potwierdzony, może pani nie miała możliwości zadzwonić. Trzymam kciuki za powodzenie akcji.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, agat21 napisał:

Dramat! Jak tu wszystkim pomóc?

Czyli ten bidul, co stoi w progu szopy jest w gestii osób z fb? W razie potrzeby i decyzji o transporcie w poniedziałek daj im Tolu mój numer telefonu, proszę. 

Psa wypatrzyła i pokazała na FB Kasia, (dawna funia na dogo); tak jak  pisze elik, psem zainteresowała sią jakaś osoba z FB z Warszawy - miała zabrać psa i n swój koszt umieścić w jakimś podwarszawskim hoteliku...

Potem pojawiła się oferta PDT u Jaaga, ale tutaj trzeba próbować zebrać deklaracje...

Nie wiem, co zadecyduje Kasia i reszta wspołpracujących z nią dziewczyn, ja miałam dzisiaj pokazać psa pracownikowi i Kasia miała juz do niego dzwonić z decyzją...

Wiem, ze dzięki Tyska są na bieżąco z informacjami z wątku zamojskiego, wiedza o wszystkich ofertach pomocy.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, agat21 napisał:

O rany, żeby nie było za chwilę za późno :( Mam nadzieję, że ta osoba chętna mu pomóc nadal jest chętna. Jeśli nie, to może inne miejsce? Czy Murka by go nie wzięła?

Czas jest bardzo ważny...

U Jaaga caly czas jest miejsce i nawet transport... cena ta sama co u Murki, a jednak pies byłby w domu.

Tutaj chodzi raczej o fundusze na utrzymanie i chyba brakuje kogoś, kto zająłby się ich zbieraniem ...

 

 

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Tola napisał:

Czas jest bardzo ważny...

U Jaaga caly czas jest miejsce i nawet transport... cena ta sama co u Murki, a jednak pies byłby w domu.

Tutaj chodzi raczej o fundusze na utrzymanie i chyba brakuje kogoś, kto zająłby się ich zbieraniem ...

 

 

Tak, jak napisałaś, dwa psiaki mogłyby przyjechać. Dla jednego psa mamy miejsce po zmarłej Limbie. Miejsce czeka, ale nie ma osoby która zaopiekowałaby sie formalnie jakims kolejnym psem i nie ma deklaracji. Sunia  od Jo37 przyjeżdża, bo do DS pojechała tydzień temu Mimi, którą miała pod opieką. 

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, elik napisał:

Martusiu, na  jaką kwotę są deklaracje dla tego burego psiaka na staruszkach, bo zdaje się tam zbierane były deklaracje?

Co prawda ja nie Martusia, ale odpowiem, ponieważ na moje konto wpływaja pieniążki przeznaczone na ratowanie staruszków zamojskich. 

Wpłaty:

1. Nadziejka (bazarek)- 50zł 

2.Nesiowata (cegiełka z bazrku Nadziejki)) - 10zł

3.uxmal (cegiełka z bazrku Nadziejki)-10zł 

4.b-b (bazarek) 267zł 

5. Radek (cegiełka z bazrku Nadziejki)-10zł 

6.Anula -50zł

Stan konta: 397,00zł na dzień 21.02.2019r

Są też deklaracje, ale to trzeba sprawdzić na wątku kto i ile, ja tego nie śledzę. 

Jesli ktoś weźmie pod swoje "skrzydła" któregoś zamojskiego psiaka natychmiast przekażę zebraną kwotę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Co prawda ja nie Martusia, ale odpowiem, ponieważ na moje konto wpływaja pieniążki przeznaczone na ratowanie staruszków zamojskich. 

Wielkie dzięki Joasiu :)

Joasiu ważne jest czy są i jeśli są to na jaką kwotę miesięcznie deklaracje dla tego drugiego niewidomego psiaczka?

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Joasiu ważne jest czy są i jeśli są to na jaką kwotę miesięcznie deklaracje dla tego drugiego niewidomego psiaczka?

Eliku kochany, na wątku staruszków osoby deklarowały kwoty na "jakiegoś" wyciąganego psiaka. 

Staruszek niewidomy w najpilniejszej potrzebie....

Eluś, zaraz popatrzę kto i ile....

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Piesek  jest,  na pewno wymaga natychmiastowej pomocy:(

Cały czas byłam w kontakcie telefonicznym z Kasią, pokazałam pracownikowi psa - decyzja należy do Kasi i dziewczyn z FB...

image.png.d0ea4956dfcb3f5ad92cfb1570c065cb.png

Ja też się pogubiłam. Czy tego biedaka ktoś bierze? Jeśli tak to dam chociaż 10 zł stałej dla niego.

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Co prawda ja nie Martusia, ale odpowiem, ponieważ na moje konto wpływaja pieniążki przeznaczone na ratowanie staruszków zamojskich. 

Wpłaty:

1. Nadziejka (bazarek)- 50zł 

2.Nesiowata (cegiełka z bazrku Nadziejki)) - 10zł

3.uxmal (cegiełka z bazrku Nadziejki)-10zł 

4.b-b (bazarek) 267zł 

5. Radek (cegiełka z bazrku Nadziejki)-10zł 

6.Anula -50zł

Stan konta: 397,00zł na dzień 21.02.2019r

Są też deklaracje, ale to trzeba sprawdzić na wątku kto i ile, ja tego nie śledzę. 

Jesli ktoś weźmie pod swoje "skrzydła" któregoś zamojskiego psiaka natychmiast przekażę zebraną kwotę.

Serca

 ja rozliczcam jeszcze kolejny kramik wiec bedzie jeszcze pieniazkow

Rozliczam Dziekuje !Ciociu agasz Ciociu Figuniu dziekuje Wam za odczarowanie! Dary Magdarynki pozlacane bizu-,Nadziejkowe roznosci  Dla Babulinek Dla Dziadziow Zamojskich - do 23 luty godz 24.00

 dla dzidziuniow

 tagedryje gromna wszedzie ....

serca pekaja

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...