Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości

Tola

Recommended Posts

Dnia 8.09.2021 o 22:32, elik napisał:

Piękne są te Wasze kotki Martusiu. Aż dziw bierze, że nie ma chętnych do ich adopcji.
Jak będzie tekst dla Hektora to ogłoszę go na Kraków. Jeśli chcesz oczywiście.

Elu, b-b zrobiła jakiś czas temu OLX całej rodzince na Kraków, ale o Hektora i Hankę nie mam zupełnie zapytań. Bardzo Ci dziękuję za chęć pomocy, może zrobiłabyś Kawie, bo ona nie ma?

Dnia 9.09.2021 o 08:43, Murka napisał:

Negri została drugi raz zaszczepiona (powinna być wcześniej, ale plany pokrzyżowały problemy koopkowe i pozbycie się pierwotniaków), koszt 30 zł:

wetfak.jpg

Dziękuję za podsumowanie, przyszły parę dni temu starsze faktury, wszystko będzie opłacone.

7 godzin temu, Murka napisał:

Robiłam odrobaczenie całego zoo, więc Negri też się dostało.

5 dużych Strongholdów wystarczyło do zakropienia 8 kotków, dlatego ich koszt (220 zł) podzieliłam na 8 i "na sztukę" wychodzi 27,50 zł:

wetfak1.jpg

Dziękuję,  czekam na faktury.

A 419 zł to co to jest?

Na konto fundacji wpłynęło 100 zł od Figuni, (03.09) pięknie dziękujękwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069.gif.

Podzieliłam je dla Sali, która jest u Jagny (50 zł) i dla Gutka na rezonans (50 zł), na który jedzie 08.10 i którego koszt jest bardzo wysoki, bo to dwa punkty - 1200 zł

• Tola changed the title to Zamojskie psiaki szukają domów i miłości