Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Trochę ruszyło się w sprawie adopcji kotów - Arabika, która tyle czeka  u Jagny, wreszcie będzie miała swój dom - zamieszka w Krakowie, dzisiaj była wizyta🙂 Cieszę się tym bardziej, że w kolejce po dom czekają następne czarne kociaki. Nie pamiętam kto zrobił olx na Kraków, jestem bardzo wdzięczna, dziękuję♥️🌹

image (2).jpeg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

W Krakowie zamieszka też Michasia, która jest w Dt w Zamościu🙂 Mam 2 chętne domy, odbyła się już pierwsza wizyta i wrażenia są bardzo pozytywne,  Michasia zamieszka z 8 letnią kotką🙂. Tylko tutaj będą problemy z transportem do Krakowa☹️                         Michasia i rezydentka

IMG-20221108-WA0006.jpg

IMG-20221203-WA0010.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.12.2022 o 21:39, Poker napisał:

Śliczna czarnulka. Cieszę się, że ma domek.

Jeszcze te czekają i to na dworze, w na szybko skleconej budce. Dzisiaj były w lecznicy, zostały zaszczepione i prawdopodobnie pod koniec tyg. pojadą do Murki. Chciałabym, aby chociaż jeden pojechał do Jagny, bo byłby mniejszy koszt hotelowania, ale nie mam transportu☹️

IMG-20221128-WA0019.jpg

IMG-20221128-WA0015.jpg

IMG-20221128-WA0028.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.12.2022 o 21:44, Poker napisał:

A kto będzie wiózł psy do szafirki? Może da się połączyć transport.

Też tak myślałam, ale psy do szafirki wiezie jutro raniutko jakaś firma z Rzeszowa i nie jadą przez Zamość, a te czarne maluchy dopiero dzisiaj zostały zaszczepione, mogą gdziekolwiek  jechać dopiero  pod koniec tyg.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj przyszła paczka od p. Anity, pańci Czetki - piękne, szyte przez siostrę pani Anity kocyki wypełnione ociepliną, przepikowane dobre do prania rozmiar około 70 / 100 cm i 3 paczki karmy do naszego DT z kotami. Kocyki są mięciutkie, kolorowe,  część przepikowana, część na zamek w formie poszewek, jest 8 sztuk. Część dam do p. Małgosi, gdzie teraz jest 19 kotów, a resztę podzielę i przy okazji wyjazdu zwierzaków podam d ok hotelików. Bardzo dziękuję za tak wspaniałą paczkę mikołajkową 💙❄️💙

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.12.2022 o 21:23, Tyśka) napisał:

UWAGA! Szukam transportu  do Poznania/Lubonia dla Piksela, kumpla z gminy Kalmara i Kefira. Ma DT, fundacja chce go przejąć pod swoje skrzydła.

W przyszłym tygodniu będę jechać do Poznania, ale Piksel musiałby przyjechać do Warszawy, bo przez Tomaszów nie dam rady pojechać..

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.12.2022 o 21:39, Jaaga napisał:

Przepiękne, ja zrozumiałam Ciebie, ze to podkłady do prania,  ale takie do załatwiania się 😆 Tośmy sobie pogadaly jak ślepy z gluchym 😉

Tak, piękne, bardzo staranie uszyte.

Czetka też takie ma😉

IMG-20221202-WA0003.jpg

IMG-20221202-WA0005.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą z gminy Łabunie przyszła informacja😓  Dobry wieczór.
Dzisiaj o 5 rano znaleziono suczkę przy drodze w Łabuńkach Pierwszych w polu zziębniętą, przemoczoną. Ktoś pozbył się problemu. Chwilę temu znajoma napisała, że syn z kolegą znalazł w tych samych okolicach kolejnego szczeniaka.  Najprawdopodobniej jest to rodzeństwo. Ktoś wyrzucił na pewną śmierć przy drodze 🥹 Nie mamy nawet gdzie ich zabezpieczyć.

received_684882029798562.jpeg

received_704763110896103.jpeg

received_508402857737767.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.12.2022 o 21:52, Tola napisał:

Przed chwilą z gminy Łabunie przyszła informacja😓  Dobry wieczór.
Bardzo proszę o wstawienie postu na stronie fundacji o szczeniakach. 
Dzisiaj o 5 rano znaleziono suczkę przy drodze w Łabuńkach Pierwszych w polu zziębniętą, przemoczoną. Ktoś pozbył się problemu. Chwilę temu znajoma napisała, że syn z kolegą znalazł w tych samych okolicach kolejnego szczeniaka.  Najprawdopodobniej jest to rodzeństwo. Ktoś wyrzucił na pewną śmierć przy drodze 🥹 Nie mamy nawet gdzie ich zabezpieczyć.

received_684882029798562.jpeg

received_704763110896103.jpeg

received_508402857737767.jpeg

O rany 😣 I co teraz ze szczeniakami? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...