Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 26.02.2023 o 16:28, Tola napisał:

Nie widziałam dzisiaj ani suni z chorą łapką ani tej małej czarnej, ale z tego co usłyszałam, są w schronisku. 

Zwykle te psiaczki, które miały wyjechać ze schronu były zabierane do oddzielnego boksu. Te pozostają w ogólnych?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.02.2023 o 19:19, Poker napisał:

Anecik zgodziła się na sunię. Opłata 550 z karmą. Oby tylko Aska mogła ją zabrać.

Super, bo już miałam szaloną myśl... 😉

To pierwszy miesiąc (550zł) będzie ze zbiórki  na Łatkę, będzie tylko potrzebna faktura na Stowarzyszenie Tomaszowskie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.02.2023 o 17:44, elik napisał:

Zwykle te psiaczki, które miały wyjechać ze schronu były zabierane do oddzielnego boksu. Te pozostają w ogólnych?

One są najczęściej  zamykane w boksie ogólnym bez dostępu na wybieg. Tak teraz zrobiono z sunią z chorą łapką. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.02.2023 o 10:41, mari23 napisał:

ten biedak wciąż czeka..... czy do szafirki będą jakieś psiaki jechać? Może by się "po drodze" do mnie zabrał ten muszkieter.... 

Tysia miała "szaloną myśl"... teraz ja....

Wstawiłaś zdjęcia dwóch psów. Pierwszy to przyjaciel Wiktora, a drugi choć do niego podobny, ma stojące uszka i białe łapki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.02.2023 o 10:41, mari23 napisał:

ten biedak wciąż czeka..... czy do szafirki będą jakieś psiaki jechać? Może by się "po drodze" do mnie zabrał ten muszkieter.... 

Tysia miała "szaloną myśl"... teraz ja....

 

Dnia 27.02.2023 o 12:02, Jaaga napisał:

Wstawiłaś zdjęcia dwóch psów. Pierwszy to przyjaciel Wiktora, a drugi choć do niego podobny, ma stojące uszka i białe łapki.

Tak, to są dwa różne pieski..

Link to comment
Share on other sites

Mam bardzo dobre informacje - udało się dzisiaj  zarezerwować sunię dla Poker, a nawet ją zaszczepić; w aucie u Aska7 jest dla niej miejsce💚♥️💙 Teraz potrzebne mocno zaciśnięte kciuki dogomaniaków, żeby w sobotę z zamojskiego schroniska wyjechały te trzy dziewczyny. Razem z nimi w podróż wybiera się też pies Artur. 

IMG_20230114_170757.jpg

FB_IMG_1669826732280.jpg

IMGP5716.JPG.cfed73bcbd69eafeab866958e0e671e4.jpeg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.02.2023 o 12:02, Jaaga napisał:

Wstawiłaś zdjęcia dwóch psów. Pierwszy to przyjaciel Wiktora, a drugi choć do niego podobny, ma stojące uszka i białe łapki.

 

Dnia 27.02.2023 o 14:10, Tola napisał:

 

Tak, to są dwa różne pieski..

Patrząc na zdjęcia strasznie się uryczałam, to i niewyraźnie widziałam... chodziło mi o tego biedaka, który był w grupie z Frankiem, który chyba jako ostatni został tam 😞 😞

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...