Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 15.03.2023 o 14:06, Tyśka) napisał:

Jakby ktoś chciał to zdjęcia i filmiki z Mary i jej synkiem wrzucałam na wątek Piksela, można tam zobaczyć wielkość suni. 

Oraz pokazałam tam rudego Fado, o którego też nie mam zapytań...

Wiem, że Mary bierze zastrzyki hormonalne. 😞

 

Mary dostała hormon w październiku. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.03.2023 o 13:51, rozi napisał:

Mnie się podoba ten pierwszy od prawej na górze. Zakapior.

Mamy ten sam psi gust😉 Właśnie o tego pytałam na poczatku Olę, bo go wypatrzyłam na filmiku. Jest dość drobny, więc to pewnie sunia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.03.2023 o 15:26, Jo37 napisał:

ZEA to dwie - trzy osoby. Co najmniej połowa środków na opłacenie faktur to są pieniądze, które wpłaca opiekun psa.

Zero dotacji.

Reszta to 1% procent i zbiórki na leczenie konkretnego psa. Paliwo i samochód własny bo ze środków

fundacyjnych nie można kupić benzyny. Czy Ty oddajesz 1% na ZEA, czy kupujesz przez FaniMani ze wskazaniem na ZEA?

Oni i tak robią bardzo dużo. Tak samo Ty możesz jechać po pracy szukać psa jak i oni. 

Mój post dotyczy postu wiolhelm170.

Tak, wpłacałam 1 procent dla ZEA.

Link to comment
Share on other sites

Ze smutkiem przeczytałam Wasze wpisy świadczące o mojej niewiedzy, roszczeniowości, ignorancji dotyczących fundacji.Jestem na dogomanii wiele lat, wiem jak wszystko działa.Przez ten czas wydałam mnóstwo pieniędzy na zwierzęta, nie tylko na dogomanii.Byly sytuacje że samodzielnie opłacałam faktury, po 1000 zł, psów z mojej miejscowości.Nie mówię już o niezliczonych kotach, którym opłacałam sterylki,opłacałam sama hoteliki w Izbicy.Byly to koty moich sąsiadów, które przychodziły do mnie po pomoc, dlatego nie mogłam ich nigdzie ogłosić.Koty dokarmiam, dlatego u schyłku życia, białaczkowe, z raną, zawsze znajdowały schronienie. Dzialalam wiele na miau miau.Wielkrotnie walczyłam o życie podczas tych lat, ale nawet ze szpitala, nawet w bardzo ciężkich stanach i podczas tragedii nie zaniedbałam wpłat.

Zaniedbuje je teraz i za to przepraszam.

Jednak naprawdę nie trzeba mnie pouczać . dziękuję Gabi, która jako jedyna tego nie robiła.

Postaram się pospłacać moje zaległości tutaj. I będę dalej działać ale nie tutaj.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.03.2023 o 08:20, wiolhelm170 napisał:

Ze smutkiem przeczytałam Wasze wpisy świadczące o mojej niewiedzy, roszczeniowości, ignorancji dotyczących fundacji.Jestem na dogomanii wiele lat, wiem jak wszystko działa.Przez ten czas wydałam mnóstwo pieniędzy na zwierzęta, nie tylko na dogomanii.Byly sytuacje że samodzielnie opłacałam faktury, po 1000 zł, psów z mojej miejscowości.Nie mówię już o niezliczonych kotach, którym opłacałam sterylki,opłacałam sama hoteliki w Izbicy.Byly to koty moich sąsiadów, które przychodziły do mnie po pomoc, dlatego nie mogłam ich nigdzie ogłosić.Koty dokarmiam, dlatego u schyłku życia, białaczkowe, z raną, zawsze znajdowały schronienie. Dzialalam wiele na miau miau.Wielkrotnie walczyłam o życie podczas tych lat, ale nawet ze szpitala, nawet w bardzo ciężkich stanach i podczas tragedii nie zaniedbałam wpłat.

Zaniedbuje je teraz i za to przepraszam.

Jednak naprawdę nie trzeba mnie pouczać . dziękuję Gabi, która jako jedyna tego nie robiła.

Postaram się pospłacać moje zaległości tutaj. I będę dalej działać ale nie tutaj.

 

Dlaczego prawie każdy wpis odbierasz jako atak na siebie i pouczanie? Moje i innych posty 

były tylko próbą wyjaśnienia, że fundacja to kilka osób, które nie mają nieograniczonych możliwości aby pomóc każdemu, natychmiast, tu i teraz. Pomyśl jak poczuła się Tola. Stanowimy grupę osób, które pomagają jak tylko mogą. Nikt z nas nie odmawia pomocy o ile może jej udzielić. Nie zawsze jest to możliwe i po myśli proszącego, niestety. 

Szkoda by było gdybyś zrezygnowała z Dogo. 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.03.2023 o 12:17, Jaaga napisał:

Nie zamojskie, ale wątek czesto odwiedzany. U Mariny jest miot takich cudnych szczeniaków, o których pisałam na watku Amely. Może ktoś chce?

