Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

10 godzin temu, Jaaga napisał:

Gdybym była włascicielką starszej suni, to małej nie oddałabym już za nic. Kontakt z człowiekiem większości psów nie zastapi relacji z innym psem, a te widać polubiły się. Sunie są tak podobne, jakby to mama z córcią były.

O tym samym pomyślałam i nie wyobrażam sobie ich rozstania w przyszłości. Może Kremówka podbije serce swej tymczasowej Pani na tyle, ze już jej nikomu nie odda?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia Karmelki, która na parkingu  znalazł mój TZ zrobione przy odbiorze z lecznicy, jakby kto chciał pomóc, to prosiłabym o ogłoszenie na Kraków.

Z Warszawy nie mam zapytań, cichutko, nikt nie dzwoni.

Wczoraj miałam jeden telefon  - pan sympatyczny, w domu dwa koty, pan mieszka sam, zwierzaki zostawałyby same w domu  - 8 godz.

Karmelka

IMGP6844.JPG

IMGP6845.JPG

IMGP6846.JPG

IMGP6847.JPG

IMGP6848.JPG

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Tola napisał:

Cisza, nikt nie pyta o Karmelkę, a kolejny szczeniak sunia szuka domu:(

Może faktycznie to ten przedświąteczny czas taki niekorzystny w szukaniu nowych domów...

Z jednej strony czas niekorzystny , z drugiej obawa  że szczeniaczek pod choinkę  a dalej może być różnie

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Aldrumka napisał:

Z jednej strony czas niekorzystny , z drugiej obawa  że szczeniaczek pod choinkę  a dalej może być różnie

Wiem, większe ryzyko wydawać malucha w taki czas, ale z drugiej strony chciałoby się, aby w ten piękny czas miał juz swoich ludzi do kochania.

18 minut temu, Havanka napisał:

Kolejne psie dziecko czekające na dom. Tolu, podaj trochę informacji o niej. Spróbujemy znaleźć jej domek.

V__D8A0.jpg

Dzięki Eluś za chęć pomocy, nazbierało się trochę tych zwierzaków, potrzebne ogłoszenia, każda pomoc na wagę złota!

Malusia nie ma nawet imienia - o pomoc w znalezieniu jej domu poprosiła mnie kobieta z naszego osiedla - sytuacja jakich wiele - niewysterylizowana suczka, szczeniaki i domy z przypadku:(

Mała ma jeszcze 4 rodzeństwa, ale to chłopcy, więc są już chętni. Wie, ze jak sunia nie znajdzie szybko domu, to będzie wydana tez przypadkowym ludziom:(

Sunia ma ok. 5 tyg. pani powiedziała, ze do wydania w okolicach świąt...

Link to comment
Share on other sites

Chciałam tez przedstawić nowe kocurki, o których pisałam jakiś czas temu, tez bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniunastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0380

Adaś - znaleziony w Potoczku, gm. Adamów -  w tym samym miejscu, w który wcześniej została znaleziona Marinka.

Wetka twierdzi, ze to może być brat Marinki, ona tez taka wszędobylska;)

Kocurek ma ok 3 mies. jest odrobaczony, wolny od od FIV+FeLv, korzysta z kuwety; pełen energii, odważny, radosny.

Obecnie znajduje się w domu tymczasowym.

Zrobienie mu zdjęcia graniczy z cudem, cały czas się przemieszcza, na rękach nie posiedzi minuty;)

IMGP6819.JPG

IMGP6823.JPG

IMGP6826.JPG

IMGP6827.JPG

IMGP6830.JPG

Link to comment
Share on other sites

Elwis - też ma 3 mies.; to ten kocurek znaleziony pod maską auta, z  uszkodzoną końcówką ogona, z raną za uszkiem.

Miał koci katar, w chwili znalezienia wyglądał bardzo źle.  W tej chwili rana za uchem goi się, ogonek również.

Elwis jest odrobaczony, wolny od od FIV+FeLv, nie zawsze korzysta z kuwety, do wypracowania.

Obecnie mieszka w lecznicy.

IMGP6819.jpg

IMGP6858.JPG

IMGP6861.JPG

IMGP6863.JPG

IMGP6864.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...