Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 2.02.2023 o 19:22, Jo37 napisał:

Dzwoniła Jaaga. Koda ma lamblie. Jest przeraźliwie chuda. Rzuciła się na jedzenie i wodę.

Warto szybciutko przetestować jej jasną koleżankę, bo podobno cały czas trzymały się razem.

Chciałam podziękować za dwie przecudne kołderki dla psów od Zea. Msm nadzieje ze dzięki nim zdjecia wyjdą idealne 😀

Resized_20230202_184438.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.02.2023 o 16:51, Tola napisał:

Wydaje się, że  coraz więcej tych informacji😓 Ostatnio nie mogłam spać, jak przeczytałam o suczce wykopanej przez koparkę, w Krakowie😓

Martusiu, to było nie w Krakowie, a pod Krakowem i okazało się, że pies nie był zakopany w ziemi, a leżał w błocie i nie miał siły się podnieść.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.02.2023 o 19:47, Jo37 napisał:

Wysłałam PW do AniB.

Dziękuję za wiadomość!! No ja dopiero jutro będę mogła podjechać do wet, Lira - sunia,która jest u mnie, jest dramatycznie chuda, do tego ma jakieś odczyny alergiczne, strupy na nosie, w uszach i wyłysienia na ogonie.. :(( Rzuciła się na jedzenie, dostala dwa razy malutkie porcje rozmoczone, bardzo wyglodniala:(( Wykąpałam ja w hexodermie, a odczyny posmarowałam maścią z kortyzolem.. Zobaczymy co dalej..

20230202_195540.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.02.2023 o 19:53, AniaB napisał:

Dziękuję za wiadomość!! No ja dopiero jutro będę mogła podjechać do wet, Lira - sunia,która jest u mnie, jest dramatycznie chuda, do tego ma jakieś odczyny alergiczne, strupy na nosie, w uszach i wyłysienia na ogonie.. :(( Rzuciła się na jedzenie, dostala dwa razy malutkie porcje rozmoczone, bardzo wyglodniala:(( Wykąpałam ja w hexodermie, a odczyny posmarowałam maścią z kortyzolem.. Zobaczymy co dalej..

20230202_195540.jpg

Jesli test wyjdzie dodatni, to problemy skorne są typowe przy lambliach i będą zmniejszac się po leczeniu i odżywieniu psa. Lamblie zaburzają wchłanianie tłuszczów, występuje przy nich świad, łupież i podrażnienia skóry. Tam, gdzie nie dotarł szampon leczniczy mozesz poprosić weta o zeskrobinę i wysłanie tego na badanie mykologiczne, bo niestety w schronie jest obecna tez grzybica skóry. Mieli je Kokos i Wiktor. Jeden trichophyton a drugi microsporum. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj na moment w schronisku. Małe samce po zabiegach nadal zamknięte. Suczka, którą chcę zabrać i na którą już tyle czekam,  nadal bez sterylki. U nas zima na całego, idą spore mrozy, więc zabiegów też nie będzie. Już zaczynam wątpić, że uda mi się zabrać sunię😢 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.02.2023 o 19:53, AniaB napisał:

Dziękuję za wiadomość!! No ja dopiero jutro będę mogła podjechać do wet, Lira - sunia,która jest u mnie, jest dramatycznie chuda, do tego ma jakieś odczyny alergiczne, strupy na nosie, w uszach i wyłysienia na ogonie.. :(( Rzuciła się na jedzenie, dostala dwa razy malutkie porcje rozmoczone, bardzo wyglodniala:(( Wykąpałam ja w hexodermie, a odczyny posmarowałam maścią z kortyzolem.. Zobaczymy co dalej..

20230202_195540.jpg

Wspaniały widok💙

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to TROCHĘ NOWYCH ZDJĘĆ Zamojskie psiaki szukają domów i miłości

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...