Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 22.12.2022 o 09:26, Aska7 napisał:

Gdzie są ci ludzie ? Gdzie te psy dotąd żyły ? Przecież to jest worek bez dna 😩

Wymienione na lepszy model: młodszy, mniej problematyczny. A mało to mam telefonów albo ktoś na ulicy opowiada: "miałem psa, ale oddałem na wieś, bo wył/kłaczyl... uciekł mi... durna była, ganiała za psami kiedy miała cieczkę... za dużo jadł... nie szczekał/ za dużo szczekał"? Ludzie nawet z tym się nie kryją, że psy biorą na próbę, a potem won jak coś nie podpasuje. Nawet wczoraj dziewczyny z Tomaszowa miały zwrot kotki z adopcji (kota zarezerwowana przez parę tygodni, dom niby sprawdzony), pani uporczywie pisała i dzwoniła do DT "Gdzie pani jest?", bo orzyjechala z kotka z powrotem parę dni po, bo: prezent mamie się nie spodobał. Nie było nic mowy o prezencie, o tym że nie dla siebie bierze.. że umowa w sumie nie jest na osobę, która będzie opiekunem... w miejskich kojcach często jest, że psy zaraz wracają, bo jednak mąż nie chce. Z dwa razy byłam na wizycie pa dla szczeniaka konkretnej masy, kiedy okazało się, e któryś domownik zgodził się na psa ale małego i wielkie zdziwienie, że to będzie duży pies. I potem mialam pretensje od głównej zainteresowanej osoby (doroslej!) "Mogła pani nie mówić, e pies będzie duży, bo XYZ zgodzil się na psa ale do 8kg" (a szczenie już miało z 8). 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2022 o 20:29, Mta82 napisał:

Dzień dobry.

Zorganizowałam w przedszkolu kiermasz świąteczny -  zebraną kwotą chciałabym wesprzeć zamojskie staruszki. Przelew wyślę w przyszłym tygodniu (około 800 zł).

Piękna kwota, bardzo dziękuję w imieniu zamojskich staruszków🌹♥️🌹🌹♥️♥️. Faktycznie lepiej wpłacić na konto fundacji, bo na zbiórce na Ratujemy Zwierzaki  potrącają 6 % z uzbieranej kwoty.  Tutaj wszystko  rozliczę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.12.2022 o 09:26, Aska7 napisał:

Gdzie są ci ludzie ? Gdzie te psy dotąd żyły ? Przecież to jest worek bez dna 😩

No jest, nie ma końca😢 Wszędzie ogłoszenia o porzuconych zwierzakach, o nowonarodzonych szczeniakach i kociętach, a pomoc można nielicznym 😓

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2022 o 15:36, wiolhelm170 napisał:

Katy 2 ,to zaraz koło mnie .Nie wiedziałam że tam tyle zwierząt porzuconych.

Nie wiem, czy piszesz o wiosce Katy, czy to tylko "głodnemu chleb na myśli" 😉

Duży offtop: ja wprawdzie z daleka, ale ze 2-3 razy w roku bywam na dłużej przy granicy podkarpackiego z lubelskim (obok tejże wiochy Katy właśnie 😁) i fajnie byłoby którąś z Was wyciągnąć na kawę 😄 

Mamy może jakiś wątek spotkaniowo-kawowy? 🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...