Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 25.01.2023 o 00:05, sue napisał:

Zapytam takiego jednego pana

wyslalam info na fb

Bardzo dziękuję, Murka też dzwoniła w tej sprawie, jestem Wam bardzo wdzięczna🌹♥️ Na pewno skorzystamy za 2 tyg. bo wyjazd Toto przesunięty.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Zamojskie psiaki szukają domów i miłości

Dziękuję wszystkim, którzy pomagają nam poprzez FanMani serce-ruchomy-obrazek-0210.gif

Dziękujemy za Waszą pomoc i wsparcie przy okazji codziennych zakupów online ❤️ Każda forma, w jakiej nam pomagacie jest dla nas bardzo cenna 😊 ❤️ Jeśli chcecie dołączyć do grona osób, które pomagają nam w ten bezpłatny sposób, zainstalujcie Przypominajkę FaniMani i zacznijcie działać już dziś: https://fanimani.pl/aplikacje/ https://fanimani.pl/fundacjazea/

dziekujemy-kolo-ratunkowe.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.01.2023 o 21:02, Tola napisał:

Dziękuję wszystkim, którzy pomagają nam poprzez FanMani serce-ruchomy-obrazek-0210.gif

Dziękujemy za Waszą pomoc i wsparcie przy okazji codziennych zakupów online ❤️ Każda forma, w jakiej nam pomagacie jest dla nas bardzo cenna 😊 Również dzięki darowiznom od zakupów online możemy działać dalej ❤️ Jeśli chcecie dołączyć do grona osób, które pomagają nam w ten bezpłatny sposób, zainstalujcie Przypominajkę FaniMani i zacznijcie działać już dziś: https://fanimani.pl/aplikacje/ https://fanimani.pl/fundacjazea/

dziekujemy-kolo-ratunkowe.png

"naumiałam się" to robić i przypominajkę też mam. Niestety Zooexpress, w którym kupuję karmę ( a sporo tego !) nie należy do FaniMani, muszę poszukać innego, bo naprawdę duże kwoty u mnie idą na "wyżywienie". Akurat Zooexpress ma konto w tym samym banku, co ja, więc szybko mam dostawę, ale jednak przy tak dużych "obrotach" szkoda, żeby z tego jakiś procent nie pomagał zwierzakom.... Podpowiedzcie, gdzie zamawiać :)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.01.2023 o 21:06, mari23 napisał:

"naumiałam się" to robić i przypominajkę też mam. Niestety Zooexpress, w którym kupuję karmę ( a sporo tego !) nie należy do FaniMani, muszę poszukać innego, bo naprawdę duże kwoty u mnie idą na "wyżywienie". Akurat Zooexpress ma konto w tym samym banku, co ja, więc szybko mam dostawę, ale jednak przy tak dużych "obrotach" szkoda, żeby z tego jakiś procent nie pomagał zwierzakom.... Podpowiedzcie, gdzie zamawiać 🙂

 

Dziękuję Ci mari23, zachęcam też inne osoby to tego bezpłatnego pomagania, grosz do grosza.... Widzę, że u nas  najwięcej osób robi zakupy   poprzez FaniMani w Zooplus, parę w Zoo24, być może są jeszcze inne sklepy internetowe.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj odbyła się wizyta w Krakowie dla Pralinki i Ciastka, które są u Murki no i oba kociaki mają dom😁 Rodzina przygotowana, wszystko zakupione, okna osiatkowane. Bardzo się cieszę, że rodzeństwo zamieszka razem, uwielbiają się podobno razem bawić. Teraz "tylko" transport muszę jakoś zorganizować, rodzina wyjedzie do połowy drogi... Dostałam od wizytator Joli zdjęcie drapaka, który czeka na maluchy😉

IMG-20230128-WA0005.jpg

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.01.2023 o 21:06, mari23 napisał:

Podpowiedzcie, gdzie zamawiać 🙂

Sporo sklepów związanych jest z FaniMani. Poza tymi, które wymieniła Martusia, także Allegro, gdzie jest duży wybór karm, leków i suplementów. Internetowy sklep apetete, Krakvet. Teraz tylko te przychodzą mi do głowy  🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.01.2023 o 21:06, mari23 napisał:

"naumiałam się" to robić i przypominajkę też mam. Niestety Zooexpress, w którym kupuję karmę ( a sporo tego !) nie należy do FaniMani, muszę poszukać innego, bo naprawdę duże kwoty u mnie idą na "wyżywienie". Akurat Zooexpress ma konto w tym samym banku, co ja, więc szybko mam dostawę, ale jednak przy tak dużych "obrotach" szkoda, żeby z tego jakiś procent nie pomagał zwierzakom.... Podpowiedzcie, gdzie zamawiać 🙂

 

Mari. Ja jestem bardzo zadowolona z Fera.pl

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Skoro jesteście w temacie zamawiania karmy, to ja tak nieśmiało się pochwalę swoją stronką, jeśli można 🙂 (jeśli nie - dajcie znać, usunę)

Zrobiłam niedawno porównywarkę cen karmy, przeszukuje na razie 30 sklepów, ale będę jeszcze dodawać nowe.

Stronę robiłam sama, bez tabunu testerów, więc będę wdzięczna za uwagi i zgłoszenia ewentualnych błędów 🙂

https://felicana.pl/

  • Like 3
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.01.2023 o 11:12, feryenne napisał:

Skoro jesteście w temacie zamawiania karmy, to ja tak nieśmiało się pochwalę swoją stronką, jeśli można 🙂 (jeśli nie - dajcie znać, usunę)

Zrobiłam niedawno porównywarkę cen karmy, przeszukuje na razie 30 sklepów, ale będę jeszcze dodawać nowe.

Stronę robiłam sama, bez tabunu testerów, więc będę wdzięczna za uwagi i zgłoszenia ewentualnych błędów 🙂

https://felicana.pl/

Ale się napracowałaś. Wysłałam PW.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.01.2023 o 14:57, Poker napisał:

Chyba Sisi, ale najważniejsze, że wspiera Orkiestrę.

No pewnie że Sisi, ale to już wina telefonu i pośpiechu;).

Najpierw telefon wybrał mi Fisi, a potem jak poprawiłam na Sisi, zadecydował, ze ma być Fifi😉

A ja nie sprawdziłam.

Już poprawiam.

 

Link to comment
Share on other sites

Jutro około 9.00, dzięki wspaniałej  Aska7 ♥️ z  zamojskiego schroniska wyjedzie kolejnych 4 szczęśliwców, by dzięki pomocy dogomaniaczek rozpocząć nowe życie. Prosimy o kciuki i ciepłe myśli dla kierowcy i pasażerów. Trasa długa, a zapowiadają opady śniegu...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

                           

Dnia 1.02.2023 o 22:33, Tola napisał:

Jutro około 9.00, dzięki wspaniałej  Aska7 ♥️ z  zamojskiego schroniska wyjedzie kolejnych 4 szczęśliwców, by dzięki pomocy dogomaniaczek rozpocząć nowe życie. Prosimy o kciuki i ciepłe myśli dla kierowcy i pasażerów. Trasa długa, a zapowiadają opady śniegu...

 

Dnia 1.02.2023 o 22:44, agat21 napisał:

Ogromne kciuki za udaną i bezpieczną podróż. Jutro wielki dzień dla kolejnych psiaków. 

                                            ❤️🍀🍀🍀🍀

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...