Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 2.12.2022 o 00:24, AlfaLS napisał:

Mój psiak ma brać Cardisure 2,5 mg dwa razy dziennie. Żeby to było w miarę do ogarnięcia finansowo ja kupuję mu 10 mg i wtedy dostaje 1/4 tabletki. Dziś kupowałam zapas na kolejne 2 miesiące i płaciłam 4,80 zł. za jedną tabletkę. To co Ty masz jest wygodne bo nie trzeba się bawić w dzielenie ale w przypadku mojego psiaka, 10 kg żywej wagi, nie ekonomiczne. Mam nadzieję, że znajdzie się tu jakiś psiak, który mógłby skorzystać z Twojej propozycji.

Jasne, wystawie na olx lub na grupach fb.

Dnia 2.12.2022 o 00:59, Poker napisał:

Czy tabletki 10 mg są podzielne na 4 części czy dzielisz na oko?

Sa podzielne na 4 i to łatwo, bo są miękkie.  Tylko zauważyłam, że przez noc te małe rozpadają się praktycznie na miękki proszek. Pewnie z większymi nie ma tego problemu, skoro tu osoby dzielą. Mój pies ma 0,77 dkg.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.12.2022 o 07:57, Aska7 napisał:

Parówek ciągle tam tkwi 😥

Niestety, to chyba jedyny pies, któremu tu próbowano pomóc, a został. Wiktor tyle miesięcy juz domowy, a jego kumpel dalej na betonie. Tyle lat zresztą. Teraz to juz raczej naprawdę bez szans został.

 

Link to comment
Share on other sites

Jaaga, podaj na pw numer konta..., kupimy od Ciebie tablety - CARDISURE 2,5mg - 10listków (100tab) = 200zł 🙂

 

 

My zapłacimy za tabletki, będą dla Czakusia a jaanna019 kupi na tą kwotę,  naszym psiakom karmę. Wszyscy zadowoleni.

Nie pisałam wcześniej..., musiałam uzgodnić z osobą odpowiedzialną za chłopaka. Czako jest u nas w BDT

 

W Białym CARDISURE 2,5mg jest tańsze 16zł listek sprawdziłam...ale Czako dostał tablety CARDISURE od dogomaniaków, wspierany jest karmą hepatic..., suplementami.

Każdemu może się zdarzyć taka "wpadka"

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.12.2022 o 09:41, Jaaga napisał:

 

Sa podzielne na 4 i to łatwo, bo są miękkie.  Tylko zauważyłam, że przez noc te małe rozpadają się praktycznie na miękki proszek. Pewnie z większymi nie ma tego problemu, skoro tu osoby dzielą. Mój pies ma 0,77 dkg.

O matko jakie maleństwo! Ja odziedziczyłam niedawno małą czułałę / przepraszam, chyba nigdy nie nauczę się jak to pisać /. Waży 1,9 kg i wydaje mi się mega malutka...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.12.2022 o 09:41, Jaaga napisał:

Jasne, wystawie na olx lub na grupach fb.

Sa podzielne na 4 i to łatwo, bo są miękkie.  Tylko zauważyłam, że przez noc te małe rozpadają się praktycznie na miękki proszek. Pewnie z większymi nie ma tego problemu, skoro tu osoby dzielą. Mój pies ma 0,77 dkg.

One się rozpadają od wilgoci.Jeżeli są w suchym miejscu to nie ma problemu./Na kampingu zostawiam je na kawałku bułki/.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.11.2022 o 13:59, Anula napisał:

Mam wysłać na Twój adres? Adres mam.

Dziś przyjechała przesyłka. Wielkie dzięki 🙂

Anula..., serdecznie dziękuję  ❤️ za leki dla Czako, gryzaki i kasę dla psiaków..., przeznaczę na potrzeby Pikusi  i rozliczę na jej wątku

image.jpeg.3c0c2329201f676a090a07d2b7a4af2d.jpeg

 

Niestety w skrzynce znalazłam awizo..., mamy nową "kumatą" listonosz. W poniedziałek odbiorę na poczcie w Gródku.

ps

przesyłka dotarła..., po rozmowie telefonicznej P. listonosz migiem przyjechała

 

😉

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wydarzyło się dużo dobrego♥️ Dostaliśmy zgłoszenie, że na jednej z posesji na wsi pod Zamościem po śmierci właścicielki zostało 3 psy; mają uchylone drzwi do ganku i tak mieszkają, dokarmiane przez sąsiadkę. Skontaktowałam się od razu z Bogusik, a potem z Hanią i okazało się, że jest szansa na ratunek dla maluchów, bardzo dziękuję♥️❤️❤️.  Kobieta, która zawiadomiła mnie o sytuacji psów i która mieszka na Śląsku, opłaci płatny transport do Nowej Soli i już we wtorek psy będą mogły jechać. Maluchy weźmie pod opiekę  Anula i Bogusik❤️❤️,  my opłacimy  karmę i  będziemy starali się pomoc w sprawach medycznych, bo tych opłat będzie sporo. Zapraszam wszystkich do pomocy i do kibicowania maluchom, psiaki  mają szansę na dalsze szczęśliwe życie.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2022 o 11:44, Poker napisał:

Całe szczęście, że sąsiadka się zainteresowała psami.

I wiadomo, że Anula i Bogusik nie zostawią pekinkowatych  bez pomocy.

Tolu, chyba wkleiłaś to samo zdjęcie jako Pusi i jej synusia.

Zdjęcia są różne😉To może synuś do mamci taki podobny

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2022 o 12:02, Poker napisał:

Nie, układ gałęzi jest identyczny.

Wrzucilam  zdjęcie Pusi dwa razy,  ale zaraz potem skasowałam....U mnie w telefonie wyświetla się dwa różne zdjęcia - Pusi i Puszka...                                A jak Wy widzicie? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...