Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dziewczyny kochane, miałabym ogromną prośbę do Was o wsparcie Liry, chudziutkiej biszkoptowej suni zabranej z Zamojskiego schronu z początkiem lutego. Sunia jest u mnie na bdt, przytyła 2 kg I waży obecnie 19 kg, niemniej pasiemy ją dalej bo to jeszcze nie koniec tuczenia. Natomiast miałabym wielka prośbę o pomoc w ogłoszeniach małej.  Sara 2011 pokazuje ją od 2 tygodni, ale niestety olx wrednie usuwa niektóre ogłoszenia..  To przefajna sunia, strupy sie już pogoiły, zarastaja futerkiem, Lircia odżyła i się nudzi tutaj:D.. Porobiłam jej zdjęcia, które wstawię po południu ew moglabym przesłać również na maila, tekst mamy zwykły sklecony,  byłabym naprawdę wdzięczna za pomoc... Z gory baaaardzo dziekujeee!!..❤️❤️❤️

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2023 o 07:27, AniaB napisał:

Dziewczyny kochane, miałabym ogromną prośbę do Was o wsparcie Liry, chudziutkiej biszkoptowej suni zabranej z Zamojskiego schronu z początkiem lutego. Sunia jest u mnie na bdt, przytyła 2 kg I waży obecnie 19 kg, niemniej pasiemy ją dalej bo to jeszcze nie koniec tuczenia. Natomiast miałabym wielka prośbę o pomoc w ogłoszeniach małej.  Sara 2011 pokazuje ją od 2 tygodni, ale niestety olx wrednie usuwa niektóre ogłoszenia..  To przefajna sunia, strupy sie już pogoiły, zarastaja futerkiem, Lircia odżyła i się nudzi tutaj:D.. Porobiłam jej zdjęcia, które wstawię po południu ew prześlę również na maila, tekst mamy zwykły sklecony,  byłabym naprawdę wdzięczna za pomoc... Z gory baaaardzo dziekujeee!!..❤️❤️❤️

Ogłoszę. Powiedz tylko na jakie miasto i podaj nr telefonu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2023 o 07:27, AniaB napisał:

Dziewczyny kochane, miałabym ogromną prośbę do Was o wsparcie Liry, chudziutkiej biszkoptowej suni zabranej z Zamojskiego schronu z początkiem lutego. Sunia jest u mnie na bdt, przytyła 2 kg I waży obecnie 19 kg, niemniej pasiemy ją dalej bo to jeszcze nie koniec tuczenia. Natomiast miałabym wielka prośbę o pomoc w ogłoszeniach małej.  Sara 2011 pokazuje ją od 2 tygodni, ale niestety olx wrednie usuwa niektóre ogłoszenia..  To przefajna sunia, strupy sie już pogoiły, zarastaja futerkiem, Lircia odżyła i się nudzi tutaj:D.. Porobiłam jej zdjęcia, które wstawię po południu ew moglabym przesłać również na maila, tekst mamy zwykły sklecony,  byłabym naprawdę wdzięczna za pomoc... Z gory baaaardzo dziekujeee!!..❤️❤️❤️

Ja też pomogę, napisz na jakie miasto, to się tutaj podzielimy.  Pokaż  sunię, jestem jej teraz bardzo ciekawa😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.05.2019 o 15:04, Tola napisał:

Byłyśmy z Alaskan dzisiaj w schronisku tuz przed zamknięciem, rezerwowałyśmy tego małego staruszka dla Oleny.

Jest na wybiegu z innymi 2 małymi niewidomymi staruszkami  :(:(:(

Błagamy o pomoc dla nich!!!

IMGP8666.JPG

IMGP8667.JPG

IMGP8670.JPG

IMGP8675.JPG

IMGP8676.JPG

Zbliża się 4 rocznica przyjazdu 17-letniego wówczas Milusia do mnie.... dzisiaj na 14.30 jesteśmy umówieni na kolejna wizytę z Miluniem, bo cos złego dzieje się z jego niewidomym oczkiem. Łzawi nie tylko to ślepe oczko, ale też pusty oczodół, kropelki nie pomogły 😞 Do tego Milusiek chodzi z lekko przekrzywioną główeczką, wczoraj łapki mu się "rozjechały" i nie mógł wstać, ale jak mu pomogłam, to podreptał dalej. Ma też momenty, że np. nie trafia do drzwi, jakby zapomniał, gdzie są, a dotąd radził sobie doskonale. On ma ponad 20 lat, wiem.... bardzo Was proszę o kciuki za Milusia! 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2023 o 10:06, mari23 napisał:

Zbliża się 4 rocznica przyjazdu 17-letniego wówczas Milusia do mnie.... dzisiaj na 14.30 jesteśmy umówieni na kolejna wizytę z Miluniem, bo cos złego dzieje się z jego niewidomym oczkiem. Łzawi nie tylko to ślepe oczko, ale też pusty oczodół, kropelki nie pomogły 😞 Do tego Milusiek chodzi z lekko przekrzywioną główeczką, wczoraj łapki mu się "rozjechały" i nie mógł wstać, ale jak mu pomogłam, to podreptał dalej. Ma też momenty, że np. nie trafia do drzwi, jakby zapomniał, gdzie są, a dotąd radził sobie doskonale. On ma ponad 20 lat, wiem.... bardzo Was proszę o kciuki za Milusia! 

