Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 30.12.2022 o 15:28, Alaskan malamutte napisał:

Azja przekazana do Szajki Szarego Wilka.

IMG-20221230-WA0015.jpg

Ona jest zjawiskowa, tylko musi trafić na ludzia, który zna i akceptuje charakter północniaków oraz zapewni jej mnóstwo ruchu i zajęcia. Przynajmniej teraz mamy pewność, że nie adoptuje jej ktoś, kto szuka darmowego alarmu na podwórko albo ozdoby kanapy z 10 minutowym spacerkiem wokół bloku.

Dnia 30.12.2022 o 15:32, Alaskan malamutte napisał:

Kolejne dwa malamuty jadą w czwartek do Fundacji Malamuty w potrzebie.

Rudy i wilczasty.

Hurra!!!!

Dnia 30.12.2022 o 18:30, Tola napisał:

Same wspaniałe wieści na koniec roku💙👏Ja dołożę jeszcze jedną - Czekoladka na dom w Warszawie, teraz tylko muszę ogarnąć transport. Pięknie dziękuję Jo37 za dzisiejsza wizytę🌹💙

czarne10.jpg.239c98702bad96386ba1c125542da2f4.jpg

Kolejne hurra!!!

Dnia 30.12.2022 o 19:07, Aska7 napisał:

Mam dwa ciernie w d..pie. Parówek i taki muśnięty huskym.

A moim cierniem jest belg 😞

Dnia 30.12.2022 o 19:52, Alaskan malamutte napisał:

Ten wychudzony belg zostanie zabrany do boksu wolontariackiego pod opiekę Lidki. W czwartek jak pojadą malamuty.

To już coś. Na początek. Da się trochę poznać, może przytyje i psy go nie zagryzą. No i budę będzie miał tylko dla siebie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie do kociarzy. Jak jest z chipowaniem kotów ? Domne rozumiem, że się chipuje, jak trafią do schronu to też się chipuje, wolnożyjące chipuje się o ile da się złapać i przy okazji sterylki. Tylko na kogo wtedy ? Z psami jest prościej, jak jest z kotami ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2023 o 16:55, Aska7 napisał:

Mam pytanie do kociarzy. Jak jest z chipowaniem kotów ? Domne rozumiem, że się chipuje, jak trafią do schronu to też się chipuje, wolnożyjące chipuje się o ile da się złapać i przy okazji sterylki. Tylko na kogo wtedy ? Z psami jest prościej, jak jest z kotami ?

Dużo ludzi kotow nie chipuje, szczegolnie niewychodzacych. Jak bierzesz ze schroniska to podajesz swoje dane i sa rejestrowane, jak psy. Kotki dzikie do wypuszczenia mialam zachipowane w schronisku, ale nigdzie nie rejestrowane. 

Link to comment
Share on other sites

W krakowskim azylu są trzy belgi, byli chętni na jednego, dwa razy przyjechali na zapoznanie, ale KTOZ im odmówił, bo mieszkają daleko od Krakowa. Szlag mnie trafia, pies jest wyszkolony w zakresie podstawowego posłuszeństwa, chodzi przy nodze, wraca na zawołanie, aportuje,  szuka zguby - i na dzień dobry pracował z nimi.  No i będzie dalej siedział  w azylu, bo innych chętnych na dużego psa nie ma. A ci, którzy by dali mu dom, nie będą już na pewno szukać psa w azylach. Skutecznie ich do tego zniechęcono...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2023 o 17:12, Jaaga napisał:

Oplata przy rejestracji konta. 

Dnia 1.01.2023 o 17:15, Sara2011 napisał:

Za rejestrację każdego zwierzaka się płaci.

Dnia 1.01.2023 o 17:17, Aska7 napisał:

To jak w końcu ?

Niestety już od wielu lat płacić za za rejestrację każdego kolejnego zwierzęcia. Lecznice wet mają jakieś inne zasady dostępu i nie płacą za każdego zwierzaka osobno. I wydaje mi się, że Fundacje też mogą mieć taki dostęp, ale tego nie jestem pewna.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2023 o 17:29, Tola napisał:

Płaci się za każdego zwierzaka.

Lecznice i hodowcy płacą jakoś inaczej.

To dlatego mam inaczej. Moge zarejestrować każdego szczeniaka i hodowca w specjalnym programie za rejestrację  dostaje chip. Nie mam na to czasu, wiec kupuję, ale pewnie wielu hodowców korzysta. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2023 o 16:55, Aska7 napisał:

Mam pytanie do kociarzy. Jak jest z chipowaniem kotów ? Domne rozumiem, że się chipuje, jak trafią do schronu to też się chipuje, wolnożyjące chipuje się o ile da się złapać i przy okazji sterylki. Tylko na kogo wtedy ? Z psami jest prościej, jak jest z kotami ?

Domowe się powinno czipowac,ale nie każdy to robi.U mnie wet wpisuje do bazy.W Znajdkach.też wszystkie koty są czipowane.Na fundację.

Zara była zaczipowania,natomiast Neko czipowalam u siebie./Nie spotkałam się z czipowaniem kotów wolnozyjących.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2023 o 18:06, UlaFeta napisał:

Domowe się powinno czipowac,ale nie każdy to robi.U mnie wet wpisuje do bazy.W Znajdkach.też wszystkie koty są czipowane.Na fundację.

Zara była zaczipowania,natomiast Neko czipowalam u siebie./Nie spotkałam się z czipowaniem kotów wolnozyjących.

U nas w Zamościu też się nie czipuje kotów.

My ZEA psy czipujemy na nasz  koszt, kotów jeszcze nie, ze względów oszczędnościowych. 

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze spóźnione życzenia od Rodzinki Sisi: Droga Fundacji, kochani Państwo dogomaniacy !!!
Najlepsze I najserdeczniejsze 
życzenia Świąteczne i Noworoczne od całej naszej Rodzinki!!Tacy jesteśmy szczęśliwi, że dzięki Waszej dobroci i wielkim sercu dla zwierząt
może być z nami Sisi- nasza najsłodsza i ukochana "coreczka", która już zaczyna się zachowywać i czuć jak prawdziwa księżniczka. A nam daje tyle miłości i radości!!!
Jesteście kochani i wspaniali, jeszcze raz wszystkiego co najlepsze!
Ania,Staszek,Funia I Sisi❤️❤️❤️❤️

IMG-20230101-WA0006.jpg

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2023 o 18:20, Tola napisał:

Jeszcze spóźnione życzenia od Rodzinki Sisi: Droga Fundacji, kochani Państwo dogomaniacy !!!
Najlepsze I najserdeczniejsze 
życzenia Świąteczne i Noworoczne od całej naszej Rodzinki!!Tacy jesteśmy szczęśliwi, że dzięki Waszej dobroci i wielkim sercu dla zwierząt
może być z nami Sisi- nasza najsłodsza i ukochana "coreczka", która już zaczyna się zachowywać i czuć jak prawdziwa księżniczka. A nam daje tyle miłości i radości!!!
Jesteście kochani i wspaniali, jeszcze raz wszystkiego co najlepsze!
Ania,Staszek,Funia I Sisi❤️❤️❤️❤️

IMG-20230101-WA0006.jpg

Cieszę się jakniewiemco.Przykład na to, że warto ogłaszać psy jak najszybciej. Sisi trafiła do DS w drodze ze schronu do hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...