Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 8.01.2023 o 19:09, Tola napisał:

Przyszedł przelew - 960 zł !!!-  imponująca  kwota, bardzo dziękuję w imieniu wszystkich zamojskich  staruszków. 🥰♥️🌹♥️🌹♥️🥰 . 20.01. kończy się zbiórka na Ratujemy Zwierzaki na ten sam cel i wtedy podzielę tutaj na zamojskim te wszystkie zebrane pieniądze. Jeszcze raz pięknie dziękuję ♥️

 

Dnia 8.01.2023 o 19:18, Tola napisał:

Na koncie jest też wpłata z urodzinowego bazarku Tianku dla zamojskich staruszków - 109 zł - pięknie dziękuję 🥰♥️🌹🌹🌹♥️🌹🥰. Uzbierana kwota też zostanie podzielona po 20.01. 🙂 

 

Ze zbiórki na Ratujemy Zwierzaki na konto ZEA przelali 1 706,10 zł.serce-ruchomy-obrazek-0589.gif

Mam jeszcze 100 zł z FB od p. Joanny z Sędziszowa Małopolskiego, 109 zł z bazarku urodzinowego Tianku dla staruszków i 960 zł ze zbiórki Mta82 w przedszkolu w Warszawie. serce-ruchomy-obrazek-0589.gifserce-ruchomy-obrazek-0589.gifserce-ruchomy-obrazek-0589.gif

Razem zamojskie staruszki nazbierały 2875,1 zł.serce-ruchomy-obrazek-0589.gifserce-ruchomy-obrazek-0589.gifserce-ruchomy-obrazek-0589.gif

Na zbiórce wystawionych było 10 psów: Fado, Makary, Łatuś, Drugi, Graf, Bonus, Michu, Szymek, Wikary, Dylan.

Michu znalazł dom, więc całą kwotę podzieliłam na 9 pozostałych psów, każdy otrzyma 319, 45 zł,  zaokrąglimy do 320 zł.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.01.2023 o 19:11, Tola napisał:

 

Ze zbiórki na Ratujemy Zwierzaki na konto ZEA przelali 1 706,10 zł.

Mam jeszcze 100 zł z FB od p. Joanny z Sędziszowa Małopolskiego, 109 zł z bazarku urodzinowego Tianku dla staruszków i 960 zł ze zbiórki Mta82 w przedszkolu w Warszawie.

Razem zamojskie staruszki nazbierały 2875,1 zł.

Na zbiórce wystawionych było 10 psów: Fado, Makary, Łatuś, Drugi, Graf, Bonus, Michu, Szymek, Wikary, Dylan.

Michu znalazł dom, więc całą kwotę podzieliłam na 9 pozostałych psów, każdy otrzyma 319, 45 zł.

Piękny wynik ♥️ Bardzo dziękujemy za tę pomoc dla Bonusa ♥️ Może dopłacę do kwoty miesiecznego utrzymania Bonuska i Kasia wystawi fakturę na ZEA za styczeń?

Link to comment
Share on other sites

Mam dobrą wiadomość w sprawie Ciastka i Pralinki, czarnych kociaków,  które są u Murki.

Zgłosiła się pani z Krakowa, chętna adoptować dwójkę rodzeństwa.

Będę organizować wizytę i zobaczymy, może i te maluchy doczekają się swojego domu:)

I to razem:)

Proszę o kciuki, pomagają!

  • Like 6
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kolejna dobra wiadomość dotyczy suni z zamojskiego schroniska, tej z łapką prawdopodobnie do amputacji. Rozmawiałam z Beatą J.  która na FB pomaga trójłapkom - weźmie sunię pod opiekę, ale trzeba  nazbierać na operację. To ogromna szansa,  inaczej w takim stanie grozi jej dożywocie w tym boksie. Będę na pewno robiła zbiórkę, ale wiecie, że teraz ciężko uzbierać całą kwotę, będę więc prosiła o ewentualną pomoc. Jutro sunia będzie też szczepiona i będzie czekać na dalsze decyzje. Może łapkę da się uratować? Najpierw jednak musi opuścić schronisko.

W ubiegłym roku o tej porze zamojski Sand był już po amputacji, też pomagała p. Beata.

IMG_20230123_104014.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.01.2023 o 20:00, Tola napisał:

U nas szybko topnieje, bo ciepło.

U nas nie tylko ciepło, ale nawet bardzo ciepło. Drzewo koło mojego domu puściło pąki.

