Jump to content
Dogomania
Tola

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości

Recommended Posts

2 godziny temu, Tola napisał:

Natomiast mała Karmelka prawdopodobnie zostanie u p. Oli - nie mam  zapytań o malutką, a DT coraz częściej mówi, ze sunia ma wspaniały wpływ na rezydentkę staruszkę;)

Tak po cichutku trzymajmy kciuki;)

V__B28E.jpg

Trzymam bardzo mocno! :)

14 godzin temu, Jo37 napisał:

Powyższe zdjęcie jest najładniejszym zdjęciem 2018 roku.

Przydałby się taki ranking i wątek;)

Tak jak pisałam, Karmelka prawdopodobnie zostanie na stałe w DT, ale dom znalazł mały Adaś, który jest w tym samym DT - wczoraj Jo37 była na wizycie i wszytsko wypadło ok.

Adaś zamieszka w bloku u pana, który stracił swojego kocurka staruszka.

Kociak za tydzień będzie gotowy do drogi (szczepienie), tylko na razie nie mam transportu i w styczniu moge mieć problem ze znalezieniem, bo znajomi nie jadą:(

Adaś

IMGP6830.JPG

Dnia 2.01.2019 o 20:41, Tola napisał:

Natomiast mała Karmelka prawdopodobnie zostanie u p. Oli - nie mam  zapytań o malutką, a DT coraz częściej mówi, ze sunia ma wspaniały wpływ na rezydentkę staruszkę;)

Tak po cichutku trzymajmy kciuki;)

V__B28E.jpg

One są tak podobne do siebie !:D

Fajnie, że mała zostanie tam gdzie jak widać wspaniale się czuje:)

Dnia 2.01.2019 o 22:11, elik napisał:

V__B28E.jpg

Wspaniale razem wyglądają. Jak matka z córką :)

Dnia 3.01.2019 o 09:08, Jolanta08 napisał:

Ojej ,ale byłby wspaniale. Oczywiście kciuki mocno zaciśnięte

Dnia 2.01.2019 o 23:19, Bogusik napisał:

Trzymam bardzo mocno! :)

Dnia 3.01.2019 o 15:03, Havanka napisał:

To byłoby najlepsze wyjście dla Kremóweczki i rezydentki. Oby sie udało ! Kciuki oczywiście juz trzymam !

7 minut temu, b-b napisał:

One są tak podobne do siebie !:D

Fajnie, że mała zostanie tam gdzie jak widać wspaniale się czuje:)

taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0062

Karmelka ma własny dom, DT stał się DS - właśnie dzwoniła p. Ola, ze decyzja zapadła :).

Karmelka podobno nabrała pewności siebie i nie jest już tą cichutką, nieśmiałą maluszką;)

Bardzo dziękuję za pomoc w ogłaszaniu suni - tym razem cieszmy się, ze nikt się nie zgłosił;)

17 minut temu, Tola napisał:

taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0062

Karmelka ma własny dom, DT stał się DS - właśnie dzwoniła p. Ola, ze decyzja zapadła :).

Karmelka podobno nabrała pewności siebie i nie jest już tą cichutką, nieśmiałą maluszką;)

Bardzo dziękuję za pomoc w ogłaszaniu suni - tym razem cieszmy się, ze nikt się nie zgłosił;)

Fantastyczna wiadomość. Bardzo dobre rozwiązanie dla obu suniek :)

Zgłosił się domek z Warszawy  dla małego Elwiska; pani dzwoniła właściwie w sprawie Adasia, ale ponieważ kocurek ma już dom - poleciłam Elwiska.

Skontaktowałam panią z wetką, u której jest kociak - maluch był trochę poraniony w chwili znalezienia; okazało się, ze prawdopodobnie łapka kiedyś też była złamana lub skręcona, a lepiej, jak przyszły dom wszystkiego dopyta w gbinecie - po rozmowie z wetką dostalam sms, ze  przyszłemu domkowi stan  Elwiska nie przeszkadza.

Jo37 ma umówić się na wizytę PA i zobaczymy...

51 minut temu, Tola napisał:

Zgłosił się domek z Warszawy  dla małego Elwiska

49 minut temu, Tola napisał:

Miałam też tel. w sprawie Sabinki/Anastazji,

Wspaniałe wiadomości :)  Oby domki okazały się odpowiednie dla koteczków.

