Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

 Prośba o pomoc w ogłaszaniu na Kraków

Mój OLX na Warszawę https://www.olx.pl/d/oferta/czarne-jest-piekne-3-kociaki-szukaja-nowych-domow-CID103-IDS6gIM.html?bs=olx_pro_listing

Dt u p. Małgosi ma kwarantannę, nie może przyjmować kotów po tej panleukopenii, więc mamy problem z zaopiekowaniem nowych bezdomniaków. Tak jak te 3 piękne czarne kociaki, podrzucone na jedną z podzamojskich wsi. Jakby ktoś mógł pomoc z olx, będę wdzięczna. Maluchy mają po ok.3 mies., wczoraj były u weta, zostały przebadane, odrobaczone, testy ujemne; za tydzień mają szczepienie i zarezerwowałam wstępnie miejsce u Murki, ale może chociaż jeden pojedzie wcześniej, byłoby łatwiej finansowo, koszt jednego malucha to 12 zł. 

Pralinka, Czekoladka i Ciastek czekają na nowe domy

IMG-20221128-WA0014.jpg

IMG-20221128-WA0016.jpg

IMG-20221128-WA0020.jpg

IMG-20221128-WA0021.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.11.2022 o 21:44, Tola napisał:

 Prośba o pomoc w ogłaszaniu na Kraków

Mój OLX na Warszawę https://www.olx.pl/d/oferta/czarne-jest-piekne-3-kociaki-szukaja-nowych-domow-CID103-IDS6gIM.html?bs=olx_pro_listing

Dt u p. Małgosi ma kwarantannę, nie może przyjmować kotów po tej panleukopenii, więc mamy problem z zaopiekowaniem nowych bezdomniaków. Tak jak te 3 piękne czarne kociaki, podrzucone na jedną z podzamojskich wsi. Jakby ktoś mógł pomoc z olx, będę wdzięczna. Maluchy mają po ok.3 mies., wczoraj były u weta, zostały przebadane, odrobaczone, testy ujemne; za tydzień mają szczepienie i zarezerwowałam wstępnie miejsce u Murki, ale może chociaż jeden pojedzie wcześniej, byłoby łatwiej finansowo, koszt jednego malucha to 12 zł. 

Pralinka, Czekoladka i Ciastek czekają na nowe domy

IMG-20221128-WA0014.jpg

IMG-20221128-WA0016.jpg

IMG-20221128-WA0020.jpg

IMG-20221128-WA0021.jpg

No i jeszcze jest nasza zamojska tymczasowiczka czarna Arabika. Czwarty miesiąc bez domu. Może ktoś dałby radę ją jeszcze ogłosić?

Mogę zrobić dodatkowe zjęcia do kolejnego ogłoszenia. Myslałam, ze mała wyjedzie od nas jako kociak, ale dorasta bez własnego domu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.11.2022 o 17:27, rozi napisał:

Uspokoisz Ty się wreszcie?

😄 dobrze, że mam rozi, ktora mnie pilnuje i ustawia do pionu.

Aktywuję się w innych dziedzinach, wyrównuję proporcje. Nie chcę następnego psa. Tylko wstawiam zdjecia, bo nie każdy ma FB.

Tam powinno się zastosować od czasu do czasu porzadna dezynfekcje, żeby nie roznosić wszędzie pasożytów i przeleczyc te chore.

 

Link to comment
Share on other sites

Też tak pomyślałam, że może uciekł i zabłądził. Ktoś, kto kupuje rasowca, i to nie tak pospolitego jak brytyjczyk, to raczej go nie wyrzuca. Chyba że zaczął chorować i generować koszty, a kupiony z pseudo za niewielkie pieniądze i ktoś uznał, że taniej wyjdzie kupić nowego, niż leczyć obecnego. Szkockie zwisłouche często chorują na stawy - jest to związane z genem letalnym odpowiedzialnym za te słodko zwisające uszka.

Link to comment
Share on other sites

Skoro sa tu osoby, które stosują Cardisure 2,5 mg, to nieśmiało zapytam, czy nie chciałybyście może odkupić większej ilości? Pomyliłam dawkę przy zamawianiu i otworzyłam kartonik 100 tabl. Lekarka tego nie używa, tylko mi zamowila, wiec nie mogłam zwrócić. Ważność do grudnia 2023. Cena 2 zl za tabletkę, czyli 20 zl za listek. Ja mam dawkowanie tak malutkie, ze ten rozmiar jest trudny do podzielenia i musialam juz kupić u kardiologa te mniejsze.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.12.2022 o 16:21, Jaaga napisał:

Skoro sa tu osoby, które stosują Cardisure 2,5 mg, to nieśmiało zapytam, czy nie chciałybyście może odkupić większej ilości? Pomyliłam dawkę przy zamawianiu i otworzyłam kartonik 100 tabl. Lekarka tego nie używa, tylko mi zamowila, wiec nie mogłam zwrócić. Ważność do grudnia 2023. Cena 2 zl za tabletkę, czyli 20 zl za listek. Ja mam dawkowanie tak malutkie, ze ten rozmiar jest trudny do podzielenia i musialam juz kupić u kardiologa te mniejsze.

Mój psiak ma brać Cardisure 2,5 mg dwa razy dziennie. Żeby to było w miarę do ogarnięcia finansowo ja kupuję mu 10 mg i wtedy dostaje 1/4 tabletki. Dziś kupowałam zapas na kolejne 2 miesiące i płaciłam 4,80 zł. za jedną tabletkę. To co Ty masz jest wygodne bo nie trzeba się bawić w dzielenie ale w przypadku mojego psiaka, 10 kg żywej wagi, nie ekonomiczne. Mam nadzieję, że znajdzie się tu jakiś psiak, który mógłby skorzystać z Twojej propozycji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...