20230123_104151.jpg.acd2192fd457fe53ad81f6881852d0af.jpg

Niestety wczorajszy mokry śnieg, który połamał wiele drzew w naszym parku, tak pochylił to biedne drzewo do ziemi, że chyba zostanie usunięte, bo korona wchodzi w pas jezdni  😞   

20230123_104214.jpg.5491b93093859a93256b2200bce91f6f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.01.2023 o 19:51, Tola napisał:

Kolejna dobra wiadomość dotyczy suni z zamojskiego schroniska, tej z łapką prawdopodobnie do amputacji. Rozmawiałam z Beatą Jacewicz, która na FB pomaga trójłapkom - weźmie sunię pod opiekę, ale trzeba  nazbierać na operację. To ogromna szansa,  inaczej w takim stanie grozi jej dożywocie w tym boksie. Będę na pewno robiła zbiórkę, ale wiecie, że teraz ciężko uzbierać całą kwotę, będę więc prosiła o ewentualną pomoc. Jutro sunia będzie też szczepiona i będzie czekać na dalsze decyzje. Może łapkę da się uratować? Najpierw jednak musi opuścić schronisko.

W ubiegłym roku o tej porze zamojski Sand był już po amputacji, też pomagała p. Beata.

IMG_20230123_104014.jpg

Tolu, gdybym nie zauważyła, bo rzadko bywam, proszę o wiadomość. Chętnie wpłacę na operację tej malizny.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.01.2023 o 12:18, mar.gajko napisał:

Tolu, gdybym nie zauważyła, bo rzadko bywam, proszę o wiadomość. Chętnie wpłacę na operację tej malizny.

Bardzo Ci dziękuję, będę pamiętać.

Operacja Sanda rok temu kosztowała 2,200 zł, teraz na pewno koszty będą większe.

Cały czas mam nadzieję, że łapkę uda się uratować...

Nie wiem kiedy suczka wyjdzie ze schroniska, prawdopodobnie około 15.02.

Dzisiaj została zaszczepiona p/chorobom wirusowym; podobno jest bardzo łagodna, ale boi się smyczy.

Link to comment
Share on other sites

Transport ze schroniska planowany jest na 02.02., na prośbę Asi podaję w przybliżeniu wagę psów

Koda -  jedzie do hoteliku u Jaaaga, waży ok 25 kg WĄTEK

czarna sunia.jpg

Jasna suczka - waży ok.20 kg, jedzie do DT do Krakowa

jasna sunia.jpg

Zoran - jedzie do p. Kasi w Bieszczady, waży ok 30 - 25 kg? Trudno mi określić ich WĄTEK

pies 1.jpg

Długowłosy piesek -  jedzie do anecik, waży ok. 15 kg

średniak.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.01.2023 o 22:53, Tola napisał:

Transport ze schroniska planowany jest na 02.02., na prośbę Asi podaję w przybliżeniu wagę psów

Koda -  jedzie do hoteliku u Jaaaga, waży ok 25 kg WĄTEK

czarna sunia.jpg

Jasna suczka - waży ok.20 kg, jedzie do DT do Krakowa

jasna sunia.jpg

Zoran - jedzie do p. Kasi w Bieszczady, waży ok 25 kg? WĄTEK

pies 1.jpg

Długowłosy piesek -  jedzie do anecik, waży ok.12 - 15 kg

średniak.jpg

I jeszcze nasz kocurek do Katowic ale pewnie się zmieści 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.01.2023 o 22:53, Tola napisał:

Transport ze schroniska planowany jest na 02.02., na prośbę Asi podaję w przybliżeniu wagę psów

Koda -  jedzie do hoteliku u Jaaaga, waży ok 25 kg WĄTEK

czarna sunia.jpg

Jasna suczka - waży ok.20 kg, jedzie do DT do Krakowa

jasna sunia.jpg

Zoran - jedzie do p. Kasi w Bieszczady, waży ok 30 - 25 kg? Trudno mi określić ich WĄTEK

pies 1.jpg

Długowłosy piesek -  jedzie do anecik, waży ok. 15 kg

średniak.jpg

I jeszcze chyba 14kg Groszek, który miał być odłowiony przez schronisko ale moja znajoma go zabezpieczyła u siebie w kojcu. Ma jechać do pani Kasi w Bieszczadach, w wolnej chwili założę wątek.

received_3442386732752522.thumb.jpeg.d0ef9ad6f60ab0d86f66731e9a1fc109.jpeg

received_738800274160004.thumb.jpeg.31aecee602b8ef09e0e975f0afce6429.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.01.2023 o 12:50, Aska7 napisał:

Spoko. Damy radę. Dziękuję wszystkim za pomoc, która nie jest oczywista, ale jest bardzo ważna. 

Asiu, a czy wiesz już jaka trasa pojedziesz przez Kraków i o której mniej więcej? To czwartek i ja mam takie obowiazkowe spotkanie online od 14.00 do 15.00 i musze niestety byc wtedy przed kompem:((.. Ja mieszkam na Ruczaju, to poludnie Krk, jeśli będziesz jechała obwodnica w kierunku bramek autostrady na Katowice to może udałoby się żebyśmy umówiły się gdzieś przy obwodnicy na wysokości zjazdu TYNIEC? Tam łatwo zjechać, zatrzymać się i wrócić na obwodnicę zaraz. Mój tel 608 030 883 jakby co. Napisz mi proszę smsem Twój nr tel to ja oddzwonię i się umówimy.. :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...