334084725_732023311890489_1659086516269554788_n.jpg

Przedwczoraj zadzwoniła Ola, że całą piątkę może przejąć Szajka Szarego Wilka. W tej sytuacji zrezygnowałam z wzięcia tego upatrzonego szczenięcia, niech jadą wszystkie razem, kamień z serca.

Niestety okazało się, że w sumie była 7 maluchów, ale udało się odłowić tylko 5. Dwa zostały i dziczeją. Nie wiadomo, czy jeszcze ktoś pojedzie ich szukać i łapać.  Teraz to na pewno będzie trudniejsze, niż kilka tygodni temu 😞

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.03.2023 o 08:20, wiolhelm170 napisał:

Ze smutkiem przeczytałam Wasze wpisy świadczące o mojej niewiedzy, roszczeniowości, ignorancji dotyczących fundacji.Jestem na dogomanii wiele lat, wiem jak wszystko działa.Przez ten czas wydałam mnóstwo pieniędzy na zwierzęta, nie tylko na dogomanii.Byly sytuacje że samodzielnie opłacałam faktury, po 1000 zł, psów z mojej miejscowości.Nie mówię już o niezliczonych kotach, którym opłacałam sterylki,opłacałam sama hoteliki w Izbicy.Byly to koty moich sąsiadów, które przychodziły do mnie po pomoc, dlatego nie mogłam ich nigdzie ogłosić.Koty dokarmiam, dlatego u schyłku życia, białaczkowe, z raną, zawsze znajdowały schronienie. Dzialalam wiele na miau miau.Wielkrotnie walczyłam o życie podczas tych lat, ale nawet ze szpitala, nawet w bardzo ciężkich stanach i podczas tragedii nie zaniedbałam wpłat.

Zaniedbuje je teraz i za to przepraszam.

Jednak naprawdę nie trzeba mnie pouczać . dziękuję Gabi, która jako jedyna tego nie robiła.

Postaram się pospłacać moje zaległości tutaj. I będę dalej działać ale nie tutaj.

 

Proszę nie odchodź z Dogo, już nas tu coraz mniej.

Czy masz jakieś wieści o suni? Cały czas o niej myślę

Link to comment
Share on other sites

wiolhelm, naprawdę nikt Ciebie nie atakował. Szkoda, że tak niekorzystnie odebrałaś nasze wypowiedzi.

Wyraziłyśmy opinię o ZEA, która robi więcej niż może licząc na to, że zmienisz zdanie.

Każda z nas robi ile może i jak może. I każda pomoc jest tak samo cenna. Jak już kiedyś pisałam, dla jednej osoby 5 zł to duży wydatek, dla drugiej 100 zł to nic.

Zostań z nami i pomagaj nadal.

Ja też miewam kryzysy, ale się podnoszę i wracam.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.03.2023 o 10:56, Gabi79 napisał:

Proszę nie odchodź z Dogo, już nas tu coraz mniej.

Czy masz jakieś wieści o suni? Cały czas o niej myślę

Gabi, to młody piesek, już wykąpany, zabezpieczony przez Stowarzyszenie. 

 

FB_IMG_1679224542077.jpg

FB_IMG_1679224721206.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sorki ,że zaśmiecam wątek ale potrzebuję pomocy. Na moim bazarku Aska7 kupowała dla p.Irenki z Katowic. 

Przesłałam Aśce namiary na konto. Pani Irenka wpłaciła ale ja nie mam informacji gdzie i jak mam wysłać kupione rzeczy .

Czy ktoś z Was mający jej telefon może dać jej o tym znać?  Ja już pisałam dwie wiadomości ale chyba nie mam jej na dogo. Mi już jest głupio,że ta Kobieta zapłaciła i jeszcze na nie czeka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.03.2023 o 12:14, Tola napisał:

Gabi, to młody piesek, już wykąpany, zabezpieczony przez Stowarzyszenie. 

 

FB_IMG_1679224542077.jpg

FB_IMG_1679224721206.jpg

Jakie cudeńko biedne, dziękuję Martusiu za info i fortki, Asia mi już dzisiaj pisała na whats'appie, że piesio bezpieczny. Bardzo, bardzo się cieszę!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.03.2023 o 16:41, b-b napisał:

Sorki ,że zaśmiecam wątek ale potrzebuję pomocy. Na moim bazarku Aska7 kupowała dla p.Irenki z Katowic. 

Przesłałam Aśce namiary na konto. Pani Irenka wpłaciła ale ja nie mam informacji gdzie i jak mam wysłać kupione rzeczy .

Czy ktoś z Was mający jej telefon może dać jej o tym znać?  Ja już pisałam dwie wiadomości ale chyba nie mam jej na dogo. Mi już jest głupio,że ta Kobieta zapłaciła i jeszcze na nie czeka.

Zaraz będziesz miała.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.03.2023 o 16:41, b-b napisał:

Czy ktoś z Was mający jej telefon może dać jej o tym znać?  Ja już pisałam dwie wiadomości ale chyba nie mam jej na dogo. Mi już jest głupio,że ta Kobieta zapłaciła i jeszcze na nie czeka.

Boguniu masz na PW.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...