Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 16.10.2022 o 08:45, Jaaga napisał:

To nie opiekunka przyniosła, tylko maluch z przychodni. Kolezanka tak przyniosła sobie parwo. Ja juz chodze ze swoimi podkładami, nie kładę nigdzie transporterka, nie wypuszczam malych, nie stawiam transportera na podłodze w poczekalni. Wszystkie psy, które dam rade wielkościowo utrzymać, to wnoszę na rękach i siadam z nimi na kolana a potem w gabinecie od razu na stół. 

Być może, faktycznie był leczony z powodu stanu zapalnego😢

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2022 o 13:54, Jaaga napisał:

Owczarkowaty jest aż wciśnięty miedzy budę i pręty 😞 Czekoladowemu wystaje miednica. I ta rezygnacja

Czekoladowy chyba leżał w tym samym miejscu na zdjęciach, które Tola robiła poprzednim razem, mam wrażenie, że teraz wygląda 1000 razy gorzej. Może on w ogóle nie je?

Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 17.10.2022 o 14:19, Gabi79 napisał:

Czekoladowy chyba leżał w tym samym miejscu na zdjęciach, które Tola robiła poprzednim razem, mam wrażenie, że teraz wygląda 1000 razy gorzej. Może on w ogóle nie je?

też o tym pomyślałam :((

to z poprzednich zdjęć 😞

IMG-20220920-WA0048.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2022 o 13:54, Jaaga napisał:

Owczarkowaty jest aż wciśnięty miedzy budę i pręty 😞 Czekoladowemu wystaje miednica. I ta rezygnacja

On tylko owczarkowaty z umaszczenia, to nieduży pies, a ten czekoladowy mały.

Dnia 17.10.2022 o 13:56, Jaaga napisał:

Tolu, czy kojarzysz tego psa za czarnym, o umaszczeniu husky? Masz może więcej jego zdjeć?

On był już na zdjęciach, muszę przejrzeć zdjęcia. Zapomniałam rano napisać - nie ma owczarka bez ogona, został adoptowany po ogłoszeniu na profilu schroniska.  Nie ma też tych fajnych malców  z 1 męskiego boksu i terierowatej suczki też z 1 boksu. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2022 o 12:03, Gabi79 napisał:

Te 2 z ostatniego zdjęcia rozwaliły mi ❤️

 

Dnia 17.10.2022 o 14:19, Gabi79 napisał:

Czekoladowy chyba leżał w tym samym miejscu na zdjęciach, które Tola robiła poprzednim razem, mam wrażenie, że teraz wygląda 1000 razy gorzej. Może on w ogóle nie je?

 

Dnia 17.10.2022 o 14:25, Tianku napisał:

 

też o tym pomyślałam :((

to z poprzednich zdjęć 😞

IMG-20220920-WA0048.jpg

 

Dnia 17.10.2022 o 14:31, Gabi79 napisał:

Lada chwila i on tam odejdzie..........

Skąd wziąć kasę na ratowanie go?

 

Dnia 17.10.2022 o 19:26, kado napisał:

Bida nieziemska😭 zrezygnowany😭

Też zwróciłam od razu na niego uwagę poprzednim razem, bardzo biednie wygląda, leży na palecie  jednym miejscu jak kiedyś Pręgus☹️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2022 o 20:04, Jaaga napisał:

Jakbyś znalazla, to podeślij proszę. Jakoś nie kojarzę. To chyba większy i starszy pies.

W folderach go nie mam, a zdjęcia robione aparatem usuwam; przejrzałam te na wątku robione podczas przedostatniego pobytu i też go nie ma.

Jak będę w schronisku to popytam i postaram się zrobić zdjęcia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2022 o 23:31, Tola napisał:

W folderach go nie mam, a zdjęcia robione aparatem usuwam; przejrzałam te na wątku robione podczas przedostatniego pobytu i też go nie ma.

Jak będę w schronisku to popytam i postaram się zrobić zdjęcia.

Dasz radę cos się dowiedzieć czy poprosic osprawdzenie info wg chipa? Własnie zupełnie nie kojarzę, a raczej zwróciłabym uwagę.

Link to comment
Share on other sites

Nowa sunia w typie spanielka 

IMG-20221017-WA0002.jpg

Nowa suczka, bardzo biedna,  taka trochę Czetka, tylko  kremowa  IMG-20221017-WA0004.jpg

Sunia, która ugryzła dziecko i została oddana  do schroniska. Dożywocie ?😓IMG-20221017-WA0023.jpg

No i ta sunia, która tak chwalił pracownik i prosił o pomoc dla niej. IMG-20221017-WA0022.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...