Jump to content
Dogomania
Tola

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości

Recommended Posts

Miałam dzisiaj parę zapytań z Krakowa o Adasia, ale wszyscy chcą kota natychmiast, na już.

Było też jedno zapytanie o Elwiska z okolic Krakowa, warte uwagi, ale pani  poprosiła o  czas na zastanowienie, szuka chyba jednak kota gdzieś blizej...

Z Warszawy sporo telefonów o Adasia/Tygryska od osób narodowości ukraińskiej.

14 godzin temu, Aldrumka napisał:

Tych ostatnich nie trzeba odrzucać na wstępie; Ukrainka, która opiekowała się moim Tatą wzięła kotka ( kupiła na bazarze :() i dobrze się nim zajmowała; jest tylko kwestia jak bardzo są tu zadomowieni;

Od nas też rok temu psiak pojechał do DS do Krakowa do Ukraińców. Na początku trochę się obawiałam jak usłyszałam łamaną polszczyznę w telefonie, ale podczas rozmowy okazało się, że małżeństwo, mają swoje mieszkanie, pracę itd. Wizyta wypadła bardzo dobrze i do dzisiaj psiak ma się świetnie (DS jest w stałym kontakcie z wolontariuszami z Krakowa, są wspólne spacery).

Dnia 14.12.2018 o 21:32, Aldrumka napisał:

Tych ostatnich nie trzeba odrzucać na wstępie; Ukrainka, która opiekowała się moim Tatą wzięła kotka ( kupiła na bazarze :() i dobrze się nim zajmowała; jest tylko kwestia jak bardzo są tu zadomowieni;

9 godzin temu, Murka napisał:

Od nas też rok temu psiak pojechał do DS do Krakowa do Ukraińców. Na początku trochę się obawiałam jak usłyszałam łamaną polszczyznę w telefonie, ale podczas rozmowy okazało się, że małżeństwo, mają swoje mieszkanie, pracę itd. Wizyta wypadła bardzo dobrze i do dzisiaj psiak ma się świetnie (DS jest w stałym kontakcie z wolontariuszami z Krakowa, są wspólne spacery).

Nie odrzucam tak od razu na wstępie, staram się najpierw  porozmawiać, wypytać.

Rok teku tez miałam bardzo sympatyczna rodzinę Ukrainy dla mojej koteczki, mieszkali w  swoim mieszkaniu w Krakowie, pracowali.

Była zorganizowana wizyta, wypadła bardzo dobrze.

Ale wszyscy, którzy dzwonią teraz z Warszawy to ludzie nie mający pacy, zmieniający po raz kolejny adres zamieszkania, większość z nich mieszka w wynajętych mieszkaniach z innymi sublokatorami, jeden właśnie się przeprowadzał.

Nie mogę zafundować kociakom po przejściach takich ciągłych zmian i niepewnego losu. 

8 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Na olx mam zapytanie o Karmelkę. Ciekawe, czy pani Wanda zadzwoni....

Nikt nie dzwonił, totalna cisza:(

Wyrożniłam swoje ogłoszenia dla Karmelki, Anastazji i Adasia i tez nic:(

W sprawie Kornelki miałam telefon z Wieliczki -  umówiłam się z panią, że wrócimy do rozmowy po świętach i zobaczymy, jak to dalej się potoczy...

Miałam kolejne telefony w sprawie Adasia, ale wszystkim pytającym kot był potrzebny tego samego dnia, chcieli od razu przyjeżdzać i zabierać malucha.

Było tez zapytanie o Sabinkę (Anastazję), pani wyraziła zgodę  na wizytę, umowę no i więcej się nie odezwała.