Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 27.11.2022 o 19:00, Jaaga napisał:

Tego nie da się zrobić, bo praktycznie każdy hodowca ma czytnik chipów. Taki czytnik nie ma nic wspólnego z bazą rejestracji chipów. Często, zamiast szukać książeczki, odczytuję chip, a przy miocie maltanczykow robie to co najmniej po kilka razy, jeśli są podobne. Do tego każde badanie weterynaryjne,  badania na certyfikaty w kierunku chorób typowych dla rasy, zwykłe wykonanie testu giardia czy badanie kału u każdego szczeniaka tez wiąże się z odczytywaniem i potwierdzeniem chipa. Nawet każde krycie zewnętrzne czy potwierdzenie zgodności chipu ze szczeniakiem przy  przekazaniu go klientowi. Czipy sa odczytywane w różnych celach, najczęściej zupelnie innych niż identyfikacja zagubionego/znalezionego zwierzęcia. 

Czyli zaginięcia to taka boczna, niepewna gałązka. Pewna wtedy, kiedy znalazca uczciwy.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj o 9,15 odszedł mój pekinek Miki.

Po Mikim zostały leki na serduszko, chętnie podaruję: 

Cardisure 2,5mg - 5 listków po 10tabl. i 2 tabl.

UpCard 0,75mg - lek moczopędny - 1 listek cały-10tabl. i 8 tabl.

Hedylon 5mg - na stany zapalne - 1 listek cały-10tabl. i 9 tabl.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2022 o 18:35, Anula napisał:

Nie mam multicytowania. Wszystkim bardzo dziękuję za pamięć.Na nasze szczęście Miki nie cierpiał,zmarł we śnie.Serduszko nie wytrzymało już.

Tak jak mój Binguś, który też miał bardzo chore serduszko. Odszedł od nas podczas snu  😞 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2022 o 15:28, Anula napisał:

Dzisiaj o 9,15 odszedł mój pekinek Miki.

 

Anulko, będzie nam ciężko pogodzić się ze śmiercią Mikunia. To był wspaniały psiak,mądry i chcący mieć u swojego boku zawsze człowieka.Kochałam go jak swojego i bardzo będzie mi go brakować i tego,że już nie przywita mnie  w progu i nie zamerda ogonkiem...😥 Straszne jest to jak odchodzi bezpowrotnie taki przyjaciel a jedynym pocieszeniem,że nie odszedł w cierpieniu.

Mikuniu....[*] 💓

                                         zawieszka-serce-9-cm-do-znicza-zniczy-duza-2-hurtownia-majka-wroclaw.jpg.4f1e210ece191e4190b7578dc1486f1d.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Anulko, bardzo współczuję utraty Przyjaciela.

Miki, śliczny, mądry pekineczek, miał wspaniały Dom, najlepszych Opiekunów. 

Szkoda, bardzo szkoda...

Choć "znałam" go tylko ze zdjęć, to bardzo go polubilam. Wydal mi sie wyjatkowym pieskiem. Mądrym i charakternym w tym dobrym znaczeniu.

Żegnaj Mikusiu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2022 o 15:28, Anula napisał:

Dzisiaj o 9,15 odszedł mój pekinek Miki.

Po Mikim zostały leki na serduszko, chętnie podaruję: 

Cardisure 2,5mg - 5 listków po 10tabl. i 2 tabl.

UpCard 0,75mg - lek moczopędny - 1 listek cały-10tabl. i 8 tabl.

Hedylon 5mg - na stany zapalne - 1 listek cały-10tabl. i 9 tabl.

Czakuś jest na lekach/ suplementach i diecie hepatic, przyjmuje między innymi  CARDISURE 2,5mg x 2 (czyli 5 listków i 2 tabletki = 26dni )

wątek biedaka

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...