Tolu przepraszam, że tu, ale to b. ważne a tu zagląda wiele osób. Może ktoś pomoże.

Bardzo proszę kto ma profil na fb. udostępniajcie.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001461799274

5 stycznia rano w Tarnowie uciekła suczka adoptowana ze śląskiego schroniska 3.12.2018 r. .Suczka jest widywana w Tarnowie. Bardzo prosimy o pomoc w jej złapaniu. Suczka ma na imię Gaja. Ma czarną obrożę w czerwone łapki. Obroża zaciskowa zakończona paskiem, jak się zaciśnie, sunia może się udusić. Jest płochliwa i ucieka na wołanie czy próbę złapania. Może wpaść pod samochód. Najlepiej powiadomić Straż Miejską i zadzwonić na niżej podany telefon.

Kontakt Basia nr telefonu 608 451 727.
47769.jpeg.02d7732ffd4cb4a86a617af1c0bed723.jpeg

FB_IMG_1546709137282.jpg

Anastazja vel Sabinka ma własny domek w Warszawie:)

Tak jak pisałam - poprosiłam o wizytę uxmal; wizyta odbyła się dzisiaj no i dostałam zielone światło:)

Przed chwilką rozmawiałam z panem; chcieliby koteczkę jak najszybciej, tez będą szukali transportu.

uxmal - pięknie dziękujękwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069

Dziękuję też Havanka i Alaskan za pomoc w ogłoszeniachkwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069

IMGP5814.JPG

5 godzin temu, elik napisał:

Tolu przepraszam, że tu, ale to b. ważne a tu zagląda wiele osób. Może ktoś pomoże.

5 stycznia rano w Tarnowie uciekła suczka adoptowana ze śląskiego schroniska 3.12.2018 r. .Suczka jest widywana w Tarnowie. Bardzo prosimy o pomoc w jej złapaniu. Suczka ma na imię Gaja. Ma czarną obrożę w czerwone łapki. Obroża zaciskowa zakończona paskiem, jak się zaciśnie, sunia może się udusić. Jest płochliwa i ucieka na wołanie czy próbę złapania. Może wpaść pod samochód. Najlepiej powiadomić Straż Miejską i zadzwonić na niżej podany telefon.

FB_IMG_1546709137282.jpg

5 godzin temu, elik napisał:

FB_IMG_1546709137282.jpg

No ja to nie fejsbukowa jestem, ale z całych sił trzymam kciuki za znalezienie suni, biedna mała, przy tej pogodzie jest jej niezwykle ciężko:(

Ucieczka wyadoptowanego psa to horror, tego zawsze boję się najbardziej.

31 minut temu, Tola napisał:

No ja to nie fejsbukowa jestem, ale z całych sił trzymam kciuki za znalezienie suni, biedna mała, przy tej pogodzie jest jej niezwykle ciężko:(

Ucieczka wyadoptowanego psa to horror, tego zawsze boję się najbardziej.

To była adopcja schroniskowa, a jak wiesz, schronisko nie robi wizyt PA :(

1 godzinę temu, Tola napisał:

Anastazja vel Sabinka ma własny domek w Warszawie:)

Tak jak pisałam - poprosiłam o wizytę uxmal; wizyta odbyła się dzisiaj no i dostałam zielone światło:)

Przed chwilką rozmawiałam z panem; chcieliby koteczkę jak najszybciej, tez będą szukali transportu.

uxmal - pięknie dziękujękwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069

Dziękuję też Havanka i Alaskan za pomoc w ogłoszeniachkwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069

Dodam jeszcze, że koteczka będzie sąsiadką uxmal:)

48 minut temu, Jo37 napisał:

Wizyta dla Elwiska wypadła bardzo dobrze. Kotek może się pakować.

Bardzo się cieszę, dziękuję za wizytękwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069

Państwo Elwiska będą się starali się  przyjechać do Zamościa po malca:)

Rozmawiałam dzisiaj z p. Aliną - jak przyjadą,  to zabiorą też Adasia i Anastazję - byłoby super:)

A to Elwisek, zwany w gabinecie Ogonkiem;)

IMGP6881.JPG