Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości

Tola

Recommended Posts

Moja kochana malutka jeszcze nie wie, że trafiła do raju. Oby jak najszybciej to zrozumiała. Jak to dobrze, że jednak zrobiłyśmy  ogłoszenia i sunia uniknęła kolejnej zmiany miejsca pobytu.

Maluszek pewnie w stresie. Potem może płakać. Oby nie.

Wątek założę, ale nie wkleję zdjęć, bo nie chcę robić bałaganu na laptopie męża. Tolu, poproszę Cię o to.

• Upvote 1

Dnia 27.09.2022 o 17:18, Poker napisał:

Moja kochana malutka jeszcze nie wie, że trafiła do raju. Oby jak najszybciej to zrozumiała. Jak to dobrze, że jednak zrobiłyśmy  ogłoszenia i sunia uniknęła kolejnej zmiany miejsca pobytu.

Wątek założę, ale nie wkleję zdjęć, bo nie chcę robić bałaganu na laptopie męża. Tolu, poproszę Cię o to.

Oczywiście🙂

SMS od p. Ani z Krakowa: Sisi razem z Funią śpią że mną w łóżku,co jest dla mnie miłym zaskoczeniem,co więcej  Sisi każe się miziać i przytulac. Ale też nic nie jadła mimo różnych propozycji od gotowanego kurczaka do karmy dla szczeniaków itp Zobaczymy co będzie jutro😍

IMGP5121.JPG.adc6a52bdb23fe701f646948ef93c3e9.jpeg

• Like 4

Dnia 27.09.2022 o 17:18, Poker napisał:

Wątek założę, ale nie wkleję zdjęć, bo nie chcę robić bałaganu na laptopie męża. Tolu, poproszę

Sisi zaskakuje, bo to o nią bardziej się bałam, myślałam, że będzie tęsknić. A wszystko układa się bardzo dobrze. Na wczorajszym wieczornym spacerze nic nie zrobiła, była zestresowana, w nocy załatwiła się w domu, ale już rano wszystko było zrobione w ogródku. Na pewno  w tej aklimatyzacji bardzo pomaga obecność rezydentki😉

• Like 4

Meldujemy, że Sisi już po spacerku, ale  jeszcze postanowiła powylegiwać się w łóżku. Uwielbia łóżko i kanapę, żadne tam legowiska ją nie interesują. Pięknie wychodzi do ogródka, nie boi się hałasów ulicy, więc pani Ania już niedługo  planuje spacery na Planty. No i nasza dziewczynka cały czas  tylko by się przytulała😉 Natomiast jedzenie nadal kiepsko idzie, ewentualnie z ręki i tylko gotowane mięsko.  

IMG_20221001_092538.jpg

IMG_20221001_092535.jpg

• Like 4

Pani Ania pisze, że Sisi/Funia jest uosobieniem łagodności. Uczy się od rezydentki, że Pani powrót do domu wymaga powitania i wybuchu radości. Obie sunie śpią razem z Panią Anią.

image0000011.jpg.4f6bea9870b768a691721aae35504ef5.jpg

image0000001(1).jpg.84beac772012c40b0fd63ba027b6df4f.jpg

image0000001.jpg.8178ad5a614e9336ed7589f2d81bb44e.jpg

• Like 3

I dzisiejszy SMS od p. Ani: Przed południem nowe szelki, obróżka ubranko na chłodne dni,  2 grawerowane serduszka z naszymi. tel i jej imieniem itd, a po południu wizyta u wet  - czipowanie i bardzo lekarskie Wszystko OK całusy od nas🐕‍🦺🦮🐕🐅😍 😁

• Like 3

• Tola changed the title to Zamojskie psiaki szukają domów i miłości