Może to zespół przedsionkowy? Częsty u staruszków. Tez trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2023 o 10:13, elik napisał:

Oczywiście trzymam kciuki za Miluisia.  Który to Miluś?

Czy wszystkie psiaczki było wtedy zabrane ze schroniska?

Miluś przyjechał do mnie razem z Maksem

Dnia 20.03.2023 o 10:48, Jaaga napisał:

Może to zespół przedsionkowy? Częsty u staruszków. Tez trzymam kciuki.

Też tak myślę. Najbardziej martwią mnie jego oczka, a raczej oczko i oczodół - dlaczego tak mocno łzawią, a w dodatku to biedne, ślepe oczko jakby odwraca się i jest białe, kiedy do niego mówię i go dotykam - wraca do normalnego położenia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2023 o 11:00, mari23 napisał:

Miluś przyjechał do mnie razem z Maksem

Też tak myślę. Najbardziej martwią mnie jego oczka, a raczej oczko i oczodół - dlaczego tak mocno łzawią, a w dodatku to biedne, ślepe oczko jakby odwraca się i jest białe, kiedy do niego mówię i go dotykam - wraca do normalnego położenia.

Może miec oczopląs przy zespole przedsionkowym

Link to comment
Share on other sites

To sa zdjecia nowe, zrobione konkretnie pod nowe ogloszenia. Sara2011 ma inne, ciut wczesniejsze, wiec nie beda sie na pewno powtarzac. Kilka ujec jest podobnych ale roznia sie od siebie, moze jak dwie osoby wezma dwa podobne ale nie takie same to olx nie wychwyci.

 

Za chwilke wstyawie jeszcze tekst do ogloszen.

 

Bardzo bardzo dziekuje!! Co do miasta to jeszcze ustale to z Sara2011:)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.03.2023 o 09:18, Jo37 napisał:

Dlaczego prawie każdy wpis odbierasz jako atak na siebie i pouczanie? Moje i innych posty 

były tylko próbą wyjaśnienia, że fundacja to kilka osób, które nie mają nieograniczonych możliwości aby pomóc każdemu, natychmiast, tu i teraz. Pomyśl jak poczuła się Tola. Stanowimy grupę osób, które pomagają jak tylko mogą. Nikt z nas nie odmawia pomocy o ile może jej udzielić. Nie zawsze jest to możliwe i po myśli proszącego, niestety. 

Szkoda by było gdybyś zrezygnowała z Dogo. 

Wybacz ,ale jak mam odbierać wpisy typu - pomyśl czasem, co piszesz albo wiolhelm myśli że fundacji spada manna z nieba.Teraz też -pomysl jak czuje się Tola.Ja nie mam 5 lat, żeby mnie pouczac.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2023 o 19:11, wiolhelm170 napisał:

Wybacz ,ale jak mam odbierać wpisy typu - pomyśl czasem, co piszesz albo wiolhelm myśli że fundacji spada manna z nieba.Teraz też -pomysl jak czuje się Tola.Ja nie mam 5 lat, żeby mnie pouczac.

 

Tola nie z cukru, nic jej nie będzie. A Ty daj spokój, nie denerwuj się już, wyszło jak wyszło, czasem nie wychodzi z niedogadania.

Link to comment
Share on other sites

Tylko,że ze mną nikt nie chciał gadać.I w tym problem Rozi. 

Ja będę dalej pomogac zwierzakom.Jest ich niestety tyle, że dla każdego wystarczy pola do działania.

Odkrywałam na ulicy kolejnego psa.Zaciekawilo mnie czyj jest, bo zawsze jak idę do sklepu to biega po ulicy naszej.Pies z obroża , dałam mu karmę, patrzył zdziwiony.Ale jednak sąsiadka mówi,że owszem ona go karmi,ale pies się włóczy od Sylwestra i łazi już coraz dalej.

I znowu coś trzeba będzie szukać pomocy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2023 o 18:19, AniaB napisał:

To sa zdjecia nowe, zrobione konkretnie pod nowe ogloszenia. Sara2011 ma inne, ciut wczesniejsze, wiec nie beda sie na pewno powtarzac. Kilka ujec jest podobnych ale roznia sie od siebie, moze jak dwie osoby wezma dwa podobne ale nie takie same to olx nie wychwyci.

 

Za chwilke wstyawie jeszcze tekst do ogloszen.

 

Bardzo bardzo dziekuje!! Co do miasta to jeszcze ustale to z Sara2011:)

 

Zdjęcia świetne i jest ich bardzo dużo, jest w czym wybierać i się dzielić.

Sunia wygląda cudnie, żeber już prawie nie widać, dobrze, że ją wypatrzyłaś, wygrała życie. 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...